Neporazitelný II: Poslední zůstává

• USA Undisputed II: Last Man Standing (více)

Pavlosos

No BOMBA!!! Florentine si asi všiml té největší chyby, co udělal Hill, a zaměřil objektiv kamery na vězeňské souboje a jejich techniku, a udělal to mistrně!!! Naprosto souhlasím s Malarkeym, každej souboj je krásně přehlednej a krvavej jak se patří. Scénář sice není nic moc, ale skoro nijak neubírá tomuto filmu na kráse. Mě se film již od začátku líbil a rubačky mezi Michaelem Jaiem a Scottem Adkinsem jsou to nejlepší, co nám film může nabídnout. 80% ()

Adolfik10

První film se Scottem Adkinsem co sem viděl a naprosto mě odrovnal. Takovej novodobej van Damme, takže i když příběh je pořád stejnej, tak s možností filmovejch triků je to povíšený opět o level vejš. Na tohle můžu koukat pořád dokola. ()

kolly13

Béčkový akčňák, který nezklame svou béčkovostí :). Na nic si nehraje a sbírá body za rvačky, tvrdé pohledy a místy nesmyslné scény. Takže na oddechovou hodinu a půl beru. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

Sunwheel

Z bezcharakterného Icemana v jednotke sa vykľul charakterný černoch v dvojke. K tomu sa obmenilo prostredie a pridalo viac zlých bielych "Rusov". Ale čo je pre apolitickú zábavu ešte dôležitejšie - stúpla bojová choreografia! Čas medzi úvodom a záverom sa kvalitatívnejšie vyplnil a dokonca sa hralo aj na city. Vzniklo solídne akčné béčko, ktoré obstojí aj bez videnia zbytočnej pôvodnej snímky. ()

DevilBoy

Málo kdy se stává, že je dvojka lepší než jednička, tentokrát se to ovšem stalo. Ruský kriminál dává reálnější možnosti navození drsné atmosféry než ten americký. Co se děje týče, ničím to nepřekvapí a ten happy happy end se dá předvídat. Co však má tenhle film do plusu jsou parádní bojové scény, z těch jsem poměrně koukal. Takže 4* ()

Švédy

Musím říct že mě film zklamal. Nevím proč ale já jsem se u toho prostě nudil. Rozhodně se mi víc líbila jednička. Bitky ale mají opravdu výbornou choreografii a střih ale přišli mi trochu přehnané.hlavně to co předváděl ruský borec.velmi mi to připomnělo kousky z Filmu Ong-bak ale k tomu Thajci to prostě sedlo, tady NE. ()

Jardys88

Obyčejná zápletka...obyčejní namakaní svalnatí amíci....většina namyšlených až k prasknutí...sakra ale ty boje...Bojka mě naprosto uchvátil..měl dobrých 90 kilo a to co předváděl za to by se nemusel stydět Jackie Chan ani Jet Li....asi se tento film nezaředí do super trháků ale dívat se na něj rozhodně dá a nudit se nebudete ani chviličku... ()

SedlikCZ

Toto není další bojovka ve stylu Krvavýho sportu nebo Neporazitelný I (Wesley Snipes). Co je na tom jiného? Řekl bych, že scénář to zrovna nebude, i když pár skvělých momentů film má, ale je to perfektní choreografie soubojů společně se Scottem Adkinsnem a Jay Whitem. Skvělá práce režiséra, i když o něm už je všeobecně známo, že pro bojové sekvence nepoužívá tolik stříhů, dokonce ani, když měl na krku „Krále bojových stříhů“ Jean Claude van Dammeho (Pastýř). Kdyby byla hlubší myšlenka, vyšplhám se na 5 hvězd… „Boyka, Boyka, Boyka, Boyka…. ()

Tomulka

I když film nemá nijak moc propracovaný děj (což u akčních snímků ani moc nečekám) je dosti dobrou podívanou. film má totiž vše co má správní akčňák míti. Rychlý spád , pořád se něco děje. a perfektní rvačky. Rváč v podobě Boyky (Scott Adkins) je velmi důstojným protivníkem pro Icemana Chamberse v podání M.J.White. Rychlost a tvrdost proti síle a odhodlání. ()

Caesius S.

Bojový film postrádající jakékoli významné inovace oproti dobře známé jedničce s Wesley Snipesem. Děj se přesouvá do ruského lágru nejspíše proto, že američtí diváci považují Rusko za barbarskou a krutou zemi a to mělo asi vylepšit atmosféru. V protikladu k tomu jsou vězeňské poměry vylíčeny dost naivně, černý bijec je přijat takřka bez odporu a navíc se setká se solidárností spoluvězňů. Scott Adkins je skvělý bojovník, bez něj by tento film nebyl, čistě boxerské techniky z jedničky posunul na úroveň ultimátních zápasů a v několika scénách ukáže velmi efektní kopy a zápasnické chvaty. Michael Jai White už tak dobrým bojovníkem není, ale bylo zcela zřejmé, jak jejich finální zápas dopadne. ()

kecka007

není to špatný film. Scott Adkins předvádí své dokonalé pohyby (je to až neuvěřitelné) a akorát mě to utvrzuje v jeho dokonalosti. Klišé je však nudné a nezáživné,není tam až tolik akce takže se po chvíli začnete nudit. Nicméně 4* si to zaslouží ()

chaosteory

Na můj vkus jasné TOP hodnocení a to zmnoha důvodů. 1. Filmy tohoto ražení jsou nejlepší tuctová zábava, kde je děj od začátku jasný, ale o něj tu nejde. 2. Ruská lokalita s pověstnou sibiřskou zimou a bachařskou přívětivostí nezklame, už Peklo s JCVD to dokázalo. 3. neskutečná choreografie soubojů, svižná kamera a "chytře" využité slow-mo hrdě konkuruje Ong-Baku či Utržený ze řetězu (pro mě modly). 4. Ústřední fight duo Jai White vs. Adkins je tak smrtící a těžce cool, že se ring prohýbá už jen pod tíhou jejich charizma. Čtyři body, čtyři hvězdy, ta pátá je čistě osobní. ()

josmart

Americký boxer moc sympatií nevzbudí. Nicméně objevil jsem nového akčního borce, kterého stojí za to vidět. Scott Adkins má co ukázat. ()