Policejní akademie 7: Moskevská mise

• Česko Policejní akademie: Moskevská mise (více)

Tentokrát se pustí do řešení problému na opačném konci světa. Boris Jelcin má totiž trable se šéfem ruské mafie Konstantinem Konalim. Ten během krátké doby vydělal miliardu dolarů prodejem nové počítačové hry a teď se rozhodl ovládnout celý svět, Ruskem počínaje. Jelcinova žádost o pomoc je v USA vyslyšena a úkolem je pověřen samozřejmě Lassard, se svými neschopnými, ale stoprocentně úspěšnými policisty. Zmatky začnou hned na letišti v Moskvě, kde je vítá velitel Rakov a nesympatický poručík Talinskij. Lassard omylem nastoupí do pohřebního vozu, odjede na pohřeb nějakého komunisty a nakonec je přijat do rodiny pozůstalých. Mezitím senilní Rakov s obtížemi vysvětlí Američanům, co je jejich úkolem, Connors se zamiluje do krásné tlumočnice Káti a Konali nařídí svým zabijákům, aby americké policisty odstranili. To je však nesplnitelný úkol, neboť policisté všem nástrahám uniknou. Naopak Konali podlehne půvabům Callahanové, která vystupuje v jeho baru jako zpěvačka. Poté, co pokus zatknout Konaliho během představení Labutího jezera skončí fiaskem, jsou Američané vykázáni z Ruska. Zdá se, že je vše ztraceno, když tu se na scéně objeví zmizelý Lassard. (TV Nova)

RigorMortis

PA mám rád a vždy si ju rád pozriem znova, no poslednému dielu už akosi chýbala šťava. Nebol zlý, no za niektorými lepšími dielmi výrazne zaostával. Navyše, odkedy odišiel Mahoney, kvalita dielov sa podľa mňa dosť zhoršila. A naozaj škoda Claire Forlani pre niečo takéto. ()

kubilov

Ano, rozhodně by se dalo polemizovat o nejslabším dílu série, o tom nepochybuju, jenže si opravdu nemyslím, že by šlo až o tak špatný film, že by se rovnou musel objevit mezi 300 nejhoršími na ČSFD. Přesto, že vše působí tak trochu kýčovitě a tak, stejnak se člověk díky rozumné stopáži nenudí a to považuji za hlavní. ()

Brano odpad!

Tvorcom už došli zrejme nápady a celé je to tak stupídne, navyše nový herci sú otrasný suchári. Prvé tri časti si pozriem vždy rád, ale potom to už išlo z kopca. Každým dielom to bolo horšie a horšie a toto je už úplná bezradnosť po všetkých stránkach. Ku komédii to ma veľmi ďaleko, navyše je to strašné nudné. Ak máte radi prvé diely a toto ste ešte nevideli, tak sa tomu radšej vyhnite, pretože budete sklamaný. /15%/ ()

ostravak30

Sedmý díl je závěrečná tečka za Policejní akademií. Nepříliš úspěšná, dá se říct. Tato tečka je totiž velmi tragickým vyústěním celé série. Policejní akademie Policejní akademie: Moskevská mise je skutečně hrozná. Prakticky všechny vtipy autorů jsou na tak nízké úrovni, že se až divím, jak mohl jít tento film do kin. Vtipy už nejenže nejsou úsměvné, ale jsou vyloženě trapné až ubohé. A naopak situace, které by vtipné být mohli filmaři nedohrávají do konce. Je to škoda, když si vzpomenu, jak velký rozdíl je mezi prvním a posledním fimem. Tvůrcům už jednoznačně došel dech, mnohdy už ani neopakují staré vtipy, protože pochopili, že to nemá cenu. Začíná to zápletkou a končí na faktu, že hlavní postavy, které jediné zůstaly stejné po všech dílů už se také přehrály, takže vlastně nemají co nového nabídnout. Naprosto vyčichlé. ()

keyzar odpad!

Když to člověk vidí, jen si povzdechne, kde jsou ty časy prvních dvou (až tří) dílů. Kdyby byly i "céčko" filmy, tenhle by k nim rozhodně patřil. ()

Shley

Bohužel to tvůrci natahovali a natahovali až se z dobré série stala tahle příšerná splácanina. Vtipné to sice občas je, ale jinak je to jeden velký nesmysl. ()

Mikakel

Tento díl akademie je srandovní,je vtipný,ale není tak nabitý jako ty předchozí díly podle mého.Ale jinak fajn podívaná. ()

gotham

Přítomnost Rona Perlmana a Claire Forlani sice potěšila, ale to je tak asi vše. Jinak to totiž byla nebetyčná krávovina, ani se nechce věřit kam to až od vynikajícího prvního dílu kleslo. 10% ()

Já nic, já muzikant

Já nic, já muzikant

03.11.2006

Jonathan Davis, frontman světoznámé metalové skupiny KoЯn, si rozšiřuje obzory a v rozpětí několika měsíců potvrdil účinkování hned ve dvou filmech. V obou případech půjde o čistokrevné horory dělané… (více)