jenspifa

Doteď pro mě nepřekonaný Cohen, už jen kvůli tomu, že jsem v tomhle světě vyrůstal, a měl jsem ho rád. Ať černou muziku, černý herce, černý hadry, černej humor, černej akcent. Dat waz gooda timez... 70% ()

kodwin

Extrém, ale pecka. Upřímně nechápu, že je možné to zkouknout na americkém Netflixu, Něco takového přece porušuje úplně všechna puritánská pravidla, která teď v US letí. Slabší než Dictator, ale i tak: Respekt! ()

IsiaTed

Za mě určitě povedená komedie. Film bych určitě nedoporučil dnešním feministkám, homosexuálům nebo zkrátka lidem, kteří si každý vtip mířený na ně berou k srdci. Cohenovi se film povedl a je jen na vás a vašich ideálech jak si film přeberete. U tohohle filmu se nikdy 100% všichni neshodneme. Mně například vtipy o "tvé mámě" zas tolik vtipný nepřijdou, ale někomu ano třeba. ()

fricek12

V pubertě mi to připadalo hustý, ale teď po 20 letech už ten humor asi nechápu. Dost zoufalá komedie, dá-li se to tak vůbec nazvat. Sacha byl na začátku tohoto století hodně trendy, jenže s odstupem času je to jenom nepovedenej herec. ()

Miroslav.Zac

Za dvacet let se mi Ali G a jeho zdánlivě lidský a upřímný humor přejedl a už to není tak vtipný jako tehdy, kdy jsem se s kámošem zhulil a koukal na to poprvé. Ale pořád je to jedna z mála anglických komedií, která opravdu obsahuje humor. ()

Sveter

Tahle britská komedie není typickým představitelem britského humoru. Je to jedna z neúchylnějších, nejsprostějších, a nejnechutnějších komedií posledních let, ale u žádné komedie za posledních několik let jsem se tak nenasmál. Skvělým "Bonusem" je i malá role, kterou hraje Rhona Mitra. ()

Dinoo

Pre mňa to bolo také príjemne uletené ,netreba sa moc zamýšlať nad takýmto filmom a len užívať a pozerať. Ale zas na druhej strane takého poslanca mať vo vláde aspoň by bolo o niečo veselšie. Mno proste RESTEKP ! :D ()

St@B

Máte rádi perverzní humor? Urážení lidí bez jakýchkoliv hranic? Baví vás koukat, jak si někdo dělá srandu z "hustejch rapperů"? Dokážete vypnout mozek a nechat se jen tak bavit zhovadilostí, která je založená jenom a pouze na výše zmíněném? Pak pět hvězd a restekp! ()

Boris18

Zná někdo nějakou lepší komedii než je Ali G??? Já teda ne! Pro někoho tu může být naprostá blbost, pro někoho (jako třeba pro mě) je to prostě bomba. Sacha Baron Cohen v nezapomenutelné roli. ()

DannyMcG.

Musím uznat, že jsem se pobavil...i přes nějaké trapné scény jsem se smál a několikrát jsem ani nemohl přestat..opravdu film ukazuje stupiditu některých lidí, zejména hoperů a politiků, ale i paroduje filmy a dost povedeně...Baron Cohen je v každé masce naprosto jiný a pokaždé to hraje s chutí...taková oddychovka např. po zkouškách:-) ()

Queedo

Skvěle jsem se u tohoto filmu zasmál a už jsem ho videl nejmín 5x. Pokud nejste v oblasti humoru uplný ignorat - vřele doporučuji shlednutí. ()

cmman

Po letech jsem se na film podíval znovu a musím uznat, že je to strašná ptákovina. Několikrát jsem se však zasmál a k dobru musím příčíst i to, že už v tomto filmu se objevil Borat. Nicméně Cohen má co nabídnout :) ()

bouchy02

Jediný celovečerní film s Cohenem, který miluji. Vulgární, kontroverzní, ale narozdíl od dalších filmů je cool a funny! ()

Rapollo

Kromě Cohena mě potěšil exceletní Martin Freeman (Láska nebeská, Office). Hoši si pěkně zařádili. Škoda, že kvalita vtípků není vyvážená a film občas zbuchne kamsi na adolescentní úroveň. Bonus DVD každopádně svědčí o tom, že Cohen ani na okamžik nevyšel z role. Škoda, že se ve filmu neobjevila veselá příhoda z natáčení, kdy Sachovi olizuje pejsek Tupak koule a nedopatřením mu je trochu "skouskne". Au. ()

randel

Abych pravdu řekl, co se týče komedií, nevadí mi i ty bezduché "krávoviny". Je pravda, že tohle je skutečně obrhňupovina, ale já se pobavil dosyta. ()