poster

Neuvěřitelná cesta

 • USA

  Homeward Bound: The Incredible Journey

 • Slovensko

  Neuveriteľná cesta

Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1993, 84 min

 • filmmovier
  ****

  Toto je opravdu klenot mezi rodinnými filmy se zvířaty. Má zajímavý a vtipný příběh, místy i dost napínavý no a samozřejmě sympatické hlavní hrdiny celého dobrodružství, hlavně ta kočka byla báječná. Na filmu velmi oceňuji i výpravu a krásné exteriéry divoké americké přírody a opravdu dojemný konec. Opravdu nádherné dobrodružství, vtipné a napínavé. Tohle rozhodně není trapné, naopak, je to klasika která nikdy nezklame.(18.2.2012)

 • LadyPig
  ****

  Když pominu děti, tak pro milovníky zvířat (a hlavně psů) je tenhle film určitě jako dělanej, já jsem na psy zatížená, zvlášť na am. buldoky a zlaťáčky, ty mam taky ráda :) Má to krásný dojemný příběh, i když ne úplně originální, ale hezky se na to dívá, zápletky tomu nechybí, proč ne :) I jsem se zasmála. Škoda, že je ten film tak krátkej :)(9.1.2012)

 • HateBreeder
  ****

  Muj nejoblibenejsi film s mluvicimi zviratky, jeste o chlup lepsi nez Babe-galantni prasatko. 2 psi a 1 kocka se vydavaji na dlouhou cestu aby se vratili zpatky domu, a na ceste je ceka rada neprijemnych prekvapeni a nastrah. Film je zabavny a zviratka si vystaci sama, nepotrebuji k tomu ani lidske herce. kteri se tam skutecne take moc casto neobjevuji. Libil se mi cesky dabing, jenz byl vydareny a Chance Jirky Langmajera je skutecne perfektni. pokracovani bylo take celkem dobre ale uz to nebyla TA neuveritelna cesta, kterou sem jako maly tak miloval.(25.6.2006)

 • BardDeLune
  *****

  Tento film i jeho hodnocení je pro mne sentimentální brak. Poprvé jsem ho viděla někdy v roce 96' mám to tušení a krátce na to jsem dostala mého výjimečného labradora, který se pochopitelně jmenoval Shadow. Moc ráda se k tomuto krásnému dětskému filmu vracím zejména proto, že mne Shadow o Vánocích opustil.(20.9.2015)

 • lamps
  ****

  Americký rodinný film v plné síle a lesku. Nespočítám, kolikrát jsem Neuvěřitelnou cestu v mládí viděl, ale i dnes se na tohle dobrodružství plné naděje, vůle a přátelství z pohledu těch nejvěrnějších rád podívám. Je to sice "jen" poctivě odvedená žánrová prácička, kterých je mraky, ale opravdu málo z nich mi přirostlo k srdci tak značnou měrou... 85%(14.4.2016)

 • - Širokoúhlá verze tohoto flmu není k dostání na DVD, sehnat se dá jedině na iTunes. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace