poster

Narkotika

 • USA

  Narc

 • Slovensko

  Narkotiká

Krimi / Thriller / Drama

USA / Kanada, 2002, 105 min

Režie:

Joe Carnahan

Scénář:

Joe Carnahan

Střih:

John Gilroy

Kostýmy:

Gersha Phillips
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  ****

  Silná krimi výpověď o drsném světě drog a s nimi spojené policejní práce. Ray Liotta a Jason Patric podávají strhující výkon, režisér Joe Carnahan úspěšně vytváří napětí a především dává vyniknout chytře vystavěnému scénáři, který naprosto šokuje nečekaným koncem...(13.9.2003)

 • Davies182
  ****

  Velice zajímavě zpracovaný thriller balancující na hraně hutného dramatu. Režiséru Carnahanovi se povedla sexy stilizace, díky které jsem se ocitnul přímo v oněch špinavých uličkách s dealery. Liotta s Leisem herecky patřičně přesvědčiví; filmu navíc nechybí syrovost, odpovídající tématu drog.(11.4.2009)

 • POMO
  ***

  Finálne vyústenie s nosnou myšlienkou poteší, a veľmi. Ale predchádzajúce periperie sú predsa len trochu ťažkopádne a rutinné na to, aby to ako celok vystúpilo zo súdka "štandard". TRAINING DAY má podstatne sofistikovanejšiu kostru a energickejšie gradovanie.(19.4.2004)

 • ripo
  ***

  Konečne Liotta v role kde nehrá nejakého pritepleného zvrhlíka. Patric - nadpriemerný výkon v ponurej detektívke plnej drog a špinavostí ...(6.9.2009)

 • kingik
  ***

  Nick Tellis, kterého ztvárnil Jason Patric, je policista z oddělení narkotik a bývalý feťák. Přidělí ho k parťákovi zavražděného policisty, poručíku Henrymu Oakovi, kterého hraje Ray Liotta a oba se spolu potápějí do temných hlubin drogového podsvětí. Tellis brzy zjišťuje, že zdánlivě jednoduchý případ policistovy brutální vraždy je mnohem složitější. Jeho nový parťák ví o celé vraždě možná víc, než hodlá prozradit. V pomalém tempu vyprávěný příběh asi vypadal na papíře líp, než jeho poměrně mdlé zpracování. Herci nebyli špatní, ale vyznění snímku je chladné a nijak zvláště přesvědčivé.(28.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace