Warrior

Warrior

Bojovník: Brat proti bratovi

Sportovní / Drama

USA, 2011, 140 min

MUSÍŠ SE UVOLNIT A ZŮSTAT KLIDNÝ... KLEC JE TVŮJ DOMOV... TY URČÍŠ TEMPO... TY STANOVÍŠ RYTMUS... PROCIŤ BEETHOVENA... BUĎ MOUDŘEJŠÍ, NEŽ ON... BUĎ TRPĚLIVĚJŠÍ... POČKEJ NA JEHO POCHYBENÍ... A AŽ SE TAK STANE, TEHDY NADEJDE TVOJE CHVÍLE........ /// Rocky, Krvavý sport, Wrestler – já vám rozumím a souhlasím - vobyčejný ,,ruchačky“ mě už taky nestačej. Chce to aspoň trochu citů, lásky, a teprve pak si nechat pořádně rozmlátit držku! Tohle všechno – a navíc super nápady v atmosféře turnaje jsem našel v týhle story chlápků bez možností. Třeba takovej fyzikář Brendan – hypotéka, dcerka po léčbě ,,pumpy“ – ale von má hrdost, takže osobní bankrot nepřichází v úvahu. Naštěstí bude turnaj, kde se může stát cokoliv. Třeba najít ve svým srdci kus místečka pro odpuštění. SUPER film, ve kterým je (kromě legrace a ufonů) asi všechno. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Myslím si, že jsem dobrej rváč. 2.) Zjistím, jak má vypadat pořádnej fyzikář. 3.) Thx za titule ,,larelay“ a ,,Xeetty“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ **(11.12.2011)

100%!(29.2.2012)

• Dudek

Dvě hodiny utrpění jen kvůli závěrečnému ubulenému finále? Ne, s podobným typem snímků si asi nikdy nesednu.(13.4.2013)

Pěsti buší, nohy kopou, končetiny se kroutí do nepřirozených úhlů a srdce přitom puká - co je to? To jen rodina Conlonů si v kleci rovná své rodinné trampoty a nadšení diváků (9. 12. 2011 - 94%) nezná mezí. I mně se Warrior líbil, ale přesto si dovolím být tím šťouralem, kterému před očima proběhlo pár důvodů k malé nespokojenosti. Zápasy jsou totiž na můj vkus stříhány zběsile nepřehledným tempem, složení semifinálové čtveřice je jasné již půl hodiny před začátkem turnaje a představitel Koby má do obličeje ruského mládence asi tak daleko, jako já k vizáži Brada Pitta. To nic nemění na tom, že považuji Warriora za velmi dobrý snímek, ale za vynikající či bezchybný bych si ho označit rozhodně netroufl.(9.12.2011)

po minulorocnom sklamani v podobe Fightera je toto uplne ako nebe a dudy. Krasny film, velmi jednoducha dejova linia, ale uzasne zahrana a rezisersky zvladnuta. Velka poklona, toto sa rozhodne vydarilo. A ten koniec? Famozny!(29.11.2011)