Neporazitelný II: Poslední zůstává

• USA Undisputed II: Last Man Standing (více)

J. T. Kirk

Bitky byly naprosto skvělé, příběh byl docela obyčejný a konec byl jasný od začátku, ale i tak dobrá akční podívaná o dost lepší než první díl doufám že trojka bude ještě lepší. ()

Wargoo

Pri tomto filme radím jediné... vykašlite sa na zmysel, posolstvo, dej, dôvod, a podobne. Len si skrátka sadnite, otvorte oči (po čase aj ústa) a nechajte sa unášať skvelým akčným bojovým filmom, kde každý úder bolí dvojnásobne. Vynikajúca choreografia boja vám isto pridá na nálade (hlavne pred tréningom s činkami) :P Ja som sa fantasticky bavil, a o to asi ide. 4**** a 73,028 % ()

zelda82

Michael Jai White is da big mothafucka v ruskym lagru, kterej nejdriv na vsechny sejri, aby se pak zkamaradil s chlapkem na vozicku, co z nej udela ultimatni mlaticku...Devizou Undisputed jsou predevsim souboje, ktere jsou plnokrevne, masite a hlavne prehledne, takze si je kazdej action junkie poradne uzije. Patou hvezdicku nedavam jen proto, ze tu v podstate neni scenar.... ()

Darkslayer

Jediné, čo je na filme zaujímavé, sú zápasy. Tie su prehľadné dobre zostrihane a so skvelou choreografiou. Zvyšok je iba šedý tmel obohraný viac ako internacionála. ()

Heroine

Viděla jsem první trojku, takže oproti tomu se zdá druhý díl jako slabý odvar. Nejen že je tu mnohem méně charismatický hlavní hrdina, ale ani to nemá tak vygradovaný děj. Navíc, kdo by fandil Chambersovi? Protože já teda ne. Pár hvězdiček musím dát, za pár výborných soubojů. Ale oproti třetímu dílu je to slabota. ()

Rathalos

Neporazitelny v druhom prevedeni len s inym hereckym obsadenim v hlavnych ulohach a povedal by som,ze asi na rovnakej urovni ako jednotka,len mozno troska drsnejsie,opat 4 hviezdicky...:-) ()

Meiers

Boyka je mastnej klouzek a je jenom dobře, že další pokračování má být o něm, protože co v jeho trenkách předvádí Scott Adkins posílá Michael Jai Whita na párek. Chvílema jsem měl chuť tomu parchantovi začít fandit, kdyby nebyl za takou kurwu. A pokud bych hledal nového akčního hrdinu, tak každopádně Scott Adkins. ()

darkreider

Nekecám, po celý film som si predstavoval ako tomu vpálim 4*, ako by sa nechumelilo. Ale ten záverečný fight ma tak sklamal, že tu jednu mu proste vezmem. To som teda čakal poriadnu rubačku a nie, že v tretom kole sa klaďas zadíva do diali a potom po pár sekundách dosť nudne vymláti ultimátneho drviča. Tam som teda chcel spektakulárnejší match. ()

Al44...

Film, který co se týká příběhu nemá hlavu ani patu. Dokonce mi to připadá jako by scénář psal nějaký školák Základní školy. Nejvíc mě dostala ta scéna s těma zimníma bundama, to už bylo opravdu moc. No ale když se od toho člověk dokáže odporostit, tak je tu i přehlídka pár velmi dobře natočených bitek v ringu. Ale je jich málo + málo bojovníků. ()

cerbygerby

I přesto že je to druhý díl z tříčlene série, pustil jsem si tento díl už jako první a film mě dost zaujal, takže se vydám na shánení cele sady.. ()

Jeand´Boa

Každý, kdo má rád klasické akční trháky dob minulých, musí ocenit pěsti, nohy, testosteron a pot, které v tomto filmu létají vzduchem...příběh se nám tématicky trošičku zaseknul na rozpolcení v době války studené, nicméně to nikterak nevadí, neb se jedná převážně o zápasy...ty kecy okolo si můžete klidně nechat jen projet před očima... ()

Kingjiri

Příběh není nijak extra originální, ale to ani nebylo cílem tvůrců vytvořit nějakej scénáristickej megahit. Jednoduchý děj má za účel jen vytvořit situace, za kterých se tady začnou borci řezat. Stejně jako ve třetím díle jsou i tady parádní bitky, kterých je sice o něco míň, avšak po technický stránce jsou stejně kvalitní. Chlapci si tu ve vězení dávaj pěkně na prdel - naštěstí ne ve sprše při zvedání mýdla, ale hezky pěkně v ringu a sem tam se hecujou i mimo něj. Scott Adkins byl výbornej a já mám pocit, že už nejlepší kopy s otočkou neumí Chuck Norris, nýbrž právě Adkins:) Michael Jai White se rval taky se ctí, ale nebyl tak mrštnej, to se ale při jeho váhových proporcích dalo očekávat. Skvělá akční podívaná za čtyři slabší hvězdy. ()

bif

K dokonalosti chybělo jen tak málo! Perfektní bojový film, kde když vypnete mozek, tak se budete skvěle bavit! ()

DAPDO

Často jsem koukal na ukazatel času, kolik ještě zbývá do konce a to je u mě znamení, že mě film nebaví.Souboje jsou některé dobré, ale přehnané. ()