Neporazitelný II: Poslední zůstává

• USA Undisputed II: Last Man Standing (více)

Kopin

Nařezaní týpci si vzájemně šlapou do úsměvů, jeden drsnější než druhý a třetí drsnější než dva předchozí. Je potřeba vypnout mozek, ale jako odreagovačka na večer to je ideální. Okopávání ksichtů je efektní a na závěr hepáč, takže jedna bulva nezůstane suchá. ()

Sochorisko

Jako jediný snímek z trojice boxerských show, který si podle mého názoru zaslouží 5 hvězd. Krom bojového umění si to tento film u mě získal vedlejší zápletkou "podivína vozíčkáře". který tomu opravdu přidal nový rozměr, díky !! ()

Nethar

Béčková (céčková?) ptákovina, nalinkovaná úplně jasně od prvních minut, bez jakéhokoliv překvapení, přehrávající drsňáci, samé hloupé kecy v kleci... Takže jediné, co nám zbývá, jsou kvalitně provedené akční bojové sekvence. A jsou tady? No ani mi právě nepřijde. Nepřirozené, natrénované (teď se sehni a já pak udělám skvělou otočku ve vzduchu, musíš na ni počkat, ukopnu ti hlavu), nevypadalo to, jako skutečné boje ani trochu. ()

filipvrbik

Film naprosto o ničem (alespoň ze začátku), ale ty bitky jsou prostě famózní - Michael Jai White má rovnou dany ze tří stylů karate (shotokan, goju-ryu, kyokushin) a čtyřech dalších bojových umění a co předvádí fanda JCVD Scott Adkins je prostě masakr, už kvůli tomu stojí za to film vidět... Jinak je to takový obyčejný film o nelegálních zápasech, nic převratného, ale na druhou stranu to není ani zas tak tupé - a kdyby mi bylo deset, jedenáct, tak bych chrostal blahem - není...60% ()

Strike

Důkaz, že opravdu kvalitní bojové scény nemusíme hledat jen u asisjkých filmů. Za ty scény jsou dvě hvězdy, další jedna je za M. J. Whitea a Scotta Adkinse (šikovnej chlapík) a ta jedna je za to všechno béčkové okolo. ()

Nekgro

Gong! Fight! Chambers vs Boyka - afroamerická mlátička, hromada svalů vs vězeňskej Boss, nekompromisní kickboxer... Brutální souboje se skvělou choreografií a střízlivě zvoleným střihem, který vám společně se spomalenými záběry přinese parádní podívanou. Round's over. ()

masiko

Z hlediska dialogu, postav a pribehu rozhodne strasny brak. Ale co se tyce souboju... no neco takoveho jsem proste jeste nevidel. Michael Jai White je korba jak Arnold zamlada, k tomu vladne nekolika bojovyma umenima, a Scott Adkins... k tomu uz nemam vubec slov. Jestli je jen ta polovina jeho tricku, ktera se obesla bez strihu, skutecna, tak je to porad nejvetsi borec, jaky kdy na platne byl. ()

JK-Stinger

Tam kde v nemastnosti a neslanosti první Undisputed selhal, tam prostředí ruské věznice řádí naplno. Příběh je sice mizerný a plitký, ale akční složka v čele s badass Adkinsem (mimochodem M.J.Whitea válcuje úplně maxiálně) má pořádné koule. Takovou choreografii soubojů jsem hodně dlouho neviděl a to co hlavní protagonisté v ringu předvádějí naprosto bere dech. Řadím do kategorie svých bojových srdcovek... ()

ViktorEl

Výborné béčko a stará škola zápasníckych filmov, ktoré väčšinov natáčal Van Damme. Ale oproti týmto mlátičkám a choreografii vyzerajú jeho súpoje ako detské bitky. Najviac sa mi páči, že sú súboje ešte realistickejšie. Jednotka je oveľa slabšia aj keď tam hrá Wesley Snipes. Teraz nastupuje nový herec Scott Adkins! ()

Money_too

Tenhle film není ani tak Béčko jako spíš Céčko, které bych obrazově a dějově přiřadil k seriálům typu ,,Ochránce". Naprosto děsný! Co je ale naprosto vynikající, patří právem bojovému umu ani ne tak Michaela Jai Whitea, který umí dobré kousky a jeho svaly napumpované k prasknutí se sotva vejdou do záběru, ale hlavně neskutečným Scottem Adkinsnem ! Tento člověk má snad nohy na provázku a z gumy.... Chválím oba a i režiséra, který umí jako nikdo jiný zachytit vynikající akci podrženou bojovou choreografií , kterou vymyslel snad jediný člověk, který kdy porazil Chucka Norrise...:) ()

Gastovski

Ještěže si vždy, když je hlavní hrdina rozmlácenej na kaši, vzpomene na slova svýho trenéra a s řevem jde do boje a už nedostane ani facku. Jinak by to snad ani nešlo ne? Když hlavní bouchač představuje USA tak ne. Souboje jsou ale parádní! ()

jorgus

jo docela prijemne..jedine kvuli cemu se vyplati divat na film jsou bojove sceny a ty byli opravdu super..jinak vata:( ()

Matli

Není potřeba vidět jeničku. Příběh je jednoduchý jako facka a celkové filmové zpracování na poloprofesionální úrovni, ale jakmile se začne odehrávat nějaká bitka, tak jako by celou scénu převzal jiný režisér a dějou se neuvěřitelný věci + kamera je taky výborná. Některé údery bych spíš čekal od Tonyho Jaa než od amíků, takže klobouk dolů za bojové scény, jen by jich mohlo být víc. 77% ()

pend

Celkem slušná mlátička. + bojové scény, kde vás ze střihu konečně nerozbolí hlava, prostředí věznice, scénář vzpomíná na bojové 80-ky - scénář vzpomíná na 80-ky, jasné B-čko z produkce NU Images, bulharský casting... ()

Vodny

Pokud bude jakýkoliv film jenom o docela slušných bitkách a vše ostatní půjde stranou, nemohu jinak než hodnotit jako průměr. Navíc mě ten film zvláštním způsobem nebavil a zároveň odpuzoval. Možná to bylo tím bulharským prostředím, které působilo hodně béčkově. Bez urážky M. Jai White není herec a rádoby morální pohnutky a vývoj postavy zde rozhodně nezvládl. Hudba je dalším zklamáním a až na poslední track během titulků nic co by mě nadchlo. Pokud bych měl zařadit film mezi "A" tituly, pak je to za 50%. ()

solid

Nemusím snad ani dodávat, že většina z nás by chtěla aby Scott Adkins byl hlavní hrdina a Michael Jai White ten druhý přicmrndávač=D Každopádně jsem po ohlasech, které tenhle film vyvolal na csfd shéněl tak dlouho, že jsem se zbavil i toho natěšení a tak jsem začal koukat čistý a neposkvrněný a skončil nádherně ušpiněný a zmlácený=D Ostré béčko našlapané tím nejlepším z novodobé filmové akční podívané, tím spíš, když víme, že Scott to všechno dělá sám. 80% jak vyšitých a fakt jsem zvědavý na trojku. ()

stansrac

tak trochu váhám. o nějakým způsobem umělecké hodnotě nemůže být ani řeč, stejně jako o nějaké autentičnosti bojů( snad jen, že důstojníci ruské armády sou fakt nebezpeční:) přesto se mně zdají správně 3* ()