poster

Narkotika

 • USA

  Narc

 • Slovensko

  Narkotiká

Krimi / Thriller / Drama

USA / Kanada, 2002, 105 min

Režie:

Joe Carnahan

Scénář:

Joe Carnahan

Producenti:

Diane Nabatoff

Střih:

John Gilroy

Scénografie:

Taavo Soodor

Kostýmy:

Gersha Phillips
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gary
  ****

  Rozjezd je podivnější, ale následují občas poměrně působivé scény. Dominantou filmu je však bezesporu Ray Liotta.(13.9.2004)

 • Tom Hardy
  ****

  Silná krimi výpověď o drsném světě drog a s nimi spojené policejní práce. Ray Liotta a Jason Patric podávají strhující výkon, režisér Joe Carnahan úspěšně vytváří napětí a především dává vyniknout chytře vystavěnému scénáři, který naprosto šokuje nečekaným koncem...(13.9.2003)

 • 3DD!3
  ****

  Hodně dobrý thriller s výbornými hereckými výkony a parádní režií. Lehce předvídatelný děj Carnahan vypráví mistrovsky a záda mu přitom kryje skvělý Ray Liotta a nečekaně i Jason Patric, od kterého bych to rozhodně nečekal. A závěr, který se po celý film dává prostřednictvím flashbacků dohoromady se vážně povedl.(9.6.2008)

 • Davies182
  ****

  Velice zajímavě zpracovaný thriller balancující na hraně hutného dramatu. Režiséru Carnahanovi se povedla sexy stilizace, díky které jsem se ocitnul přímo v oněch špinavých uličkách s dealery. Liotta s Leisem herecky patřičně přesvědčiví; filmu navíc nechybí syrovost, odpovídající tématu drog.(11.4.2009)

 • petero
  ***

  Do príbehu je spočiatku ťažké sa zažrať pretože tu padajú mená a divák stráca orientáciu, čo však spoľahlivo vynahradí pútavé finále ktoré sa sústreďuje na vzťah hlavných predstaviteľov konfrontovaných s výpoveďou feťáckej dvojice a i keď rozuzlenie nie je nijak prekvapujúce všetko šľape ako má hlavne vďaka výbornej dvojici Jason Patric a Ray Liotta. Ide prevažne na dialógoch založený film, takže žiadne rošambo v štýle Smokin Aces sa nekoná a film je presvedčivý hlavne svojím autentickým podaním a vykreslením rodinných problémov príliš pracovne zanietených vyšetrovateľov.(8.5.2008)

 • - Do role detektiva Henryho Oakse tvůrci zvažovali obsazení Aleca Baldwina. (oje)

 • - Tom Cruise byl filmem tak ohromen, že přijal roli výkonného producenta a rozhodl se zajistit snímku větší rozšíření, než bylo původně v plánu. Přesvědčil také režiséra Carnahana ke spolupráci na připravovaném filmu Mission: Impossible III (2006). Nedlouho po začátku produkce ale Carnahan kvůli neshodám s Cruisem odstoupil. (oje)

 • - Režisér Joe Carnahan přišel s nápadem natočit Narc po shlédnutí snímku Tenká modrá čára (1988). (oje)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace