V nejvyšší lize získávají hráči baseballu bohatství a slávu, někteří z nich se stávají legendami. Není tu místo pro nezkušené zelenáče nebo stárnoucí atlety. Snad kromě mužstva Clevelandu. Veterán baseballu se zdravotními problémy, podmínečně propuštěný mladistvý delikvent... V tomto roce možná ve výběru Clevelandských Indiánů nejsou hráči, v jaké clevelandští fanouškové vždycky doufali, ale je to skupina mužů, kteří jsou rozhodnuti vytěžit ze své šance co nejvíc. A s týmem, jako je tento, se může stát cokoliv. (Warner Home Video CZ)

Marek1991

Táto komédia je pre mňa legendárnou a dokázala mi srdcu viac priblížiť inak pre mňa v realite totálne nudný a hlúpy šport bejzbal. Veľa hlášok, oddychový film, chytľavá pieseň, bláznivé správanie, oblečenie a účes Charlieho Sheena, no najmä nezabudnuteľné komentovania súpisky a pripravovanie sa na sezónu, či odplata svojej šéfke. Mal som z toho dobrý pocit, má to svoje čaro aj po rokoch. ()

Z0oMb3E

Film pre pozdvihnutie sebavedomia. Film o tom, že keď si Američania niečo zaumienia tak aj 70 ročný dedkovia dokážu vyhrať nad NY Yankees. Film som videl asi 5-6 krát no stále ma dokáže pobaviť. Čím to je, že podobné snímky som hádzal do odpadu, a práve tento mi tak ulahodil? Neviem, celý film má také neviditeľné fluidum. ()

zlabus

Je to sice schéma a klišé ve všech směrech, ale má to příjemné obsazení a celých 100 minut to víc než slušně baví. Nic světoborného, ale pokud chcete relaxovat a užít si fungující sportovní komedii, tak je Major League optimální volba. 70% a přesná hrana mezi třemi a čtyřmi. ()

CrownThomas

Dal bych 4 ****, ale většina hodnocení se pohybuje kolem 3*** a já si myslím, že tohle ja nadrůměrný film, takže přidávám....... ()

OG_Swifty

Sportovni filmova klasika s radou mych oblibenych hercu z dob, kdy jsem jeste chcal do plin a o filmech nevedel zhola nic - k filmu me privedl uplne nahodou easter egg k filmu v Borderlands 2. Premisou se jedna vicemene o totez jako o 10 let pozdeji natoceny Any Given Sunday s jedinym rozdilem - tohle je baseball. Oproti mne znamejsimu fotbalovymu filmu tohle neni tak explicitni / sokujici a humory zustavaji v mezich PG ratingu. Rekl bych, ze tak dve tretiny filmu muzou pusobit bez jiskry az do doby, kdy se luzri seberou a zacnou vyhravat. Film proslavil radu znamych hercu (Russo, Haysbert, Snipes) a bylo fajn je po dlouhy dobe zase videt zarit v necem novym. ()

Martin741

Mam rad sportove filmy, ci uz tie o boxe /seria Rocky/, alebo hoci aj tie o baseballe /Prirozeny Talent/. Tento film vsak nemam rad. Lebo v tomto filme je vsetko priemerne, od scenara, cez reziu S. Warda, dialogy az po samotne zapasy. Herecke vykony su dokonca miestami podpriemerne. 50 % ()

Nach

Průměrná sportovní komedie, která na pohodové odpoledne potěší srdce divákovo. Ovšem o nic světoborného se nejedná. Takový lepší průměr. 70% ()

lakikaki

Nadpriemerná komédia z časov, keď komédie ešte neboli založené na prdení, grganí, padaní a fekálnom humore. A Charlie Sheen je maximálne štýlový. :) ()

Googlak

Parádna komédia, ... Ktorá je plna známich hercov, ...Sheen to snáď ani lepšie zahrať nemohol a k jeho strihu nemám namietky :-), ... Takéto športové komédie sú pre mňa a ešte keď sa k tomu podarí scenár tak tu máme toto ano milí priatelia - Prvá liga (Behám ako blesk, dodám klubu lesk :-)) ()

WolfR

Komediálně laděný snímeček o baseballu. Je to klišovité až běda, ale každá postava respektive hráč tu má své místo a celé to má své nezměnitelné kouzlo. Hodně jsem uvažoval, ale nakonec to oko nepřimhouřím a dám raději silnější 3 hvězdy. ()

SG_ever

"Kdes hrál ?" "V Californský nápravný" "A jak ses tam dostal?" "Ukradl jsem auto" . Jeden z mých vůbec nejoblíbenějších filmů, na kterém jsem vyrostl a jenž jsem shlédnul již nesčetněkrát a stále ho miluji. (95%) ()

Brain-D

Sportovní filmy v mém hledáčku nejsou a nebažím po nich. Jedná se oblíbený film fyzioterapeuta, od kterého beru rady, tak jsem dal snímku šanci. Je to v celku upřímný snímek o upadajícím týmu v baseballu a zaujme to. Ať už vtipností nebo příběhy některých postav. Asi nejvíc si budu pamatovat skvělého Charlieho Sheena, Weslyho Snipese a Jamese Gammona jako trenéra. 70% ()

Vercinix

Vím že to pro film není moc lichotivé, ale zamiloval jsem si jej tak, že jsem jej sledoval vždy, když jsem nemohl usnout! Důležité však je, že jsem si jej opravdu zamiloval a nedám na něj dopustit! Vždyť tak krásná a přitom vtipná a výborně zahraná pohádka pro dospělé se málo kde vidí! Je to film bez ambicí, ale naprosto zvládnutý! To jej činí filmem s neopakovatelným kouzlem!:) ()