FFilipCZ

Kevin James se opravdu vytáhl! Srovnání s Warriorem a přirovnání tohoto filmu k jeho "vtipnějšímu bráškovi" není vůbec nemístné. Zbožňuju to prožívání závěrečného zápasu s hlavním hrdinou a tady sem se fakt odvázal :D Nejsem si jistý, jestli na ty MMA scény měl dabléra nebo ne (nejspíš ano), ale ty souboje v klecích jsou fakt povedené a vůbec ne ošizené - a kvůli tomu jsem hlavně do tohoto filmu šel. Tudiž můžu s klidem říci MISE SPLNĚNA. ()

Kryton

Absolutní stupidita rovna filmu Jack a Jill! Film neví, čím chce být. Komedií o učiteli, komedií na film Warrior a celkově je toto vůbec komedie? Za celou dobu se člověk pousměje jen jednou a to ještě dost kysele. Jinak je Kevin James stále trapnou parodií na Johna Goodmana. Nebýt Salmy Hayek, tak neváhám vlepit "odpad". Další důvod, proč by se měli peníze raději rovnou posílat do ohně. Hodnocení OST: Jaký film, takový soundtrack. Nevyčnívá a místy dosti otravuje. 2/10 ()

Džany

Je to hovadina, klišé přes klišé, klasické schéma každé romantické komedie pouze okořeněné UFC boji v kleci, ale nějak se ke mně i přes dostal sentimentální požitek z celé téhle šarády. A Salmě Hayek to furt neskutečně sekne. ()

JimWayne

Komediálne prevedený Warrior, prečo nie. Totálna pecka pri ktorej som plakal od smiechu. Postavy a celková partia Jamesa uletená. Fantastické súboje v klietke( zápas v daždi ), príjemná Salma a finálny duel. Všetko pôsobilo veľmi kompaktným dojmom. Komédia roka 2012 ()

SaNcHeZ_cz

Kevin James se vás snaží přesvědčit o tom, že jeho zkušenosti coby ošetřovatele Silvestera Stalloneho v Zoo mu napomohly stát se šampionem v jednom z nejbrutálnějších sportů. Profesor v ringu je hloupá, neoriginální a nudná, dvě hodiny trvající zbytečnost, která hraje na vyumělkované emoce, nesympatické charaktery a přímočarou předvídatelnost. Pokud vás podobná vyhlídka láká, směle do toho. Pokud vám však nechybí soudnost, sáhněte někam jinam. Třeba po Warriorovi. Smát se u něj sice asi nebudete, nicméně pořád lepší než sledovat tlouštíka padat, zvracet a chytat do obličeje koláč. Rozhodnutí je na vás. [35%] ()

JJ.Gibson

Milá a absolutně nanáročná komedie o profesorovi, který se snaží zachránit jinému profesorovi hudební kroužek a začně proto se věnovat ultimátním zápasům. Jelikož nejsem úplně vzdálen světu UFC, tak proto se mi tento snímek líbil asi o malinko více. Ale je pravda, že kdyb Kevin James dostával ve skutečnosti, tak jako zde, tak by nevydržel stát ani minutu!!! Pokud se přes toto přenese, zjistíte, že ikdyž jsou ty zapásy jsou jen na oko, tak kupodivu to nevypavá tak zle, jak by mohlo a toho si docela cením :) Máme tady také Salmu Hayek, mojí oblíbenkyni, ale bohužel její role je neskutečně tuctová a cudná :) Ale potěšilo mě cameo Joea Rogana, ten chlap je prostě sympaťák. Když to všechno shrneme, mohlo to být lepší, mělo to být lepší, ale 2-3 hvězdy si to zaslouží... ()

Tony.cs

Tady někdo koukal na Warriora a řekl si "Proč ne?". Já také říkám "Proč ne?"...ale chtělo by to lepší kameru, více soubojů a méně zbytečných a trapných scén. ()

blackrain

Tenhle film funguje podle již tolikrát osvědčené šablony. Je velmi předvídatelný a samozřejmě tu není nouze od nejrůznější klišé. To mi vůbec nebránilo vtom film dokoukat do konce a bavit se při něm. Ani na chvilku mě nenapadlo, že bych mohla zalitovat času, který jsem věnovala tomuto filmu. Kevin James je navíc sympaťák a ta jeho motorka taky nebyla marná. Pěkně mu sedla. Na Salmu Hayek se taky dobře koukalo. ()

Žralok

Vezměte námět z prvního Rockyho a Warriora. Smíchejte to dohromady a dochuťte nenáročnou komedií. Výsledek bude vypadat nějak takhle. Pěkná oddychovka která má silný i trošku slabší momenty. Ale s hlavními hrdiny budete jejich příběh prožívat. Především ale neočekávejte nějaký hluboký poselství. Jedná se především o oddychovou komedii. Učitel biologie se rozhodne pomoci kolegovi sehnat finance aby mohl dál učit hudebku. Situace si vyžádá že začne zápasit v MMA. Nemá absolutně žádné ambice na vítězství. Ví že nemá šanci vyhrát. Nebo má ? ()

kaylin

Proč musí každý film se Sandlerem nebo Jamesem začínat tak, že máte chuť všeho nechat a na film se vykašlat? Máte před sebou hlavní postavu, která je sympatická jako hemoroid, co se vám zrovna vyklubal, a to rozhodně není něco, s čím by vás tvůrci upoutali do křesla a přinutili vás se dívat celou dobu. Spíš doufáte, že tenhle "hrdina" co nejrychleji vypadne z okna anebo se zabije na motorce. Nic tak úlevného vás však nečeká, jediné pozitivum je, že se tenhle pitomec mění v celkem snesitelného chlápka, který se snaží pomoct kolegovi. Mimochodem, tenhle nezodpovědný chlápek s tváří Kevina Jamese je učitel na škole. Znovu vás napadá otázka, jak je možné, že má Amerika tolik vědců. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/02/profesor-v-ringu-2012-40.html ()

ABLABLABLA

Bylo to dobré, upřímně jsem se zasmála, jak by se u komedie mělo dít, vypadalo to i zajímavě - "boxující učitel", ale v závěru z toho nic moc nebylo. Dobrá komedie na zpříjemnění večera. Mimochodem ten konec? Co to bylo? Aneb úplně poslední replika filmu "Viva la America." S tím těžce souhlasit, ale je fakt, že jsem vyprskla smíchy. ()

Derek

tym okolo adama sandlera sa rozhodol nakrutit remake warriora, ale akosi zabudol pridat na humore takze ide v podstate dalsiu nemastnu neslanu kevin jamesovku plnu klise a moralizovania s par vtipmi (ktore casto balancuju na hranici nechutnosti) od brakotvorcu coraciho, ale treba uznat ze akcne sceny su dobre tak ak by to frank skusil namiesto komedie v akcnom filme mozno by sa na to dalo pozerat... ()

Lucjen

Tak ako vždy všetko hladko prebehlo, hrdina sa veľa naučil, všetci sú šťastní a ja sa budem nedeľnajšiemu programu v televízii opäť nejakú dobu vyhýbať. Hviezdička za Jamesa a Salmu Hayek, slušne film utiahli. ()

Ignus.cz

Warrior ve vtipném plášti? Má to své hluché místa, ale i ty vtipné a poměrně cool soundtrack. Vic film nenabídne. ()

Dont

Vtipných a vydařených momentů bylo zoufale málo a tím hůře pro film, že snad všechny se totálně rozpustily v tom nevkusném klišé okolo. Mohla to být solidní parodie na Warriora, ale ani tak mě to neohromilo. Dvě hvězdy za snahu Kevina Jamese a za pořád krásnou Salmu Hayek. ()

stuntmanMIKE

Sport sa meni... namet ostava. Dalsi z mnozstva americkych filmov, ktory je neoriginalny ako hovado. Zase tu mame chlapika, ktory "saved the day" lebo to je potrebne... Americania z tohto asi nikdy nevyrastu. Chlapik sa da na drahu UFC zapasnika aby zarobil prachy a zachranil skolsky hudobny kruzok... Takych filmov som uz videl asi 10... Takze poviem to tak... klise jak prasa... vtipne to nieje... hlavny predstavitel je nahovno... jednu dam za choreografiu zapasov... a druhu davam za Miguela :))) ()

Mickalle

Kevin James v hlavní roli je prostě týpek!!!:) Ano plné klišé, ano už od začátku je jasné, jak to dopadne a ANO je to neskutečně vtipné a líbivé ! :) ()

kapsomut

Samozřejmě, že je to těžká blbost, ale proboha, je to komedie! Tak to tak berte. Normálně bych asi dal 3*, ale za plno hvězd z UFC dávám 1* navíc. Hodně mě pobavila scénka se Sonnenem, kterou někdo, kdo nekouká na UFC nemohl pochopit :) ()

M.i.k.e

neškodná Jamesovina,která je i přes všechna myslitelná klišé a předem jasný vývoj celkem zábavná a bez větších problémů stravitelná.Největší podíl na tom má právě Kevin James,který nijak zběsile nepřehrává a když pominu finální souboj je jeho postava i celkem uvěřitelná...60% ()

uterox

Komedie, která vás zahřeje u srdce a pobaví. Žádné překvapení, protože je to od kvalitního režiséra. ()