Policejní akademie 7: Moskevská mise

• Česko Policejní akademie: Moskevská mise (více)

Tentokrát se pustí do řešení problému na opačném konci světa. Boris Jelcin má totiž trable se šéfem ruské mafie Konstantinem Konalim. Ten během krátké doby vydělal miliardu dolarů prodejem nové počítačové hry a teď se rozhodl ovládnout celý svět, Ruskem počínaje. Jelcinova žádost o pomoc je v USA vyslyšena a úkolem je pověřen samozřejmě Lassard, se svými neschopnými, ale stoprocentně úspěšnými policisty. Zmatky začnou hned na letišti v Moskvě, kde je vítá velitel Rakov a nesympatický poručík Talinskij. Lassard omylem nastoupí do pohřebního vozu, odjede na pohřeb nějakého komunisty a nakonec je přijat do rodiny pozůstalých. Mezitím senilní Rakov s obtížemi vysvětlí Američanům, co je jejich úkolem, Connors se zamiluje do krásné tlumočnice Káti a Konali nařídí svým zabijákům, aby americké policisty odstranili. To je však nesplnitelný úkol, neboť policisté všem nástrahám uniknou. Naopak Konali podlehne půvabům Callahanové, která vystupuje v jeho baru jako zpěvačka. Poté, co pokus zatknout Konaliho během představení Labutího jezera skončí fiaskem, jsou Američané vykázáni z Ruska. Zdá se, že je vše ztraceno, když tu se na scéně objeví zmizelý Lassard. (TV Nova)

jakub.kuba

Asi takhle - z policejních akademií je nejhorší, ale mezi jinými filmy to není až tak strašné. Odpad si určitě nezaslouží ()

LukasCL odpad!

Vrchol trapnosti, sice je zde pár míst k zasmání, ale ten příběh....to je 1 velká tragédie. Herci ze staré gardy už nepředvádějí to co v předešlých dílech a je rozhodně dobře, že už nevznikl další díl. Ze samotného vrcholu jsme se dostali až na samotné dno. ()

Wonder3000

Koukatelný díl, ale od té doby co v Akademii nehraje Steve Guttenberg alias Carey Mahoney to stojí za psí štěk. Sem tam hláška, zasmát se taky zasměji, ale jak je tady několikrát zmíněno. od 4. dílu mnohem slabší... ()

Jean_Calid

Tuhle Policejni akademii jsem viděl krátce po Policejní akademii a Policejní akademii 2, takže jsem měl jistá očekávání. Kdybych viděl i díly, které jsou mezi dílem 2 a 7, bylo by mé hodnocení horší. Ale ty jsem viděl až o dost později. Ano, na první či druhý díl to nemá, a popravdě, je to někdy až neuvěřitelně hloupé, ale jsem ochoten to skousnout a dávám tři hvězdičky. Také díky Claire Forlani. ()

bloks

Najhoršia časť série. Z predošlými dielmi sa nedá moc porovnávať. Viacerí herci tam už nehrajú a nápady sú často pritiahnuté za vlasy. ()

DarkSikorski

Tu jednu hvězdičku tomu dám. Ale jen z čisté nostalgie. Protože při srovnání se předešlými díly, bych tomuto počinu musel dát hodnocení odpad. Ale protentokrát zavřu oči. ()

Jandiczek

Naprosto perfetní ukázka toho, že Všeho moc škodí !První díl, možná ještě druhý-no dejme tomu i třetí chcete-li je celkem koukatelný..Je to trochu něco nového- neokoukaný ač díky místnímu Americkému prezidentovi celkem rožšířený humor.. Mělo to Všechno- jeden velkej a jeden chytrej po vzoru Šimona a Matouše, bloncka s parádníma velkýma"očima"který by mohla závidět i Simonka coby česká kopie "superpolicajtky", trocha beatboxu i magor s megakanonem co by na dvě rány vystřílel snad Všechny Hutchcockovi ptáky a všichni chránivši jemnou upištěnou miničernošku. To by ale stačilo !! Proč to- opakovat...omílat...opakovat...omílat...pořád a pořád dokola a dokola a s jinýma a s novýma a dalšíma a nudněji..a nudněji..a bla bla bla... Odpad bohužel ! ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Můj táta byl polda a jeho táta byl polda a jeho táta byl zloděj koní." Kapitán Lassard a jeho banda dostali za úkol v Moskvě usvědčit a zatknout obávaného mafiána Konstantina Konalije. Absolutně nejhorší díl z celé série... 1* dávám jen kvůli Callahanové v utajení. Jinak opakování stejného druhu vtipů již ztrácí moment překvapení a šťávu. - 10%. ()

Já nic, já muzikant

Já nic, já muzikant

03.11.2006

Jonathan Davis, frontman světoznámé metalové skupiny KoЯn, si rozšiřuje obzory a v rozpětí několika měsíců potvrdil účinkování hned ve dvou filmech. V obou případech půjde o čistokrevné horory dělané… (více)