Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 1
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(46)

Slam7

Tohle je zrovna první řada, ale já to hodnotim jako CELEK! Viděl jsem asi jen 5 řad, ale všechny jsou parádní a jsem přesvědčenej o tom, že ty co mi zbejvaj budou taky super!!!! Je zajímavý sledovat čeho jsou lidi schopný udělat, těch podrazů, těch falešnejch slibů, tolik falešnech přátelství, aby získali milion dolarů...plus jsou ještě někde v pustině a musí se o sebe sami starat a paradoxně spoléhat jeden na druhýho:) já to prostě žeru!!! ()

ArNEtis

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Prostě klasická první řada, skoro každý hraje ještě nevinou hru, kde skoro netaktizují, hledají si přátele a hlavně se skoro nepodrážejí. s Vítězem sem byla naproto spokojená protože SPOILER první řada a hned vyhraje "pupkatej teplouš" no nádhera. (Nechci urazit ani pupkatý ani teplouše, není to myšleno zle) :D ()

Mikakel

Takovéhle pořady (soutěže) na opuštěných ostrovech atd,jsou mé velmi oblíbené. Pár dílů mi uteklo,ale i tak nefalšované 4*! ()

kubilov

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Všeobecně oblíbená reality show bez jakékoliv hygieny, kromě koupání se ve slané vodě, o jezení čehokoliv co se najde a zpočátku zajímavých úkolů, které se s každou další sérií stávají čím dál více monotematické. Sice se jednou za čas objeví nějaká ta taktická hra a zrada nebo kolaborace, ale nic extra neprobíhá. ()

jeandepatch

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Srdcovka. Ještě dnes si pamatuju jak mi Kdo přežije nahrávala máma ráno na Nově, abych se po návratu z druhý třídy mohl dívat na jedny z prvních sérií. Uběhlo víc než deset let, než jsem se zase k Survivoru díky množství času dlouhodobé nemoci dostal a ihned mi přirostl k srdci. Je to postě geniální. Dokáže mě to dojmout i rozesmát. Dokáže mě to utvrdit v stereotypech i překvapit. Dává mi to oddech, který potřebuji a zároveň myšlenku, jak bych to zvládnul já. Ať chcete nebo ne, ať je ta sezona zrovna lepší nebo horší, celkově je to nejlepší reality show pod sluncem. Vím, že poslední série většinou nejsou tak dobré a jsem konzervativní fanoušek Survivora (poslední vymoženost, kterou mám rád, je jednoduchý hidden immunity idol), a také jednotlivé hodnocení sérií se na mém profilu liší, ale jako celku musím dát stoprocentní výsledek. Oblíbení hráči: Stephenie (10,11, 20), Spencer (28), Rob Mariano (4, 8, 20, 22), Richard Hatch (1, 8), Parvati (13, 16, 20) Nejkrásnější holky: Brenda (21, 26), Queen Parvati (13, 16, 20), Andrea (22, 26) Nejlepší série: 1. All Stars (08.), 2. Cook Islands (13.), 3. Tocantins (18.) ()

TerezkaV

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Tohle je ta nejlepší reality show, kterou jsem kdy viděla! Hned po prvním dílu jsem se do ní zamilovala. Je zajímavé sledovat lidi, jak trpí hladem, zároveň musí soutěžit a vymýšlet strategii. Akorát mi přijde, že s posledními sériemi jde kvalita trochu dolů. Nejoblíbenější série: Austrálie, PI, CI, MIKRONESIE, HvV, Filipíny Nejoblíbenější hráči: PARVATI, Malcolm ()

Dr.Bishop

Tohle zbožňuju - výzvy o imunitu a odměny jsou (většinou) zajímavé a docela nahecované, ale určitě nejlepší je sledovat, jak soutěžící "hrají" a "taktizují"...Bezostyšné lhaní, podrazy, tvorba "aliancí" a jejich nasledný rozpad...Nádherná studie charakterů :) Sice na reality-show moc nejsem, ale Survivor je výjimka - díky němu jsem zjistil, že mě opravdu baví dívat se na skupinu lidí, co se vzájemně "podělávají" kvůli penězům :)) 80% ()

Maxa123

Lepší série střídají slabší, ale ty intriky a úkoly mě vždy velmi bavily, navíc mě to drželo u televize, protže jsem chtěl vědět jak dopadne můj favorit. 85% ()

klarajaja

Tohle je naprosto geniální reality show. Promyšlené soutěže a také taktiky plus výborný moderátor, viděla jsem téměř všechny série a dalšími se pravidelně prokousávám. Stalo se to takřka závislostí, proto ****. ()

blazma

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Málem by jsem zapomněl ohodnotit a okomentovat pro mě nejlepší reality show a pořád všech dob. Zkrátka a jednoduše je to fantazie a já to miluju. Každou řadu, každou epizodu ani nedokážu spočítat kolik snů jsem měl o tom jak tuhle soutěž hraju. Je to prostě neskutečná fantazie, pro mnohé se postupem času vytratilo to kouzlo a já to chápu, přeci jen máme za sebou famózních 40 řad!! to máte plus mínus něco kolem 800 různých lidí, různého vyznání, etniky, názoru a přesvědčení. Je to stále nádhera. Mohl by jsem jít a každé řadě dát hnedka 5 hvězdiček a rozepsat slohovku, ale asi bude stačit jenom tahle jedna a každý hned pozná, že ať je to jakákoliv řada, pokaždé to pro mě je zábavná srdcovka. ()