Pohledná a dobrosrdečná čarodějka Isabel Bigelowová se rozhodne začít nový život jako obyčejný člověk, tedy bez kouzel. Usadí se v domě poblíž Hollywoodu, ale brzy zjistí, že dodržet předsevzetí nebude vůbec snadné. Když jí v kavárně nechtějí pět minut po jedenácté přijmout objednávku snídaně, vrátí hodiny o deset minut zpět. Když zapomene peníze, vyčaruje si kreditku. A pokaždé si říká, že tentokrát je to opravdu naposledy. Jednoho dne si jí v knihovně všimne samolibý herec Jack Wyatt, který marně hledá neznámou herečku pro roli mladé čarodějnice do chystaného remakeu kdysi oblíbeného seriálu Moje krásná čarodějka. Podmínkou je, aby herečka uměla krčit nos stejně rozkošně jako kdysi její předchůdkyně. Na tiskovce Jack představí svůj objev, pozornost novinářů však upoutá především slavná Iris Smythsonová, která má hrát Isabelinu matku. Když Isabel krátce po začátku natáčení pochopí, že ji jen využili, rozhodne se pomstít a během chvilky svými nenápadnými kouzly Jacka znemožní… (TV Nova)

1860

Neodolatelná Nicole, co dodat? I když to je celkem blbost, několikrát se zasmějete a budete se rozplývat nad roztomilostí Kidmanové, tudíž snímek splní hlavní svůj účel a to nenáročně pobavit.. ()

dopita

Podprůměrná romantická komedie. Jen asi prvních třicet minut je zábavných, pak už je to slabší a slabší. Na tři hvězdičky film vytáhla kouzelná Nicole Kidmanová. ()

baXter

Ferrella fakt moc nemusím, ale tady mě nevadil, a Nicole byla skvělá. Mě se tato komedie fakticky líbila, taková milá, zábavná a hlavně záživná. ()

wosho

Na začátku to mohlo vypadat jako svěžía originální koncept na filmovou předělávku klasického seriálu ze 60tých let. Plus se producentům podařilo sehnat prvotřídní herecké obsazení. Ale pak oba trumpfy šli vniveč s nevýrazným scénářem a režií made in Ephorn family. Škoda, protože Moje krásná čarodějka měla potenciál na svižnou komedii. ()

Merkin odpad!

Podle mě je to děsná nuda, navíc Kidmanovou nemám ráda a Ferrel je neherec, scénář nula, děj ubohý. Možná pro děti, já nevím.... ()

Paity

Hvězdné obsazení, scénář, který jako by historicky na něco filmového navazuje. Čekal jsem proto lehce nadprůměrnou podívanou. Tohle byla ale vcelku nudná reklama na Nicole Kidman, která měla evidentně v kalendáři měsíc volno, tak ho chtěla nějak vyplnit. Skutečn jen pár vtipných scén dobrý film neudělá. ()

Drc

Ve všech ohledech průměrná komedie, která sice obsahuje pár dobrých vtipů (zejména ze začátku), ale taky dost nudných či trapných pasáží. Hodně naivní a amatérské. ()

ThomasL

Nicole se mi jako naivní hloupá čarodějka velice líbila. Ovšem Ferrell byl úplně děsný a téměř každou scénu přehrával. Ale jinak je to pohodová oddechová záležitost. ()

jasiska

Dosť slabý film, ktorý si tri hviezdičky nezaslúži ani vďaka zlatej Nicole Kidman. Inak sú ešte aj tie joky dosť úbohé. ()

mirkaaa

Průměrná romantická komedie s Nicole Kidmanovou a Willem Ferrellem. Děj filmu se mi ale nelíbil, taktéž oba hlavní představitelé, navíc W. Ferrella zrovna nemusím. Jediní, kdo ve snímku zazářili, i když ve vedlejších rolích, byli Shirley MacLaine a Michael Caine – ale u takových hereckých legend se s tím počítá. ()

venom14

Nudil jsem se a celou dobu si přál,aby už byl konec,herci se taky moc nepředvedli.Ale zas takový propadák to nebyl. ()

Prochy38

Celkem mě překvapuje zdejší nízké hodnocení, protože já se opravdu kvalitně bavil. Jak W. Ferrella moc nemusím, tady hraje výbornou roli, tak nějak asi tradiční, ale pasáž, kdy byl pod tím kouzlem, neměla chybu. Do toho fakt moc hezká N. Kidman a slušná komedie je na světě. Celkem netradiční pojetí přes kouzla a je tu i celkem originální myšlenka. Jo, líbilo se mi to! Tak se běžte ostatní zahrabat! Ne, nemusíte :). ()

peetriss

Nicole Kidman podruhé jako čarodějka, a na podruhé se jedná o ještě větší katastrofu. Pokus o nenáročnou zábavu dává znát, jak tenká hrana je mezi nenáročností a hloupostí, a tady došlo k odchýlení k tomu druhému. Nenápaditost a těžkopádnost z filmu doslova čiší, chemie mezi Nicole a Willem Ferrellem neexistuje, hrůzný scénář vše jen „korunuje“. ()

AlchENEMY

Jedna hvězda za Nicole Kidman, víc si tenhle film o ničem nezaslouží. Ač se snaží o vtipné situačky, výsledek je spíše obrácený. Jeden z těch filmů, na které nemám chuť sepo jejich shlédnutí vícero dívat i kdybych na to někde narazila v televizi, přepínám! ()

dehlie

veľmi zlatá nicole kidman v ľahkej komédií, ktorú kazí will ferrell vďaka svojmu strašnému prehrávaniu. ()

jarmik

No jo, Will Ferrell je prostě jako já! Žeru toho magora... A Nicole mám taky rád, i když jinak já a blondýny ne-e... :D ()