Pete24

Ze začátku jsem čekal nějaké poselství či skrytou protidrogovou reklamu. Teď si myslím, že to záměr rozhodně nebyl, ale o to více se to povedlo. Velmi reálné ztvárnění feťačky herečkou Jennifer Connelly by za jiných okolností bylo nedocenitelné, jenže když v tom samém filmu zahraje někdo tak dokonalý, jako je Ellen Burstyn, odsune všechno a všechny na druhou pozici. Akorát mi vadí využívaní skvělého soundtracku, který děla třetinu filmu, ke komerčním účelům, co naděláme. 95% ()

kl.st

Je málo filmů, ze kterých ve mě něco zůstane, ale tenhle je ten jeden z mála..Opravdu strašný, co s člověkem můžou drogy udělat.! ()

Rediik

Drogy a nejen ony - fajn jen do doby, kdy máte peníze, bez nich začínají problémy. Na začátku filmu, kdy vše šlo dobře, jsem tušila, že během chvíle se všechno zvrtne. Ale že až tak, to by mě nenapadlo. Na konci jsem musela 10 minut vstřebávat se slzami v očích celý děj a hlavně konec filmu, protože ten je myslím dost rozhodující. Musím podotknout, že lednička s jídlem by děsila i mě a z komentátora reality show mi pomalu začalo hrabat taky. Herecké výkony jsou obdivuhodné, nejen Jared Leto tu hrál jednu ze svých nejlepších rolí. Hodně dobrá režie a skvělá hudba. Úžasný a zárověň deprimující počin Darrena Aronofského. ()

Roucky

Film, na který by člověk neměl koukat ve špatném psychickém rozpoložení, protože by mohl mít tendenci jít svůj život řešit skokem z mostu. Perfektní scénář, natočení, rozpitvání toho, co je člověk schopen udělat kvůli závislosti a k tomu úžasné herecké výkony (a to nejen Ellen Burstyn). Znám film dlouho, ale nějak jsem se dlouhou dobu nemohla dokopat k tomu, abych ho shlédla. Jako by se mi do něho nechtělo, ale možná bylo dobře počkat si, až se mi do filmu bude chtít, připravila jsem se tak na silný zážitek na jehož konci mi bylo hrozně. Film, který by měl vidět každý a jeden z 1001 filmů, které musíte vidět, než umřete. ()

Pikolik

Všechno už bylo řečeno:) Pro mě dokonalý film, dokonalá hudba, režie, herecké výkony...a ty emoce! Doporučuji povině pouštět na základních školách, svět by byl rázem čistější...:D ()

Stanmi

Už Tonymu Montanovi říkali, aby nešňupal vlastní zboží, to si, ale dva mladíci (Jared Leto a Marlon Wayans, hrající v životní formě) neuvědomí, tak vesele fetujou a prodávájí, všechno vypadá dobře dokud nepříjdou o dodavatele a začnou jím zlé časy...paralelně s jejich příběhem se odehrává i mikro-drama Jaredovy matky (Ellen Burstyn), která si chce taky prožít svůj sen, protože jinak nemá pro co žít a je schopna dojít opravdu daleko. Celý film je o dvou věcech, o závislosti a o samotě, Darren nám naservíroval silný příběh, který po shlédnutí nepustíte jen tak z hlavy, ale budete ještě nad ním přemýšlet a přehrávat si jej přičemž na pozadí vám bude znít ta mrazivá melodie,,, a tak by to mělo být. ()

TerP

Musím říct, že tohle byl můj nejsilnější filmový zážitek doteď. Nabušený emocemi v tísnivé atmosféře. Kousek po kousku nás přesunuje k neskutečně špatnému konci. Vidím bezbrannost, bezradnost a beznadějnost. Ještě teď to rozdýchávám. ()

Lorellai

Pro mne je tohle dílo naprosto nepřekonatelné. Aronofsky se mi potvrdil jako vynikající režisér a dokonce jsem i přišla na chuť Letovi, kterého jinak příliš nemusím. Skvěle gradující dílo, které mě vždy opravdu hluboce zasáhne a jedno z těch, které nadšeně doporučuji všem svým přátelům a známým. Na něco takového jako Requiem jsou slova málo, tohle se prostě musí vidět. ()

BLACKDEVIL

Film o drogách a závislostiach ktorý ma položil na zadok. Herci podali úžasný výkon na čele s Ellen Burstyn, ktorá bola nominovaná za rolu Sary Goldfarbovej na Oscara. Po skončení filmu vo mne zostal neskutočne depresívny pocit a na tvári nielen slzy, ale aj kropaje potu... 98% ()

Black_doll

Film, který ve mně vyvolal emoce jako žádný jiný. Ještě dobrou půlhodinku po skončení jsem jenom seděla bez chutě do života. Vyždímal mě do poslední kapky. Děj bych přirovnala k volnému pádu – nejprve vás to vyveze pomalu nahoru, ale jakmile se spustíte, vyrazí vám dech a vy nemůžete udělat nic, jen počkat až to skončí. I přesto, jak ho popisuji negativně, je to tak silný zážitek a zaslouženě patří mezi mé nejoblíbenější ... ()

Marquis

Jestli to měla být agitka- Neberte drogy, tak snad, ale jinak depresivní hudba spojená s neustálými prostřihy hlavně na konci filmu může způsobit u diváků epileptickej záchvat, schizofrenii a hlavně mizernou náladu. Jinak dobrej rozbor napsal Gudaulin a stím se ztotožňuju. Kdybych se na to nedíbval s kámošem ten konec bych přetročil. Zbytečně dlouhá ta zmíněná depresivní koncovka. Přitom to bylo jenom na efekt. Celej film vypadá jako by na něho přispělo ministerstvo pro boj s drogama. Čili spoustu nesmyslů, dezinformací a ovlivňování diváka ve smyslu takto to dopadá. Drogy, užívání, zneužívání, obchod atp, je ale na úplně jiné, hodně široké, individuální téma. Jestli se tento film měl aspoň dotknout problému koncáků, tak to byla pouhá manipulace. ()

VanBradley89

Nemůžu si pomoc, ale nelíbilo se mi to. Jedna hvězda za způsob natočení braní drog a druhá za Marlona Waynase, který ukázal, že když chce tak dokáže zahrát. ()

ArNEtis

Ani nevím, jestli mi někdy z filmu bylo o dost víc zle, ale to nemění na tom že si to zaslouží plný počet protože tohle člověka krásně zavede do světa plného závislostí ať už drogových nebo jiných, s Jaredem v hlavní roli zaujme nejen soundtrackem ale hlavně všemi částmi příběhu a hlavně jejich ne zrovna optimistickými konci. A souhlasím s hellstruck - pouštět dětem na základkách ať ví co je čeká když s tím začnou. ()

jokino

Keď som videl nejaké trailery na YouTube, mal som z toho rôzne pocity.. Aj sa mi chcelo snímku pozrieť, aj nie. Čakal som, kým na to dostanem poriadnu chuť.. A jedného dňa sa tak stalo. Film som začal pozerať len zo zaujímavosti a s očakávaním, čo bude..? Po zhliadnutí snímky som si však musel hladať čelusť niekde na zemi, nakolko mi tam ku koncu spadla.. Viac k tomu nemám čo dodať! Film o silno drogovo závislých jednoducho treba vidieť a nech si každý urobí vlastný úsudok.. Podla mňa PERFEKTNÉ !!! ()

anthea

Zdá se mi opravdu podivné to vysoké hodnocení. Na mne působil film velmi depresivně, nepříjemně, trochu na zbláznění. Doporučila bych ho snad pustit jedině těm, koho je třeba od drog odradit, ale možná, že ani těm ne. Jestli to na někoho působí příjemně, tak to nechápu. ()

BenchPress

Uf, tak tohle byla síla! Už dlouho mě nějakej film neposlal do kolen jako tento. 21 gramů je na podobném principu, ale to bylo ještě proti tomuhle stravitelné. Režisér se tady opřel o stále aktuální téma a to jsou drogy. Navíc mi v tomto filmu přišlo, že jsou zde ukázány i další obvyklé problémy člověka. Například. Psychické problémy nebo nějaké trauma z dětství. Vrcholem všeho byla ta prostituce. Viděno a stačilo. Víckrát to už vidět nepotřebuju, děkuji. Perfektní režie. Přesto netuším, co dát za hodnocení, ale nakonec se přikloním k 5/5. 5/5. ()

ondra.char

Oba palce nahoru.úžasný film,úžasné herecké výkony,úžasná hudba a dech beroucí závěr...co dodat...kdo neviděl, nepochopí!!! ()

Filipkoz

Ze začátku filmu jsem byl trochu rozpačitý. Špinavé prostředí, horší kamera a relativně stereotypní život party feťáků. Pět hvězdiček dávám za mimořádně zvládnutou dramatizaci konce. Z pozvolného děje se stává postupně drama, po kterém vám na dlouho spadne čelist. Velice depresivní zachycení toho, jak vám droga postupně zruinuje život. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis

04.08.2023

Jak by vypadal Batman od Aronofskyho?

Jak by vypadal Batman od Aronofskyho?

18.04.2020

100: Bitva u pokladen