poster

Tajemná řeka

 • USA

  Mystic River

 • Slovensko

  Tajomná rieka

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2003, 138 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kleopatra
  ***

  Kdyby se Clint Eastwood trochu míň snažil (a to neplatí jen pro tento film), výsledku by to spíš prospělo. Na prostou detektivku příliš exaltované a na psychologické drama zase nestačil scénář, zkrátka mi k vyššímu hodnocení něco chybí. Pravdou ale zůstává, že Sean Penn je Pan herec a v čem se objeví, stojí za ztrátu času.(5.8.2004)

 • Marius
  ***

  Tak s týmto filmom som mal problém. A síce ten, že keď som dal 21 Gramom 4* tak tomuto musím, aj keď nerád dať len tri. Tento film stojí a padá na hercoch, bez ktorých by mohol ísť rovno do TV. Predpoklady na to má vďaka dosť slabému scenáru. Záverečný dialóg - Bacon-Penn a potom Baconov monológ zabije všetko to čo som dovtedy hodnotil na filme pozitívne (nie že by toho bolo až tak veľa) . Penn a Robbins boli ale perfektní.(22.7.2004)

 • Shit
  *****

  Skvěle propracovaný film se super atmosférou a ty výkony herců to se prostě musí vidět(5.2.2005)

 • Kryšpín
  ****

  Výborné herecké obsazení, výborný příběh, výborné překvapení, ale zdálo se mi, že to jde velmi pomalu a táhne se to a až teprve na konci to všechno jde rychle, jako kdybychom běželi o závod. Skoro příběh bez hudby, ale ta tam nebyla zapotřebí. Vyvolalo to atmosféru, takovou jak má být. Eastwood se opět předvedl výborným filmem.(16.3.2004)

 • betelgeuse
  ****

  Zatímco americká kritika zpívá alelujá, ta česká zívá nudou. Komu věřit? Podle mě spíš americkým roztleskávačům než tuzemským studeným čumákům - film má pěknou atmosféru, postavy jsou syrové a věrohodné, a finále se vymyká standardům klasické americké morality. Ale ty upíří metafory jsou opravdu k smíchu...(8.12.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace