Neuvěřitelná cesta

Scénografie:

Roger Cain

Kostýmy:

Karen Patch

Je to celkem roztomilá zábava, kterou jsem v dětství zbožnoval. Mluvící zvířata na cestě - dost dobrodružný. Nic velkého ve filmu není, ale jako rodinná dobrodružná zábava to funguje dost dobře. Takže hezký nadprůměr, který dokáže diváka zaujmout. Hodnocení je u mě na 65% = ***(27.11.2012)

Mluvící zvířatka na cestě za svojí lidskou rodinou. Jako malému se mi to líbilo.(17.1.2010)

Milý rodinný film o třech zvířatech. Vždycky mě dostávají hlášky mezi Chanceyem a Sassy:-)(3.12.2007)

Americký rodinný film v plné síle a lesku. Nespočítám, kolikrát jsem Neuvěřitelnou cestu v mládí viděl, ale i dnes se na tohle dobrodružství plné naděje, vůle a přátelství z pohledu těch nejvěrnějších rád podívám. Je to sice "jen" poctivě odvedená žánrová prácička, kterých je mraky, ale opravdu málo z nich mi přirostlo k srdci tak značnou měrou... 85%(14.4.2016)

Taková typická rodinná podívaná na odreagování. Mluvící zvířata a jejich příběh je poměrně zajímavý a děj zasazený do divočiny, kde domácí zvířata nejsou zrovna doma, se mi líbí a působí velmi napínavě i mile. Nespočítám, kolikrát jsem Neuvěřitelnou cestu v mládí viděl, ale i dnes se na tohle dobrodružství plné naděje, vůle a přátelství z pohledu těch nejvěrnějších rád podívám. Můj oblíbený zvířecí film z dětství :)(22.1.2017)

• - Širokoúhlá verze tohoto flmu není k dostání na DVD, sehnat se dá jedině na iTunes. (HappySmile)