Alice02

Po dlouhé době jsem měla po shlédnutí pocit, že bych se na to koukla znovu. Mám ráda komedie, u kterých si pamatuji vtipné scény a tak si je můžu v hlavě přehrávat a smát se třeba i týden po tom, co jsem se dívala. Tenhle film je neskutečně vtipný, nikde nejsou zbytečné okecávačky a hluchá místa a jestli máte rádi Cohena, tak tady je k nakousnutí. Takový roztomilý blboušek, co si hraje na velkýho machra, přesně tak, jak to dělá 80% chlapské populace. Vystihl to. Dělá si srandu z lidský blbosti. To se musí. To mám ráda :) Jedině v originále!!! ()

Drom

Pamatuju si, jak s tim kdosi kdysi přišel a pak jsem to musel vidět... no snad pětkrát. Ještě ten začátek jsem dával a skoro, skoro to bylo vtipný, ale pak už nic. No asi nebudu na tenhle druh humoru, protože i Borat je u mě propadák, snad ještě horší tohoto a i další obdobný filmy nedopadají u mě nijak zvlášť dobře. Hlavní hrdina retart obtěžující ostatní, navíc jako film? Napsal bych "třeba příště" ale to by byla lež, protože se tomuto druhu zábavy (už) snažím vyhnout. Nikdy více? No upřímně asi ano, jednou za uherskej rok si na to sice někdo vzpomene, ale vidět to už asi nikdo nechce a já to považuju za mrtvý. ()

VerteX

Dávám dvě hvězdy za několik výborných vtipů, jinak se bohužel jedná o další ze série pubertálních komedií. Scénář je totiž naprosto, ale naprosto stupidní výplod něčí choré mysli - vůdce "gangu" chce zachránit centrum volného času se dostane do parlamentu, kde ho začnou obdivovat... heh. Konec se odehrával v duchu amerických zvířátkových komedií a vše bylo umocněno jaksi fekálním humorem. Respect! ()

Ingwio

Predtým než toto začnete pozerať, musíte uplne vypnúť. Nad ničím sa nezamýšľať a už vôbec sa to nesnažiť pochopiť. Film nemá hlavu ani pätu. Neaká dejová línia by sa možno našla, ale je zavalená hromadou gagov. A to je vtomto prípade dobre. Pretože niektoré vtipy nemajú chybu a v žánri debilných komédii sú klasikou. ()

joho

Upozornenie! Film nieje vhodný pre triezveho diváka! Sacha Baron Cohen je vážne hovado! Po pozrezí takéhoto typu komédie nezvyknem dávať vysoké hodnotenie,no vysmiaty dosýtosti,zahodil som všetky predsudky. Ali G sa na BORATa nechytá,ako predskokan slušné. 3,5* ()

Sosak

Sascha Baron Cohen vytvořil silné postavy Borata, Brüna i Ali G-ho. Poslední jmenovaný by si ale zasloužil lepší film. Tenhle lehce příběhově megalomanský béčkoidní počin mu moc nesluší. Sice je tam něco dobrých výprsků a dobře to paroduje hup-hopery, ale jinak nic moč. Zvlášť ten konec je klišé, až to práská dveřma. ()

Martell47

Taká kravina až je z toho vcelku dobrá švyhnutá komédia, rozhodne sú miesta kde sa dobre zasmejete, samozrejme miestami úraduje dosť trápny humor, čo filmu škodí, ale tak dá sa tu hovoriť o podarenom filme, 75% ()

Matt007

Sascha Baron Cohen je prostě genius! tenhle film je neskutečná p.... od začátku do konce, avšak každý ho bohužel neskousne. doporučuji si pusti v originálním znění s titulky pač dabing no radši se nevyjadřovat ()

josieaddms odpad!

To se nedá sledovat! Vím že je to jeho první film, ale to ho neomlouvá. Není to vtipné, má to ubohé, stokrát obehrané vtipy, zlé a neskonale mainstreamové. V tom nejhorším slova smyslu. Už se to nevymyká ani originalitou, ani vtípky které by uráželi na správném místě. Nepřináší to nic nového ani tématem, a celkově je to akorát únavné. Možná v tom ještě neuměl chodit, nebo zkrátka nemá dobrý smysl pro humor. Je to stejně špatné jako Sandlerovské nebo Rogenovské komedie. Jedním slovem nesledovatelné. ()

Pathrose

Ne, že by tam nebyly scény, které pobavily, ale upřímně jsem čekal od Cohena více. Film Ali G se s Talk Show Ali G (jestli se tomu dá tak říkat), těch světlých momentů tam bylo méně než jsem čekal. ()

marusaj

Kadence vtipů, ujetý scénář, semotamo groteskní bomba za účasti komiků Cohena a sidekicka Freemana. Nicméně za tenkou slupkou vtipnosti a grotesky se ukrývá nesoudržný jakoby skoropseudodokumentární divný "paskvil". Vtipy vyšumí (ano "restekp", "wicked, bujaka", pár gangsta scén jsou fakt legrační) a celkový dojem je... jak to napsat, taková vcelku zbytečná ptákovina. ()