Air Bud - Fotbalista

Carmi Gallo

Kostýmy:

Kate Healey
  • EMMY

Velmi nízkorozpočtový snímek režiséra Billa Bannermana s názvem Air Bud -Fotbalista.Film je třetím a také předposledním dílem o chytrém psovi Baddym který umí skoro všechny sporty.Herecké obsazení je vemi špatné, vše trochu pozvedl akorát hlavní hrdina Kevin Zegers (Transamerika) který se objevil i ve všech předchozích dílech a potom černošská herečka Patricia Idlette hrající služebnu v rodině ,ta se mimochodem mihla ve Scary Movie 3 kde ztvárnila roli matky Brendy Meeksové.Air Bud -Fotbalista je podle mě jen za 1 hvězdičku prostě *.(26.1.2008)

• Viktooorka

I můj sedmiletý bratránek by po skončení Air Buda požadoval odškodnění za výplach mozku, který momentálně utrpěl. Tak proč mi to vůbec nevadí?? Věděla jsem do čeho jdu.. Chtěla jsem vidět krásného psího hrdinu, kterého, chudáka, navléknou do dresu a štulpen a který to umí s míčem lépe než polovina našeho reprezentačního týmu, kteří za to dostávají nehorázné sumy :o) No a jeho románek, z kterého vznikne to nejkrásnější herecké obsazení, stačí bláznivé Viktorce na krásné usínání :o) P.S. Závidím, že Buddy ani jednou ten míč neoslintal.. Já mám doma asi slintajícího boxera :-D(9.2.2010)

• Jara.Cimrman.jr

Mám rád fotbal i psy, kteří mne při prvním setkání nepokoušou, ale těch není mnoho. Věřím tomu, že Buddy by do mne své tesáky nezatnul a proto jsem mu ochoten fandit i v jeho směšném dresu. Kromě čutání jsem však dostal přesně tu dětskou zábavu, kterou jsem čekal, ale když i mé potomstvo ocenilo pouze sportovní výkony skákajícího čtyřnožce, tak nemohu jít přes dvě hvězdy.(20.1.2014)

• Mr.Floyd

V poradí týchto buddyovských fimov už strácam prehľad, ale to nič nemení na fakte, že to tvorci poriadne preháňajú. Nepochybujem, že film má v televíznej prípadne video rovine slušný úspech a zisk je takmer istý. Nie som už dieťa a preto mi tento film nedokáže nič povedať, nepobaví ma, nič ma nenaučí a celkovo je o ničom. Hviezdička za zameranie výlučne pre detského diváka.(8.4.2008)

• Zíza

Příběh nulový, vítězství jisté, ale ty štěňáka... :-D(9.4.2008)