poster

Narkotika

 • USA

  Narc

 • Slovensko

  Narkotiká

Krimi / Thriller / Drama

USA / Kanada, 2002, 105 min

Režie:

Joe Carnahan

Scénář:

Joe Carnahan

Střih:

John Gilroy

Kostýmy:

Gersha Phillips
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ****

  Velice zajímavě zpracovaný thriller balancující na hraně hutného dramatu. Režiséru Carnahanovi se povedla sexy stilizace, díky které jsem se ocitnul přímo v oněch špinavých uličkách s dealery. Liotta s Leisem herecky patřičně přesvědčiví; filmu navíc nechybí syrovost, odpovídající tématu drog.(11.4.2009)

 • Gary
  ****

  Rozjezd je podivnější, ale následují občas poměrně působivé scény. Dominantou filmu je však bezesporu Ray Liotta.(13.9.2004)

 • kingik
  ***

  Nick Tellis, kterého ztvárnil Jason Patric, je policista z oddělení narkotik a bývalý feťák. Přidělí ho k parťákovi zavražděného policisty, poručíku Henrymu Oakovi, kterého hraje Ray Liotta a oba se spolu potápějí do temných hlubin drogového podsvětí. Tellis brzy zjišťuje, že zdánlivě jednoduchý případ policistovy brutální vraždy je mnohem složitější. Jeho nový parťák ví o celé vraždě možná víc, než hodlá prozradit. V pomalém tempu vyprávěný příběh asi vypadal na papíře líp, než jeho poměrně mdlé zpracování. Herci nebyli špatní, ale vyznění snímku je chladné a nijak zvláště přesvědčivé.(28.2.2009)

 • Isherwood
  ****

  Dějové maximálně neoriginální a (zvláště v závěru) taky silně klišovitá policejní story by nejlépe uspěla jako epizoda seriálu. Jenomže režisér Carnahan si svůj vlastní scénář zrežíroval s naprostým přehledem, takže i přes spoustu flashbacků je děj stále přehledný se silným drajvem, jež nepolevuje ani v osobitnějších scénách hrdinů, či akci, která ač kvantitativně velmi poskrovnu občas vypluje napovrch, je i přes rychlý střih přehledná a díky ruční kameře autenticky syrová (tak nabušený úvod se jen tak nevidí). Ray Liotta zde září nejlépe od doby Mafiánů, tudíž zastiňuje i solidního Jasona Patricka, který prodělal docela razantní změnu „looku“ a role mu docela sedne. V záplavě rádoby cool kriminálek velmi příjemná podívaná, která dokazuje, že stará dobrá kriminální oldschool je stejně nejlepší.(22.11.2006)

 • PROROK14
  ****

  Bolo to viacmenej dobré. Nenudilo, naopak, celkom ma to zaujalo. Príbeh sa mi samozrejme páčil, zápletka bola výborná a ten záver tak isto. Možem odporučiť. 75%(3.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace