Gang bankovních lupičů vymyslel geniální útěk z místa činu. Poté, co vyloupí banku, utečou všichni na střechu, odkud zavolají televizní štáb se slibem exkluzivních záběrů. Když na střeše přistanou nic netušící reportéři, lupiči se zmocní jejich vrtulníku a bezpečně zmizí. Z party zlodějů jsou boháči s krásnými auty, motorkami, domy i ženami. Užívají si lehce nabytých peněz, dokud se neobjeví bývalý kumpán Rivers. Ten byl propuštěn z vězení poté, co ho policie při jednom z vloupání postřelila a zatkla. I když má Rivers bankovní účty plné peněz, nemůže svým dávným kamarádům odpustit, že ho nechali policii napospas. Jediné, pro co celá ta léta žil, byla pomsta. (TV Nova)

Lukoboss

Týpci ve fešných kvádrech jsou schopní ukrást kde co, a když se jim nabídne bývalej parťák s megazakázkou, není co řešit. Akce není málo (parkourovej útěk před policajtama nebo přestřelka v hotelu rozhodně patří k těm nejlepším scénám), občas film zvolní, občas přidá plyn.. podle mě prostě v pohodě, já jsem se nenudil. Nečekejte žádný velký přemýšlení a dokonalou zápletku, spíš pěkný odreagování u akčního thrilleru. ()

KoRner

Dosť slabota, najmä to neustále tlačenie na "drsniackosť" hlavných hrdinov. Preklad názvu trochu klame, pretože oni tu nie sú ani gangstri, ale obyčajní chmatáci so zbraňami. ()

Benedygtus

Az prilis podhodnocene, 71% by tomu sluselo rozhodne vice. Je to silne pritazene za vlasy, ale ma to sve kouzlo a to i presto, ze ho jiz znate. ()

iXtr3m3

Slabý suchý a skrz naskrz priemerný film, ktorý dosť vsadil na niektoré tváre, ktoré žiaľ už filmu nemali čo ponúknuť na čele s Haydenom Christensenom, ktorému sa kedysi predpovedala veľká budúcnosť a stačí pozrieť jeho filmografiu a je jasné, kde skončil. ()

Wally

Proč vždycky fandím těm 'špatným'? Jinak film jak rychle a akčně začal, tak i pokračoval a skončil. Spousta sympaťáků na obou stranách... Já se bavil! ()

Fary

Stokrat dokola vytahovany tema, tentokrat v jine herecke sestave. Proc ne. Nicim neprekvapi, ale taky neurazi. ()

cab

Obycejny akcnejsi thriller, ktery se snazi vypadat stylove, ale skupinka napudrovanych zlodeju nema mezi sebou zadna zvucna jmena, a kdyz k tomu pripocitam spoustu nelogickych situaci, vychazi mi 55%. Netradicni je vysledek konecneho uctovani a stretu s policii. ()

Rssa

Veskrze průměrný snímek s průměrnými herci a průměrnou akcí. Zápletka není složitá, osudovost a emoce snad žádné. K čemu tam byl Walker? 60 % ()

rostlinka

Líbilo. A to dost. I když tam byly věci, které mi lezly krkem (ultramegahustý drsný přízvuk některých). A přiznávám, většinu času jsem fandila těm "zlým". Zajímavý námět, super hudba... ()

divak84

slibný začátek (s vybornou hudbou) se doplahočil velmi vratkým pohybem do finále, který nechává otevřená vrátka na případné pokračování. Neoriginální nápad s nijak dobře napsanými postavami je podle mě nejslabší článek filmu a s tím se veze logicky všecko. Nejdřív mi ta banda přišla jako dannyho partáci na druhé straně barikády, ale po bližším představení, kde každý druhý byl naprostý tupoun mě začalo hodně žrát. když k tomu připočtu i poněkud solidní absenci akčních scen, ve finale jsem se moc nebavil. nejvíc zmařená práce byla podle mě v hotelovém pokoji, kde nevím proč neslyšíme vystřely a vše kolem, ale naopak pouze vyfiltrované nabíjení a do toho rádoby smutnou hudbu, která nas měla jaksi donutit litovat gaunery... wtf ? a třešnička, když se ten zbytek doplahočil do druheho pokoje a ke zdi přistavili postel jako by je měla ochranit před všemi těmi brokovnicemi apod. wtf....nebudu jen negativní - líbil se mi dillon, stylový byl hlavně christensen s kloboukem a sprint jesseho o život. celkový dojem rozpačitý, ale pokud by mělo být pokračování, nenechal bych si jej ujít. ()

Holina

Není to úplně přesně to co jsem čekal. Tihle bankovní lupiči nejsou žádný Mirkové Dušínové co se bojí někoho obětovat pro svůj zisk. Jak to tak obvykle bývá. Bohužel ale kromě celkem nápaditých loupeží a nezbytných akcí s příliš švenkující kamerou, ten snímek plyne tak nějak odnikud nikam. Ze 107 minut by se dalo v pohodě udělat 80 a méně. ()

Hanys_

Nelítostný souboj to zrovna není, ikdyž se jím chvílemi snaží být, ale svoje světlé chvilky Takers i tak mají. Obsazení je dost v pohodě (ale chtělo to víc Zoe Saldany), a ani ta vesměs negativně hodnocená kamera mi nějak nevadila..Ale to, co hlavně sráží Gangsterům body dolů, je až přespříliš jednoduchý scénář. V určitých chvílích mi nezbývalo, než jen kroutit nechápavě hlavou...5.5/10 ()

Ilhan

Hodně povedený thriller a divím se, že se tady nedočkal trochu lepšího hodnocení. První hodinka je zahřívací, jakmile se děj dostane k akci, dějí se to věci. Jedna z nejlépe natočencých on foot honiček, co jsem viděl a luxusní scéna v hotelu jsou toho důkazem. Greengrassovská roztřesená kamera tentokrát velice na místě a umě provedená, kamera celkově byla velice dobrá. Je jen škoda, že ne všechny postavy dostaly dost prostoru a trochu víc hloubky. I tak to stačí na velice dobrý zážitek. ()

Lucindajet

Tak trošku vykrádačskej film. Trochu odsud, trochu zase z tohohle, originálního pak nezbývá moc. Velká očekávání jsem neměla, zaujalo mě složení zlodějské party, samí oblíbenci, mezi který šoupli nepochopitelně Chrise Browna, kterej překvapivě nebyl až tak zoufalej jak bych předpokládala, ale jeho ksicht mi stejně va. Takovej Idrisek a potetovanej Anakin byli ale fajn. I když by to majstrštyk asi nebyl nikdy, dalo se to udělat líp, páně režisér trošku nestíhal. A já nestíhala ty akční záběry protože tak roztřepaná kamera (a to s ní problém jinak nemám) a rychlý střihy, no nebylo vidět nic, až mi bylo líto jak tam běhaj a skákaj, když to pak jde sotva vidět, mohli stejně tak dobře stát na místě a rozhazovat rukama a vyšlo by to nastejno. ()

kolemjdouc

černobílý průměr který už nebudete vyhledávat abyste ho viděli podruhé.A práce s kamerou spíš vypadala na to,že se kameraman vrací z flámu.Filmu to rozhodně ubralo než přidalo.Konec nepřekvapil - jako kdyby si scénárista nechal prostor na eventuelní natočení dvojky kdyby z tohohle byl trhák? A v tv to zabil uhuhňaný dabing! ()

ThomasCrown

Trailer toho nasľuboval, ale nakoniec z toho je iba slabý film, s nelogickou zápletkou, veď ktorý profík by niečo podobné urobil a s nedotiahnutým záverom. ()

MrKlobouk

Je to stejně hrozný, jako ten plakát - veškeré dialogy a herectví hlavních protagonistů je jak z kouzelné školky pro opožděné, akce je nepřehledná a zpomalovačky jsou (až na Walkerovu) uplně zbytečné. Jedním slovem: odfláklé. ()

Matros

Průměrné namachrované krimi s béčkovějším obsazením. Splácanina všeho možného, co už jsme viděli. Absolutně zbytečná Zoe Saldana. Akční scény nejsou špatné, ale víc jak 3 hvězdy ani náhodou... ()

filipvrbik

Tak se z toho, po celkem špatném začátku, vyklubala docela povedená kriminálka... Nejvíc se mi líbilo to, že člověk vlastně neví, které straně má fandit, není to tu černobílé na tu, či onu stranu, jako v drtivé většině jiných filmů a odpovídá tomu i konec.. Co mě mrzelo, byla málo využitá Zoe Saldana, která tu prakticky není. Jinak příběh není ničím převratný, je to prostě bankovní loupež...60% ()