poster

Narkotika

 • USA

  Narc

 • Slovensko

  Narkotiká

Krimi / Thriller / Drama

USA / Kanada, 2002, 105 min

Režie:

Joe Carnahan

Scénář:

Joe Carnahan

Producenti:

Diane Nabatoff

Střih:

John Gilroy

Scénografie:

Taavo Soodor

Kostýmy:

Gersha Phillips
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ****

  Velice zajímavě zpracovaný thriller balancující na hraně hutného dramatu. Režiséru Carnahanovi se povedla sexy stilizace, díky které jsem se ocitnul přímo v oněch špinavých uličkách s dealery. Liotta s Leisem herecky patřičně přesvědčiví; filmu navíc nechybí syrovost, odpovídající tématu drog.(11.4.2009)

 • Lateef
  ****

  Parádní kriminálka, silná zejména v hereckých projevech. Především Ray Liotta exceluje. Carnahan se ukazuje býti výborným režisérem: jakmile se některá z postav rozběhne, začne ji pronásledovat roztřesená ruční kamera, přičemž ale všechno působí přehledně, atmosféricky, nikoliv chaoticky (úvodní scéna vyrazí dech). Postupně se rozplétá zdánlivě jasný případ a závěrečná dvacetiminutovka se může svojí intenzitou směle rovnat atletickému tréninku na oválu. Škoda, že fakta v pátrání vyplouvají na povrch často jen náhodou a ne nějakým důmyslnějším způsobem. Přesto by možná moje srdeční tepovka z několika posledních minut filmu rozvibrovala kdejaký sportester nad jeho únosnou mez. 6,5 miliónů dolarů(rozpočet)/12,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(28.12.2008)

 • klerik
  ****

  Drsná dráma s pôsobivou atmosférou. Nápad jednoduchý, ale veľmi dobre rozprávaný s uveriteľnými postavami. Carnahan je spolu s Ayerom tá najlepšia voľba pre policajný triler...(16.2.2013)

 • DaViD´82
  ****

  V podstatě taková syrovější a drsnější verze Training Day.(19.7.2004)

 • PROROK14
  ****

  Bolo to viacmenej dobré. Nenudilo, naopak, celkom ma to zaujalo. Príbeh sa mi samozrejme páčil, zápletka bola výborná a ten záver tak isto. Možem odporučiť. 75%(3.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace