BoredSeal

Nudná blbost ze zajímavého prostředí. Klasický hollywoodský cajdák, který se snaží vyhrát ceny a přízeň kritiky? Jak na to? Prezentujte scény, něco jako antihrdinové v outsiderských zaměstnáních - céčkový wrestler a cynická striptérka ukrývající ve svém srdci sympatie, wrestler porcující sýr v obchoďáku, wrestler bydlící v přívěsu a nemající na nájem, wrestler snažící se získat zpět přízeň svojí dcery v křehkých sentimentálních scénách... Příšerná nuda, možná tak dobrá pro lidi, co viděli příliš málo filmů, aspoň že to nebylo tak intelektuálně neprostupné jako Fontána. Co se týče herců, lze konstatovat, že herecká superstar 80.let (a tehdy byl ještě sexsymbol) Rourke v posledních letech našel role, kde může přesvědčivě hrát se svým obličejem znetvořeným nepovedenou plastickou operací - primitivní mlátička Marv v Sin City a primitivní wrestler ve ... Wrestlerovi. Právníka už ale nikdy hrát nebude, to si pište. ()

SonG

Mickey Rourke forever!!!Hluboko přehluboko sahá hlavní myšlenka filmu, a Aronofsky spolu s Mickeym Rourkem předvedli výkon, který je hoden všech cen, včetně Oscara....Absolutně strhující ,,The Ram,, v podání Rourka je ztělesněním lidskosti,ale zárověn osamoceného muže, který má již jen a jen jednu věc, která ho drží při životě...Kdybych měl více hvězd neváhal bych, protože takový film se dá podle mého vidět jen párkrát za život...DÍÍKY ZA SKVĚLÝ ZÁŽITEK!!! ()

Carlossss

Sakra... tak Aronofsky mě zase dostal. Jak to ten chlap dělá, to nevím... ale každopádně mám sto chutí teď všem těm Rockyům 1 až 6 strhnout minimálně jednu hvězdu, protože takhle se má dělat drama o novodobém gladiátorovi za zenitem. O wrestling se tak trochu zajímám, takže jsem věděl, do čeho jdu... a těšil jsem se. I když po Reqiem a Fontáně jsem ve vzduchu cítil možný průser. Ten se naštěstí nekonal a Darren opět dokázal, že s ním musí Hollywood do budoucna minimálně počítat. Mickey Rourke? Tak tomu absolutně nemám co vytknout... ten jeho odulý ksicht k tomuto filmu zkrátka neodmyslitelně patří podobně jako odulý ksicht k Novotám. Co dodat? Snad jen to, že z Wrestlera nejsem tak udělaný jako z Fontány a Reqiem, ale pořád jde o skvělou podívanou... hmm.. Marisa Tomei:-P ()

kagemush

Teda ten Mickey a ty jeho pokroucený přestárlý pazoury a strhanej ksicht!! (Co mě ještě občas pobaví,když /a nejen na csfd/ si přečtu něco o Aronofskym a vo těch jeho intelektuálních přesahech,- a třeba to je ,,jen" talentovaný filmař,kterýho to třeba i baví.Ale co,propisky ať si píšou a Darren ať točí. Obráceně by to mohl být docela průjem.) (nedalo mi to nevzpomenout na Nadmuté město,-tady ovšem mohla hlavní troska alespoň na něco pěkného vzpomínat,dokonce měla i proč žít/případně umřít/,- v N.Městě se ,,hrdinům" nedostalo ani toho) ()

Lord.Jim

Dlouho jsem čekala, až přijde ta pravá chvíle, moc se mi do toho nechtělo; nakonec musím říct, že nic dojemnějšího jsem dlouho neviděla. Rourke už skoro nevypadá jako člověk, ale o to líp hraje. ()

Beagle

Randyho příběh je v Rourkeově a Aronofského podání prostě (a jen) velmi univerzální a upřímný příběh o ztroskotanci, kterého život mezi provazy pořádně zničil, ale nakonec dal jeho bytí jako jediná věc na světě opravdový smysl. Není to originální myšlenka, ani scénář, ale ta syrovost, s jakou je Wrestler natočený, a Mickey Rourke v hlavní (životní?) roli, z něj dělají určitě poctivou podívanou. ()

berusche

Musím se přiznat, že byl možná geniální tah obsadit do hlavní role stejnou trosku jako tu filmovou. Rourke už je za zenitem, což filmu značně přidává, neb to působí velice autenticky. Zároveň bych možná pochválila scénaristu, poněvadž je to dobré a má to i děj, který není tak úplně prvoplánový, jak jsem se obávala. No a na závěr budu asi muset vychválit Aronofského, poněvadž po tom, co jsem konečně viděla víc než jen jeden jeho snímek, jsem ráda, že jsem nalezla takový režisérský klenot. Dobrá práce, aneb jak z obyčejného námětu z neprofláklými herci udělat koukatelnou, poměrně dlouhou, bombu. Celému snímku ale něco schází, to, co by mě posadilo na zadek, což mi u jeho práce často nestává, proto musím hodnotit o jednu méně. ()

Joe321

Takovýhle sentimentální styl filmů mám rád. Wrestler se hodně podobá Rockymu. Zatímco u Rockyho víc pracujou vzpomínky na minulý díly, tady je to asi opravdu dobrý dojem. Rourke je výborný a člověk chápe a věří, čím jeho postava prochází. Na konci jsem mu taky fandil fest. Občas jsem si ale řikal, co všechno je pro svojí lásku k wrestlingu schopný udělat. Kamera (záběry přes rameno) je úžasná (podobná jako u JCVD). Uteklo mi to horzně rychle a po dojetí titulků jsem měl velmi dobrý (smutný) pocit. U mě lepší než Rocky, slabších pět zatím. -"Ram Jam! Ram Jam! Ram Jam!" ()

M.i.k.e

ani já sem zpočátku příliš nevěřil,že by zrovna Aronofsky stvořil něco podobného.Nakonec se ale moje obavy ukázaly liché a byť je wrestler filmem,který je někde na půli cesty mezi Aronofského Requiem za sen a filmy podobného ražení ala Těžká váha,nic mu to neubírá na působivosti.Hodně tomu přispívá i kvaltní herecké obsazení,jemuž kraluje Mickey Rourke ve své životní roli spolu s krásnou Marisou Tomei.V hodnocení sem váhal mezi 4 a 5 hvězdami a nakonec dávám za 5.Sportovních dramat podobného stylu tu sice již pár bylo,ale žádné mě zatim takhle nevtáhlo a v žádném sem v takové míře necítil s hlavním hrdinou... ()

(mOnkey)

Já věděl, že Darren se nespokojí s "pouhou" sportovní tématikou. Život Randyho "Rama" Robinsona, wrestingové hvězdy let osmdesátých, se náhle změní, když prodělá srdeční kolaps. Zápasit mu lékaři zakážou, a tak se pokouší oživit mrtvý vztah se svou dcerou, ale léta zanedbávání se nedají jen tak zamést pod koberec. Žena, ke které něco cítí, o něj nestojí. Pomalu se z něj vytrácí touha žít, vždyť wrestling je jeho život. 85% ()

Morloth

Mohla to být trapná romance o umučeném starém chlapovi, co neví co si počít se životem. Naštěstí se tak nestalo. Čtvrtý a zase trochu jiný Aronofsky. Po mírně přiblblé Fontáně přichází Mickey Rourke a jeho "životní příběh". Nedivím se, že byl za tuto roli nominován na Oscara, divím se, že neuspěl. Ale odbočuji od načatého. Mohla to být romance... Jenže ve chvíli, kdy se dostáváme na tenký led a hrozí, že se přeneseme do řádu klišé a banalit, příběh šikovně uhýbá a je jen na nás, jak si nakousnuté téma dopapáme. Nikdo nám nic násilně nenutí. Ram je sice klaďas, ale negestikuluje hlasitě směrem k divákovi: "Pojď, tady jsem! Měj mě rád!" Naopak se do našich srdcí vkrádá zvolna a obezřele, aby nám v závěru dokázal, že musí být milován. Velkým plusem filmu jsou nejen vynikající herecké výkony, není tu jen Rourke, i Marisa Tomei předvádí víc než jen své tělo, ale i skvělý soundtrack a až dokumentární atmosféra. Dojemné, ale bez špetky zbytečného sentimentu a zdařile kličkující mezi banalitami a filmovými klišé. ()

MartinNDL

Může být vůbec sportovní, životopisný film, který nepřekračuje žánrové hranice výborný? Aronofsky všechny stránky důležité pro úspěch dotáh k dokonalosti. Aronofsky a Rourke, protože Mickey hraje přesvědčivějš než většina wrestlersých ikon. Hudba jako paměť, jako vzpomínka na zlaté časy. Tragédie, kde si uvědomujem, že dobrý konec není možný. Hlavní postavy, spojené prací, která je zdánlivě jiná, stárnoucí a zoufalé. Dítě, které znamená důvod žit a zároveň nám neustále připomíná, jak sme to posrali. Fráze, že hranice mezi úspěchem a neúspěchem je tenká a pomíjivá nemohla být vkusněji podána. ()

Lischai

Čistá filmařina a skromné téma bez patosu. Velcí drsní wrestleři, kteří se plácají po ramenou a domlouvají se, kam toho druhého bouchnou, mají jakési klukovské kouzlo. ()

Jango_Fett

Tak na tohle opravdu nejsem, Mickey Rourke sice hraje dobře, ale jinak mi to jen potvrzuje že od žánru "drama" se mám raději držet dál. Navíc tak stupidně useknutej konec, jako by autor už neměl na to dotáhnout to do hořkého finiše. ()

rakovnik

Wrestling se mi nelíbí, film wrestler ano. Postavený na silné osobnosti Mickeyho Rourka, jehož vzezření je skutečně jkao dělané pro tento film. Jaké štěstí, že i herci vypadají jako wrestleři, protože opravdoví wrestleři hrající si na herce dopadají ve výsledku tragicky. ()

Jonash87

Tento film jsem viděl až po Černý labuti, což je možná důvod, proč mě docela zklamal. Mickey Rourke sice zahrál nejspíše svojí životní roli, práce s kamerou byla dobrá a bojové scény působivé, ale příběh jako takový mě ničím výjmečným nezaujal. Stejně tak "rádoby otevřený" konec filmu. Přesto se na to nekouký vůbec zle a těch 80 % je myslím zasloužených. ()

Gee.Rocks

Myslím, že roli wrestlera Randyho nemohl zahrát nikdo jiný líp, než-li Mickey Rourke. Možná je to zvrácené, ale já mám toho chlapa ráda. A tímhle filmem si mě získal ještě víc než čímkoliv jiným! Příběh mě pohltil. Rourke s Aronofskym mě stáhli do nitra života toho praštěného chlapa, který vlastně neumí nic jiného než se mlátit v ringu. A bylo to tak krásné a úžasné a smutné. Zajímalo by mě kdo u konce nebrečel... ()

Havaj8

Moc dobře sem věděl, proč mi to tu už nákou dobu leželo ladem. I přes to hodně slušný hodnocení sem neměl chuť se na to vrhnout. I když drama a k tomu ze sportovního průmyslu můžu. Tohle mě nenadchlo ani za mák. A to i přes to, že sem emocionálně i citově vyváženej a dokáže se mnou pořádný drama zatočit. U Wrestlera se mi každá scéna vlekla a i přestože sem měl chuť to vypnout, chtěl sem vědět, jak to dopadne. A skončilo to záhadou, domyslete si to jak chcete...katastrofu z toho nedělám, ale už bych to nemusel. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis