Neporazitelný II: Poslední zůstává

• USA Undisputed II: Last Man Standing (více)

canni

Předesílám, že pokud od tohoto filmu budete čekat nějaký úžasný a originální scénář tak jste mimo. Je to prostě řežba mezi Michaelem Jai Whitem a Scottem Adkinsem ve které vítězí dobro a vůbec netuším jak by to dopadlo v reálu mezi těmito mistry svého řemesla. Oba dva mají fůru černých pásů z různých bojových umění a sportů a věnují se tomuto odmala. Přeci jen víc zkušeností má Jai White a i více typů bojových umění, ale pro Adkinse hraje věk a ohebnost. Pro mě určitě zapadá tento film do TOP 10 mezi bojovými snímky a nemohu prostě jinak než 100% ()

Torgal

Predkrm pred ultimátnym tretím dielom nám prvý krát v plnej paráde predstavuje Adkinsovu ikonickú postavu ruskej mlátičky Yuriho Boyku. A je tu aj Michael Jay White v špičkovej forme ako hlavný hrdina. Príbeh je nutné zlo, slúži predovšetkým ako zámienka na bitky v base a v podstate len servíruje očakávané “zvraty”. Samotné súboje sú natočené lahôdkovo a prehľadne, len ich je menej ako by som čakal. 6+/10 ()

Bart16

Jednoznačně jeden z nejlepších akčních filmů za posledních 5 a více let.Žádné počítacě,nebo provazy,prostě pořádný souboje tělo na tělo.Skott Adkins je pro mě od teď novej akční bůh!! ()

Tamten

Děj standardní, do značné míry nesmyslný, ale má i své pozitivní stránky (např. hlavní postava není vysloveně klaďas a i ostatní postavy nejsou vždy černobílé). Souboje jsou na vysoké úrovni. Jen škoda, že si tvůrci neodpustili zrychlování některých scén. Herci zvládají většinu technik bez problémů a toto dodatečné zrychlování prostě nevypadá reálně (většinou je to způsobeno tím, že zrychlením filmu se zrychlí i „gravitace“, takže jakékoliv skoky pak vypadají nepřirozeně). ()

Demonic189

Velmi kvalitne tri*. A to hlavne za neuveriteľné suboje, ktore zamestnávali kazdy váš zmysel. 13.5.2011, takze nakoniec VELMI kvalitne 4, az na ten zaver ma film niečo do seba! ()

LabySo69

Jsem z toho docela zklamanej. Na jednu stranu mě totálně překvapil Scott Adkins svým "kopacím" uměním, protože to byla neskutečná podívaná, na druhou stranu mě sere, že M. J. White nemohl předvést ty svoje kopy, protože hrál boxera. Plus to, že se ve filmu docela málo bojuje a ke všemu se z toho namyšlenýho hajzla Chamberse z jedničky stal vlastně úplně pohodovej chlápek. Kdyby se tvůrci raději zaměřili na svůj příběh a nesnažili se pokračovat (ač pokračujou jen volně), mohlo to bejt mnohem lepší, protože by se tu mohl White ohánět svým namakaným tělem a rychlejma nohama na 100% a souboj s Adkinsem by byla určitě totálně skvělá záležitost. ()

Sign

No co se týče děje tak překvapivě dobré, i můj tata se nad tím zasekl a díval se a to není fanouškem těchdle filmu pouze opravdu povedených klasických kousků, a akce je takový masakr že to není ani možné, Scott Adkins je létající kopající akrobat jehož kopům se nevyrovná snad nikdo, ten člověk popírá základní gravitační zákony stejně jako Jackie Chan i když ten trochu jinak, Tony Ja je velice dobrý ale na tyhle kopy nemé ani zdaleka, a co se týče Michaela Jai Whita je to neméně skvělí řezník akorát že zde není plně využito jeho bojové umění aby nezastínil pana Adkinse, jeho styl je plně využit až v Blood and Bone což je teprve masakr film. ()

Thrain

Bývalý mistr světa těžké váhy George Chambers, tentokrát v podání Michael Jai Whitea, se opět dostane do vězení. Nejedná se však o útulné americké zařízení jako v prvním dílu, ale o hnusný, smradlavý ruský "gulag", kde fekálie tečou proudem. To že je nevinný zde opravdu nikoho nezajímá a není se ani čemu divit. Célá věznice totiž patří mafiánskému bosovi, který sám Chamberse do vězení dostal. A to jen a pouze z jediného důvodu, aby se utkal v ringu se zdejším psychosadistickým fighterem Yuri Boykou (Scott Adkins). Chambers se postupně dostává do bezvýchodné situace a jediná možnost jak zde neshnít na věky je souboj podstoupit. Celý film je prošpikován parádní akční řeží jako prase, a to hlavně díky dvojici ústředních protagonistů, mezi kterými to jiskří od začátku až do konce. V soubojích se nejedná již pouze o klasický box, ale jsou zapojeny i nohy a grappling, ikdyž na zápas "fists only" také dojde :-). Celkově vzato je to solidní výplachový béčkový film bez jakéhokoliv složitého děje ve stylu "vypni mozek a bav se". Dávám pěkných 77%. "Fuck you! This is my world."..."Motherfucker keep your world. I don't want this shit." ()

Likan7

Film samotný na 4 rozhodně není. Je to takový zvláštní mix prvního Neporazitelného a Shawshanku, jenže má oproti ostatním bojovým filmům obrovské eso v rukávu. Poprvé v sérii se objevuje Scott Adkins jakožko Boyka. Jeho pohyby a totální beast mode ve spojení s parádně přehlednou kamerou a střihem dává divákovi ze soubojů neopakovatelný zážitek, kterému se nepřibližují ani ty nejlepší vandamovky. O to větší škoda je, že bitek je tu tak málo. Já bych si dokázal představit ještě méně příběhů, a mnohem více soubojů (což údajně dostanu ve trojce). I tak je ale pokračování Neporazitelného totální a skvělý výplach, který docení každý, kdo má bojovky rád. Jen ten bojový potenciál Jai Whitea je zoufale nevyužitý, několikrát jsem ho viděl v jiných filmech a umí se pohybovat fakt parádně, ne takhle nudně "boxersky". ()

Nix

Tady jsem se poprvé setkal s Boykou. Největší role Scotta, kterou už nic nepřekoná. A souboje jsou naprosto geniální, Isaac se fakt vytáhl. Arénovky byly dřív populární, ale Isaacovi se povedlo je pozvednout na jinou úroveň a lepší pocta už bejt nemohla. I když tento díl jsem nedal do plných, pořád to patří mezi must see! ()

wOOzIe

Hmmm, tady se něco až velmi zajímavě podobá některým filmům(a bude toho víc). Základní část příběhu velmi neoriginální- Na vysloužilého mistra v boxu je nahraný podvod , za který jde neprávem do vězení, kde mu dávají kapky, aby bojoval ve vězeňském ringu proti tamnějšímu mistrovi jménem ´´boyka´´, po nějakém čase, kdy dostává pořádně zabrat od dozorců, kteří ho šikanují se rozhodne zápasit v ringu, protože mu slíbili, že bude volný pokud vyhraje..... Nepodobá se to něčemu :-)... Samozřejmě např. Death Race byl natočen až později, ale filmů s touto základní pointou je dost a dost... Velmi mě potěšila, ale druhá část filmu, kde se scénář rozvíjí alespoň na trochu smysluplný celek, teď mám namysli hlavně nového kamaráda na vozíčku :-), který mu hodně pomůže jak ve vězení, tak v ringu samotném. A zakončeno řekl bych až velmi uspokojivě a dojemně (to by člověk od toho nečekal) a vlastně uzavírá po celou dobu stupidní scénář, když ne originální, tak určitě vhodnou scénou na konec. A ještě musím říct, že ty souboje jsou fakt úžasně natočeny a když jsou doplněné o vedlejší, občas dokonce i řekl bych, psychologické scény...To nemá chybu. ()

Provi_19

21.3.2010 - příjemné překvapení, kdy (sice volné) pokračování předčilo 1. díl (hlavně díky střihu). Vězení tohoto typu bych přál i těm českým vězňům. Není nad to vzít do ruky lopatu a jit si uklidit to co jsem před pár hodinama napáchal.. ()

john.h

Skvělé béčko, hlavně díky dvěma hlavním představitelům. Co mě na filmu vadilo nejvíc byla vykrádačka songu Rock Superstar od Cypress Hill a ten prapodivný rádobydojemný konec. ()

IronRocky

Dějově je tento film takovej průměr, ale film hlavně zaujme skvělou choreografií bojových zápasu, které jsou perfektně udělaný a jsou přehledný a to se mi na filmu hodně líbílo. Také herecké obsazení je velmi dobré. White a Adkins se do tohohle filmu přesně hodili. ()

LakiyL

Ak budeš vo väznici bojovať v ilegálnych zápasoch, tvoje postavenie sa zlepší, dokonca sa z väzenia dostaneš von- tak toto je hlavný dôvod, kvôli ktorému začne bývalý šampión , ktorý sa dostal do ruskej väznice neprávom, bojovať. Vcelku jednoduché a prosté. A taký je aj celý tento film. Ničím neprekvapí, ide od prvých minút k jasnému koncu. Niektoré kopy a hmaty stály za to, to je ale všetko. ()