poster

Narkotika

 • USA

  Narc

 • Slovensko

  Narkotiká

Krimi / Thriller / Drama

USA / Kanada, 2002, 105 min

Režie:

Joe Carnahan

Scénář:

Joe Carnahan

Producenti:

Diane Nabatoff

Střih:

John Gilroy

Kostýmy:

Gersha Phillips
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ****

  Drsná dráma s pôsobivou atmosférou. Nápad jednoduchý, ale veľmi dobre rozprávaný s uveriteľnými postavami. Carnahan je spolu s Ayerom tá najlepšia voľba pre policajný triler...(16.2.2013)

 • BoPo
  ***

  Narkotika poskytujú síce tradičný príbeh, ale majú dobre zvládnuté vyústenie. Stále sa však jedná len o jeden z mnoha.(25.6.2011)

 • genetique
  ****

  Carnahanova réžia sa mi páči. Rád sa hrá s filtrami, používa zaujímavý pohľad kamery, odvážne, dobre zostrihané prestrihy a čo je dôležitejšie, vie priblížiť stupeň reálnosti v prostredí, v ktorom to divák veľmi ocení na maximum. K dobrému dojmu prispievajú aj herci. Liotta je klasik a Patric ho podľa mňa aj preskočil. Podarilo sa k tomu postavy a vzťahy aj primerane zdramatizovať a finálna rozlúšťovačka, v ktorej nie je nič jasné až do konca samého ešte zdvihla spokojnosť. 80%.(8.10.2007)

 • PROROK14
  ****

  Bolo to viacmenej dobré. Nenudilo, naopak, celkom ma to zaujalo. Príbeh sa mi samozrejme páčil, zápletka bola výborná a ten záver tak isto. Možem odporučiť. 75%(3.3.2009)

 • Isherwood
  ****

  Dějové maximálně neoriginální a (zvláště v závěru) taky silně klišovitá policejní story by nejlépe uspěla jako epizoda seriálu. Jenomže režisér Carnahan si svůj vlastní scénář zrežíroval s naprostým přehledem, takže i přes spoustu flashbacků je děj stále přehledný se silným drajvem, jež nepolevuje ani v osobitnějších scénách hrdinů, či akci, která ač kvantitativně velmi poskrovnu občas vypluje napovrch, je i přes rychlý střih přehledná a díky ruční kameře autenticky syrová (tak nabušený úvod se jen tak nevidí). Ray Liotta zde září nejlépe od doby Mafiánů, tudíž zastiňuje i solidního Jasona Patricka, který prodělal docela razantní změnu „looku“ a role mu docela sedne. V záplavě rádoby cool kriminálek velmi příjemná podívaná, která dokazuje, že stará dobrá kriminální oldschool je stejně nejlepší.(22.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace