Neporazitelný II: Poslední zůstává

• USA Undisputed II: Last Man Standing (více)

davistercz

Nádherná podívaná z vězenského pekla. Konečně také jiné prostředí, kde se mohou uskutečnovat boje. Ačkoli zápasu si tu užijete velmi málo, tak za to stojí. Poprvé jsem čekal, že to bude nějaký Tournament, ale opak byl pravdou. Žádný pohár pro vítěze, ale svoboda a nadšení. Neporazitelný je důkaz o tom, že i dodnes se pořádají vězenské zápasy a mnoho z nás ani o tom neví. Úžasný nápad a skvěle vybraní herci. Nečekejte nic extra u děje, pro fanoušky bojových umění... tohle vás chytí za nohy! Ačkoli dávám filmu 5*****, tak musim i tak říct, že u některých scén byly zbytečné a nudné akce. Chápu, že to dodá víc efektů do filmu, ale nesmí se to přehánět. Snad jsme v aréně ne? Ne někde na breakdancu. To je snad jediné co se mi tam nelíbilo. Film si zaslouží 100ˇ% plný počet hvězdiček. Uvidíme co přinese 3ka. ()

rogger

Jako nebyť Michael Jai Whitea tak ma ten film unudí k smrti, našťastie je to obrovský sympaťák a ničoho sa nebojí tak si zaslúžil moje povzbudzovanie. Ostatné všetko naokolo však bolo tak predvídateľné a šablónovité, že až. Tákýchto príbehov už boli natočených stovky, tak nechápem to celkové hodnotenie! ()

zuzza11

Mohu říci jen jedno... mňamka snad pro každé dívčiny oči... adkins je úžasnej, jak vzhledově, tak pohybově... skvěle naporcovaný a ukázal, že fakt něco umí..., Výplach mozku možná ano, ale co jste sakra čekali? že se tam ti vězni budou oblizovat, chodit spolu za ruku a dávat si kytičku před spaním? Ahááááá asi mi uniklo že to má být bukvodramaromantický film z ruské věznice... ()

Odpocivadlo

Nedal som mu 5* lebo Adkins tam nehra to čo v trojke a v trojke mu to viac pristalo. Adkins mal byť ten kto zmláti Whitea a nevadilo by mi ak by sa to podobalo na trojku, tu predsa ide o bojové scénky a nie o zápletku, emócie alebo nebodaj slzičky. Toto je hardcore ako má byť Isaac Florentine vie ako na to. No hovorim ak by Adkins ktorý predvádzal o 50% lepšie výkony bol ten "dobrý" a zmlátil by každého mal by odomňa 5*. ()

Bercuss

O chloupeček horší jak Vykoupení, né že bych byl rasista, ale Scott Adkins je jak záporák, tak klaďas příjemnější pokoukání jak MJW, i když snaha se klukovi upřít nedá. Tomu to víc slušelo ve Spawnovi. Navíc soubojů je tu nějak pomíň a nejsou tak vyšperkovaný jako právě v případě Vykoupení. Takže silný 3 hvězdy. :) ()

muti

z filmu mam zmiesane pocity, namiesto realneho boxu sa na zaciatku pozerame na jasne dva digitalne zapasy, ktore pripominaju skor videohru nez realny zapas. kde sa stala chyba? to uz herci odmietli naostro boxovat? alebo nebol rozpocet? a preco je tu novy herec co hra Chambersa? a kde sa tam vzal Saruman na voziku? najdeme tu aj par prevzatych scen z podobnych filmov (Hell - priviacanie na dvore, Shawshenk - darcek pre spoluvaznov). ()

dudo24

Jediné o čo stojí za zmienku sú bitky. Extravagantné s ázijskými prvkami a v praxi možno nevyužiteľné chvaty ale veľmi dobre sa na to pozeralo. Plus ešte bonus, že Adkins všetko reálne robil. Bez strihu. Zvyšok filmu bol obyčajný príbeh a nezáživné sentimentálne scény. Obaja hlavný herci boli brutálne vysekaní. Hodnotím troma hviezdami za súboje. ()

AndrewNewman

Žiadny veľký príbeh,len neskutočné emócie dvoch borcov,v ringu v ktorom Adkins predvádza niečo neuveriteľné. Myslím,že v rámci žánru je to číra dokonalosť. ()

Luckyboy

Béčkové béčko kde najdete klišé za každým rohem i v každém stínu. Kvůli čemu na to má cenu koukat, jsou souboje a akce. ()

Dvorik

Sakra tenhle filmek mi sedl perfektně, nečekal jsem mnoho stejně jako od prvního dílu. Bojové scény skvělé a při závěrečné srdceryvné scéně, která tam sice nemusela vůbec být, mi ukápla i slza :) ()

cici24

Tento film nejde hodnotit jako bůh ví jak dobrý film. Jedná se ale o typicky akční bojový film, kde oba hlavní protagonisté ukazují své mistrovství. Trochu mi to připomíná filmy JCVD, ale o dost s lepší choreografií. Kdo má rád bojové sporty, ať na to určiět mrkne. ()

till85

Jo tak tohle se povedlo i když ne zásluhou rejži.Souboje sou perfektní.Příběh ala zlatá léta 80sátá.Docela sem zvědavej na 3 to už asi tak slavný nebude. ()

Neuroxerus

Oproti 1. dílu to bylo opravdu skvělé... Děj sice skoro žádný, ale všude samá akce a na souboje se hrozně pěkně kouká. Urij Boyka se stal takovou legendou a působil na mě...sympaticky....nebyl to rytíř na bílém koni, ale také to nebyl žádný hajzl a bojoval se ctí. Trochu mě zamrzelo, že ho na konci odrovnali. Ovšem 3 díl byl pro mě příjemným překvapením. ()

RomaS

Jediným a podstatným problémem u tohoto filmu pro mě je, že jsem před ním viděl díl třetí. Jediné proč se dívat na film tohoto druhu, jsou zápasy a těch je tady podstatně méně. Vlastně půl filmu se jen čeká na zápas, který je sice nevyhnutelný, ale nějaké morální dilema (které jsem nepoochopil) brání jednomu zápasníkovi. Nuda to ale určitě není. ()

JihadJoe

Koukat se na tlupu opic v klecích jak se mlátí ještě neznamená bejt totální shit, ale muselo by to mít alespoň trochu logiky a filmařské řemeslnosti. O originalitě ani nemluvim. člověk nemusí bejt Nostardamus, aby z prvních 10ti minut neuhádl průběh a závěr celého filmu. Nespravedlivě uvězněn, odmítá se podřídit, nakonec podlehne, poprvé dostane na prdel, podruhé soupeře zamlátí jak hřebík do pařezu. Kolikrát jsem tohle už viděl? Celej film jen čekání na poslední bojovou scénu, kdy čekání je provázenou šílenou nudou s občasným kopancem do hlavy. akční scény v pohodě hlavně díky minimálnímu střihu. Závěrečný slaďáček s kolegou spoluvězněm a jeho neteří je opravdu podraz celému filmu, kterej se hodinu a půl tváří jako krvavá řežba tvrdých hochů a posledních pět minut vypadá jak lízátko Justina Biebera. ()

Pavlosos

No BOMBA!!! Florentine si asi všiml té největší chyby, co udělal Hill, a zaměřil objektiv kamery na vězeňské souboje a jejich techniku, a udělal to mistrně!!! Naprosto souhlasím s Malarkeym, každej souboj je krásně přehlednej a krvavej jak se patří. Scénář sice není nic moc, ale skoro nijak neubírá tomuto filmu na kráse. Mě se film již od začátku líbil a rubačky mezi Michaelem Jaiem a Scottem Adkinsem jsou to nejlepší, co nám film může nabídnout. 80% ()