Zuřící býk

• slovenský

Zúriaci býk

Drama / Sportovní / Životopisný

USA, 1980, 129 min

Naprosto dokonalý Robert De Niro v jednom z nejlepších filmů své skvělé kariéry. Taky je to možná jedinej sportovní film, který se mi vůbec líbí (žádnej jinej si ted nevybavuju..)(17.9.2008)

Mistrna psychlogicka studie nevyrovnaneho cloveka s prekrasnou kamerou a jako vzdy vyjimecnymi vykony panu DeNira a Pesciho. Urcite nejlepsi boxersky film jak kdy byl natocen...(23.9.2003)

Dve sceny z filmu mi dost pripomnely Fight Club - prvni bylo hit me as hard as you can scena v kuchyni - premlouvani a druha rozmlaceni mladeho boxera - to mi zase pripomnelo rozdrceni Angelfacee Jareda Leta.(17.2.2005)

Není to nejlepší Scorseseho film, ale určitě nejlepší De Nirův herecký výkon. V jeho podání jsem opravdu věřil, že se Jake LaMotta takhle asi choval (dost odpudivej týpek, já jsem mu prostě nedokázal fandit, když to byl takovej debil). Joe Pesci rovněž skvělé. Scény z ringu jsou velice působivé a opravdu dobře natočenné. Napoprvé jsem to úplně nedocenil, ale napodruhé jsem věděl co mám očekávat a tak jsem si to víc užil a konečně prozřel.(20.11.2005)

Další špičkový Scorsese. Film, který ve vás bude pomalu a dlouho doznívat a díky němuž pochopíte, že i ztracené a vlastně špatné, ale zato odvážné a rvavé duše si svým způsobem zasluhují obdiv.(22.1.2004)