vojacek

Nuda, nuda a nuda. Čekal jsem drama o stárnoucím zápasníkovi, ale nedočkal jsem se. Měl jsem pocit že Mickey Rourke se pořád jen lituje. Aronofského filmy mi nevadí a některé oceňuji velmi vysoko (Černá labuť, Fontána), ale tentokrát mě minul. Takže jedna hvězda za herecké výkony Mickeyho Rourka a za krásnou Marisu Tomei. ()

CitySP

Povedený kousek.Opravdu mě potěšilo, že film poukazuje na druhou stranu úspěchu, to co se stane později když to hezký opadne.Mickey Rourke tohle zahrál za výbornou :) ()

Plechovka95

Měl to být film na nudný večer a nic moc jsem od toho očekávala, přece jen,nemám filmy ze sportovního prostředí ráda,ale to je fenomenální kousek a pan Rourke to zahrál kurevsky dobře !! Plně doporučuji!!! ()

Choucas

Tomuhle filmu jsem se nevím proč, docela dlouho bránil. A potom co jsem viděl někde Marisu Tomei, řek sem si že to skusím. Wrestling není mojí oblíbenou zábavou a vlastně mně vůbec nezajímá, ale bylo to úplně jedno, protože o něj zas tak nešlo. Šlo o příběh stárnoucí hvězdy, která o leccos přišla, ví že se blíží konec, a smiřuje se s novou realitou. ()

lineker

Neočekával jsem, že by mně někdo dokázal skoro na dvě hodiny připoutat k filmu o této přitroublé americké zábavě. Podařilo se to Aronofskemu a hlavně Mickeu Rourkovi. ()

Martazoe

Mickey Rourke je v roli stárnoucího wrestlera obdivuhodný. Bála jsem se depresivního filmu a opravdu to není procházka růžovým sadem, ale na filmu se mi líbí právě jeho syrovost a také to, že se hlavní postava nijak nelituje, i když má život vlastně docela na prd, a vytrvá až do konce. Bojovník zůstane bojovníkem a umírá jedině v boji. ()

Debreno

Pri wrestlingovej tematike by sme len ťažko očakávali až takto prekvapivo poetický film. Občasná hudba výborne dokresľuje atmosféru filmu, celé je to také smutné a pri tom nostalgicky krásne. Pekne napísaný scenár s fantastickým M. Rourkom v roli, za ktorú si zaslúžil oscara, nielen nomináciu. ()

ragnar1

Určitě lehký nadprůměr z filmového okruhu, který se točí kolem bojových sportů. Přes tunu patosu je zde zastoupená vícevrstvá dramatická linie. Ale i tak...slabé, ale čtyři hvězdy... ()

Hrnek

Dráma o dakedy slávnom športovci. Jeho úpadok možno vidieť v každej scéne. Rourke hral dokonale a dokonca aj postavou bol pripravený. Vyzerá ako wrestler, ošarpaný a zničený po desiatkach tvrdých bojov. Žije skrachovaný život, ale pokúša sa o zvrat. Nevychádza mu to, ale ani s dcérou, ani vo vzťahu a všetko to speje k očakávanému koncu. Tomuto filmu sa nedá nič vytknúť. ()

KcarlosK

Další nadhodnocený film, který mě velkým obloukem minul. Rourke se sice celkem snaží, ale ono ve výsledku není o co. Nějakých 80 procent filmu zabírají zápasy fenomenálně dementního wrestlingu. Kdyby se to vydalo cestou obnovení vztahu s dcerou, šel bych určitě výš. Ještě že se Marisa rozšoupla, jinak by se nebylo na co koukat. ()

iggy_pop

Na tieto priamočiare a pritom tak pôsobivé "nezávislačiny" majú Američania zrejme patent. Rourke-ov buran z karavanu a jeho životné peripetie napriek príbehovej jednoduchosti zaujmú a udržia pozornosť až do záverečných titulkov. Škoda, že Mickey Oscara nezískal, bolo by to zaslúžené. ()

rmar

Oproti předchozím Aronofskyho snímům, kterým jsem dal plný počet hvězd, mi Wrestler přišel takový „suchý“. Režisér už si zde nevyhrává s psychikou pomocí rychlých střihů (Pí, Reqiuem za sen) či snových/surrealistických scén (Pí, Fontána). Naopak se do psychiky wrestlera na pokraji sil a kariéry skvěle vžívá Mickey Rourke, který se vlastně stává hlavním tahačem v některých chvílích depresivní a v jiných chvílích radostné atmosféry filmu. Wrestler je v porovnání s ostatními snímky podobného žánru skvělým filmem, ale přijde mi, že vůči předchozím pracem Darrena Aronofskyho mírně pokulhává, za což mu bohužel nemohu dát plný počet. ()

BigJohn02

Smutný příběh starého wrestlingového komedianta, který ukazuje bez obalu i druhou stranu divadýlka pro vypatlance. Stará zmuchlaná Mickeyho tlama budí soucit... Naopak Marise to i v jejím věku neuvěřitelně sekne. ()

kopy123

POŘÁDNEJ CHLAPSKEJ FILM SE SKVĚLÝMI HERECKÝMI VÝKONY, SKVĚLE ZREŽÍROVANÉ NAPSANÉ. FILM O VETERÁNOVI, KETRÝ SE ŽIVÍ JAKO WRESTLER, ŽIJE V OD VÝPLATY K VÝPLATĚ VE SVÉM KARAVÁNKU, PÍCHÁ SI STEROIDY ABY VYPADAL JAKO SPRÁVNÝ NABUŠENÝ CHLAPÁK, A VZPOMÍNÁ NA SVOU DÁVNO ZAŠLOU SLÁVU. PO PRODĚLANÉM INFARKTU UŽ MICKEY NEMŮŽE DĚLAT WRESTLERA, SNAŽÍ SE NAVÁZAT VZTAH SE SVOU DCEROU, KTERÁ MU NEMŮŽE PŘIJÍT NA JMÉNO A TAKY SE SVOU JEDINOU KAMARÁDKOU-STRIPTÉRKOU, KTEROU TAJNĚ MILUJE. ALE MICKEY SI ŘEKNE FUCK U ALL A VRHNE SE DO SVÉHO FINÁLNÍHO MATCHE SE SVÝM ARABSKÝM PROTIVNÍKEM. RIP MICKEY TOHO OSCARA SIS ZASLOUŽIL. ()

Sejkorka

Úžasný výkon Mickey Rourka, nejspíš životní (nominace na Oscara / Zlatý globus. Sice tenhle sport a jemu podobné (MMA v současné době) vůbec neuznávám, protože propaguje násilí, ale to není jen o sportu. Je to o povaze člověka, který v podstatě neumí žít mimo wrestlingovou komunitu. Jako kardiaka, který má též pěknou jizvu na hrudi, mne zaujalo vše kolem Randyho infarktu. Následně obdržel bypass a taky varování, že podruhé jeho srdce podobný nápor nevydrží. Přesto do toho šel, v podstatě dobrovolně na smrt. Otázkou je, zda by v tak krátké době vůbec mohl, ale magor na to byl značnej. Marisa Tomei též velmi dobrá, v době natáčení jí bylo 43 let. Pravda, na světle denním je to trochu víc poznat ale stejně, na ten věk teda kost ! ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis