B_EyE

Mé první setkání se Sashou B. Cohenem. Ten film je tak neskutečně blbý, že ho můžete buď milovat, nebo nenávidět - objektivně se snad na něj nahlížet ani nedá. ()

M1k9

Podle mě dost nadupaná komedie. Viděl jsem již několikrát a pokaždé jsem se nevídaně pobavil. Ali G je nekompromisní, sebejistý, vážný a to všechno nějak vyúsťuje v mnohem explozivnější efekt u povedených vtípků. Klobouk dolů před S. B. Cohenem. Jistě, sem tam člověk nepochopí to co by pochopil místní, ale toho není moc. Možná stupidní komedie, ale sebevědomá. 6.5/10 ()

Pawlisman

Teenagerovský film, avšak myslím nadprůměrně dobrý. Samozřejmě přijde několik trapných tich, ale i přesto je to Cohen a je to drsné, je to nové a tak je to fajné. 7,5/10 ()

arcticsky

Tak to je řádná krávovina...v dobrém slova smyslu. I když to občasné zabalancování na hraně vkusu by si Sasha taky mohl odpustit. ()

Jelly odpad!

jeden z nejhorších "filmů" všech dob. vám to opravdu přišlo vtipné? boha jeho! :) prostě ubohost a trapnost. už to nechci v životě vidět... ()

Berry

Pár vtipů supertrapných, pár vtipů k popukání. Takovej solidní, ujetej a hlavně hodně zhulenej průměr... Ale i tak, Respect! ()

Betmän

Pořád si řikám, tomuhle přece nemůžu dát 4 hvězdičky, ale neustále se mi vybavujou naprosto úžasný scény, zejména z poslední půlhodiny. Jasně, že polovina vtipů byla dost fekálních, ale ještě trochu před hranicí, kterou pokořujou americký teen komedie. ()

Šmoula

Naprosto největší brutalitka. Zkuste u toho vipít lahev vína nebo se zkouřit a nikdy nebude chtít vidět nic jinýho! Bože, ještě teď si vzopínám živě na scénku z parlamentu, nebo jiný podobně hustý hlášky a výjevy velkýho Aliho..... Nechápu toho kdo dává míň jak 5, to prostě jinak nejde!!! Jestli se vám teda líbí Esmeralda tam koukejte na ní, ale tohle je prostě základ bez toho nemůžete ani do společnosti :D:D:D! ()

RadimFišer

Tak pánové, tenhle komediální skvost stojí opravdu za to. Vyjímečné káry, vyjímečné slovní a jazykové opojení. Sacha Baron Cohen je komik současnosti a jeho dosavadní životní dílo je více než vypovídající o jeho vtipkovné a vtipkující povaze. Tohle byl můj vstup do jeho světa a byl jsem spokojen a skončil beze slov. Úžasné jednání s politky mi připomínalo tu blondýnku z práv. Ale tohle je chlap, chlap jako hora. Zaslouží si tři hvězdy, avšak s dodatkem, že by ho měl vidět každý. ()

THE_Joko odpad!

V Klube sráčov bola aspoň výborná hudba...ale čo bolo tu, čo by stalo za zmienku??? Či vy sa chytáte za brucho od smiechu pri záchodovom humore? Jaj tak potom pardon, som tu asi nesprávne! ()

FakyCZ

Gangsta z anglického maloměsta... vždyť tomu se nedá nesmát! Ovšem jestli ste zaprdlí, neumíte se uvolnit a brát to s nadhledem tak na to opravdu nekoukejte. ()

Platom

Ali G aneb jedna z fiktivních Cohenových postav ve filmu jako parodie na raperský styl nebo spíše na život v černošském ghetu někde v Bronxu či jiných "černých oblastí" je neuvěřitelně zábavným počinem, který si nebere servítky naprosto v ničem (a to je pořád jen lehký odvar proti Cohenovým filmům Borat a Bruno). Ali G vyvolává salvy smíchu snad u každého diváka a Cohen svou vyzáž přivedl k dokonalosti, ať už se to týká jeho parodujících grimas, zlatých "lánců", vytahané teplákovky či vytuněné gheto car je to jako celek nářez! 4* ()

El-Barto

"Je to kriminálník, ale ne ten hodnej, co prodává dětem trávu před školou!" Tenhle film je děsně vypatlaná kravina, ale ty Aliho hlášky, jeho životní styl a detailní nákres budovy prostě nehorázně pobaví. Teda aspoň napoprvé dost cílevědomě útočí na bránice mladší generace, při opakovaném shlédnutí už to taková pecka neni a nějaká záchrana Stainesu už je všem úplně ukradená. Jednotlivé skeče jsou ale místy dokonalé: "Dave seš na řadě, naser mu do schránky." ()

tenced odpad!

Nebylo to dobrý, ani slušný, snad ani koukatelný. Bolelo to. Ke konci filmu jsem se cítil o něco hloupější. :( ()

ElManiacus

Tohle je fakt parádní a scéna, z níž Ali vyleze z auta, které zaparkoval na místě pro invalidy mě dočista rozsekala za chvíli jsem se začal mírně nudit, ale následovalo spoustu vtipného, kvůli hluchému místu- 80%. ()