Neporazitelný II: Poslední zůstává

• USA Undisputed II: Last Man Standing (více)

WolfR

Nemá to děj, ale je to sakra drsný nářez! Scotta Adkinse bych označil jako nejdrsnější nasrané hovado současnosti (omlouvám se za ten slovník, ale je to tak). Choreografie soubojů je kulervoucí a každý zásah je perfektně přehledný! 4 hvězdy. ()

majo25

O trochu slabšie ako jednotka. Hlavní protagonisti sú v pohode, vsadenie do daného prostredia, jednoduchšia zápletka a sčasti aj spracovanie už menej. Hlavne málo uveriteľný dej mi robil problémy. To nikomu nevadilo, že kickboxový vyzávateľ vyzýva klasického boxéra? Americké klišé o Rusku som čakal, ale autori sa mohli aj krotiť. Samotné súboje sú fajn. Veľmi efektné, ale iba niekedy efektívne. Plusom je, že dej rýchlo odsýpal. ()

tom88

Príliš priamočiari film s klasickým dejom pre tento typ filmu. Dej je iba chabý doprovod toho čo chcel každý z nás vidieť a sú to súboje, ktoré sú fakt na vysokej úrovni. M.J. White a Scott Adkins sú silné osobnosti, o ktorých budeme ešte veľa počuť a títo dvaja borci sa tu naplno prejavili. Choreografia bojov je super, obaja vypadajú zasrane cool a sú v najlepšej životnej forme. Do akčného filmu bojového zamerania ako stvorení. Kamera je obstojná, vizuálne je film zaujímavý. Réžia priemerná , scenár slabučký. Záver je úplne zbytočný. Ale je hlavné, že som sa bavil takmer počas celého jadra filmu. Celkovo podarená bojová záležitosť. 68% ()

Deyw

Ultimátní arénovka...co tam předvádí adkins mozek nebere...sakra škoda, že už tady nedostal hlavní roli..to by se mi to líbilo daleko víc..takhle je dost v zapomenutí,ale když je na scéně chytá mě blaho...nemam nic proti whitovy,ale s adkinsem se nemůže rovnat...skvělej film,skvělý boje a choreografie...takovej předkrm před U3 :) ()

okkac

Vzácný případ, kdy D2DVD pokračování je lepší, než první film točený známým režisérem. Ale tady platí, že pokud máte takové řezníky jako Scotta Adkinse a Michaela Jai Whitea a režiséra, který dokáže přehledně a s adekvátním množství střihu, natočit bitky, tak je skoro vyhráno, jelikož příběh tady opravdu nemá cenu řešit. ()

URBAN

Relativně zaběhnutý koncept v trochu netradičním kabátku , takové provedení boxerského příběhu jsme tu pokud vím ještě neměli . Akorát tomu chybělo trochu přidat na drsnosti jinak to bylo skvělý a herci příjemně překvapili . ( 19.1.14/MAC ) ()

SeanLSD

Božemôj! Väzenský film a pritom arénovka ? Perfektné bojové scény ? Fantastická hudba ? Obaja mlátiči sú súčasne aj dobrí herci a majú charizmu?! Vývoj postavy!! Funkčné emocionálne momenty!!! Dokonalá žánrovka! ()

matezzz

Bohužel jsem jako první viděl III díl.. a tenhle je oproti tomu, nezlobte se na mně, směšný... podivná kamera a divné střihy.. Příběh je k smíchu, ale to už tak bývá.. co ale nepřekousnu je to, že těch soubojů je tady prachbídně málo. Ještěže trojka se tohoto (kromě příběhu, ale i ten je lepší) vyvarovala... Po trojce jsem měl pocit, že tady se dívám na komedii. Přesto dávám 3* za koukatelné souboje. Možná změním názor po druhé projekci. ()

Mrkvič

To jsem si nechal teda zase poradit. Bitky bez zběsilých střihů tu nejsou bohužel výhodou, protože je to tak překombinované, že z toho čiší nácvik. Trapnější už může být jedině wrestling. I takovej Rocky mi v porovnání s tímhle přijde jako dokument ze skutečných zápasů. Zlatej Život je boj (Fighting), kde se těm bojům dá celkem uvěřit. Tady mohl být klidně Bud Spencer a vyšlo by to nastejno. Bojkovo hopsání by tomu trochu chybělo, ale aspoň by to získalo nadhled, který by asi jediný mohl zachránit ty kungfu prvky s lítáním a silou tří tunovýho auta rozjetýho na dálnici. Kromě soubojů ve filmu už nic není. Kydání sraček střídá kydání sraček. To první je doslovný a to druhý metafora k dialogům. ()

Jizni Tlapa

Scott Adkins je zpátky a jeho herecké schopnosti jsou opět na bodu trapnosti. Ještě, že mu to stále kope, skáče, hlavičkuje a ve vzduchu otočkuje, protože jinak by to byl opět totální filmový knock-out. Béčkovitější příběh a dialogy o stupeň více, než v jedničce. Ještě, že je ve mžiku na scéně sympaťák White, který s lehkostí sobě vlastní, kostí každého mukla, který mu chce pustit krev, a zachraňuje tak společně s choreografii těch pár bojových scén, co film nabízí, hodnocení 40%. Veliká škoda, že Michael nedostal více prostoru pro další protivníky a závěr vyplnil kýčovitě ubrečeným pohledem, na vozíčku odjíždějícího "houmlesáka", který mu ještě den před tím ukázal, jak vlastně lámat ruce. ()

Sfinkter

Myšlenkově a dějově o dvě hvězdy slabší než jednička, choreografií a tempem zase o dvě hvězdy lepší. Na oko opadlá rivalita mezi USA a Ruskem vyvrcholí pohledem na amerického černocha, který má v sibiřském vězení trenýrky CCCP. Pseudo Rocky 4, nový americký borec, nový Drago. ()

karlik4801

Zápletka je hrozně viditelně ohraná záležitost, že jí to odpouští hlavní herecká dvojice. Bez nich by film neměl smysl a byla by to tradiční blbost. Choreografie soubojů je na velice dobré úrovni, ale i tak to filmu nedává potřebnou šťávu, nebo napětí. Od toho je dobrá hudba. Na soubojích je dobrý vynikající střih, který filmu dal jednu hvězdičku navíc. Chybělo mi tu hodně filmových prvků. ()

kinghome

Undisputed je asi jediná trilogie, která se dostala z totálních sraček až k jednomu z nejlepších bojových filmů Ameriky. První díl byl naprostej propadák, který jsem ani nedokoukal, protože se jednalo o nudnou sračku, za to dvojka už je úplně něco jinýho. Florentine si na tom dal fakt záležet a vymyslel zajímavý příběh, který ale zase rychle zapomenu. Film je dělán jen jako ukázka bojovýho umění a to se povedlo na jedničku. Pro mě až zbytečně přeslazenej konec, ale tak neudělám nic. Na trojku to rozhodně nemá, ale za shlédnutí to stálo. ()

Beky

..wowowow!!!...někdy, někde se opravdu dějí zázraky!!!!!..v tomto případě se jedná o film, který natočil v minulém čase, efkař isaac florentine!!!!...pro mě opravdu velké překvapení, film s atmosférou, s perfektním ,, kompletním hereckým projevem,, obou hlavních představitelů a s několika momenty, při kterých si uvědomíte, že Isaac Florentine neni úplnej magor, a jeho film nese i několik myšlenek pozitivního charakteru!!!...někomu se budou zdát jistě klišovité...ale mě ne!!!!!!...100%!!!! Jednou větou: Znáte lepší pocit, kdy nejisté očekávání od jistého druhu zábavy, se změní v reálnou představu, která předčí váš omylně předčasný úsudek..... ()

ywo666

Adkins je borec. Ani sa mi nechce myslieť na to koľko driny ho muselo stáť aby predvádzal také veci. Jediné mínus filmu je, že z Whita spravili boxera. Toľká škoda. Ten má tiež v záleho peknú zbierku kopov. A ani tie parádne svaly mu neuberajú na rýchlosti. Jednotku som nevidel, takže to nemôžem porovnávať. Ale toto malo parádne súboje, drsných borocov, dobrú atmosféru a jednoduchý, ale funkčný scénar. Samozrejme je to cielené vcelku na úzsku skupinu divákov. 4* ()

Maki89

tak v porovnani s prvym dielom o dost lepsie - zapojenie ineho bojoveho stylu + ruskej vaznice to celkom ozivilo... herci co sa bojoveho umenia tyka su jedni z najlepsich co moze hollywood momentalne ponuknut, no par veci mi tam vadilo... samozrejme klasicky happy-end a napojenie na prvy diel vdaka postave Icemana - to nemali tvorcovia robit... predsalen - co zrazu omladol? + samozrejme par nelogickych veci... po dejovej stranke s jednotkou velmi podobne => dej veskery zadny, no to tu vobec nevadi.... osobne som sa dost dobre bavil, aj ked som to uz videl davnejsie... a zaverecny suboj bol nom nom - skoda toho ako zrazu Boyka nic nevedel - tym si to u mna dost pokazil ten film... ale aj tak... 8/10 ()

neoBlast

Co se stane když se střetnou dvě obrovské, neobroušené diamantové entity? Velký třesk. Dva tvrďáci dávají vzpomenout na soubojové filmy 80. let a alespoň částečně vracejí lesk pojmu "béčko" (co naplat, Steven Seagal a jeho pohonci se snaží úpěnlivěji). Isaac Florentine se vytáhl. 70 % ()

Phietros

Ze začátku jsem si říkal, že to vůbec nenavazuje na jedničku, postavy jiné, ale po chvíli Chambers, je jakoby Wesley Snipes s jedničky... A celkem to nabírá tempo, bojové scény jsou povedené, trochu toho klasického dobra, že se ho ujímá stařec a cvičí ho, a naopak záporák, kterýmu pomůžou, že Chamberse při zápase omámej.. No a pak finální souboj a happy end ! Bavil jsem se dobře a film nabral oproti jedničce neuvěřitelné tempo a boje. Co nám ukáže trojka, na to jsem opravdu zvědavý... ()

TKKMR

Mnohonásobného šampióna rôznych bojových umení a človeka, ktorému čo sa bojovej zdatnosti týka žiadny zo súčasných amerických akčných hercov nemôže konkurovať Michaela Jai Whitea tu nečakane úplne zatienil a miestami doslova vymazal z obrazu dovtedy málo známy, no bojovými športmi patrične ošľahaný britský borec Scott Adkins. V ringu doslova lietal takým spôsobom, že inak vrtký Jai White oproti nemu pôsobil ťarbavo. Od pôvodnej dejovej línie s Icemanom Chambersom sa upustilo a séria Undisputed začala písať novú kapitolu, ktorá sa volá Yuri Boyka, Boyka, Boyka... ()

Natabar

Natočit to tak o 20-30 let dříve, je to kult všech kultů. Takhle - jak se říká - s křížkem po funusu. Zápasy choreograficky perfektně propracované, ale pak se to už tak nějak opakuje - a nudí. Holt dnes už jenom dokonalé souboje dobrému filmu nestačí. ()