Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hrabka
  ****

  Výborný film s dobrými podrazy, ale pro mě to na plných 5* nebude, protože nemám žádnou chuť si ten film pustit někdy znova. Hlavní podraz mě až tak nenadchnul a dá se bohužel celkem snadno odhalit. Celý film se taky docela vleče. Na druhou stranu je třeba vychválit herecké obsazení a skvělou hudbu. 85%(22.3.2010)

 • movie
  ****

  PODRAZ je prostě nesmrtelná klasika, o tom žádná. Spratkovství Roberta Redforda vs. mentorství Paula Newmana, originální scénář se zápletkou, která už bohužel nepůsobí dnes tolik úžasně, taky jak by mohl v záplavě všech podrázáckých či heist filmů. Nezapomínejme ale, že PODRAZ byl zdaleka jedním z prvních. O samotném závěru, který mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech nemluvě. 90%(23.11.2008)

 • Isherwood
  *****

  Možná, že scénář filmu je až příliš „na efekt“ a že všechno do sebe zapadne tak hezky, až to působí dojmem vykonstruovanosti. Jenomže, půvabné režijní podání dělá tento snímek až nesnesitelně lákavým a nebroukat si ještě den po shlédnutí titulní skladbu, by bylo téměř až hříchem. Duo Newman – Redford přímo září a bez nich by snímek nebyl ani čtvrtinovým, jakýkoliv úšklebek či hláška se okamžitě vryjí do paměti a filmu by možná stačilo, kdyby si ti dva sedli naproti sobě a jenom se na sebe dívali. I přesto, že chvilkami by tempo chtělo trochu více popohnat a v některých místech zbrousit ostré hrany „efektu“, stále to bez větších výtek zůstane tím nejelegantnějším „podrazáckým“ filmem, jaký se kdy na filmovém plátně objevil.(2.12.2005)

 • nunka
  *****

  Áno, The sting právom patrí do top 100 a právom tróni na jej vrchných priečkach. Je to klasika, aká tu bola, je a v budúcnosti ju ťažko niekto prekoná, pretože kombinácia Newman - Redford je famózna a neokúkateľná. Tí dvaja parchantíci si Vás tak získajú, že na chvíľu zatúžite byť súčasťou ich rafinovaných dobrodružstiev. Navyše podmanivá hudba je rovnako jedinečnou kultovou záležitosťou.(13.6.2008)

 • Aidan
  ***

  Viděl jsem Podraz jako kluk a od té doby jsem s nostalgií (umocněnou tím, že se jedná o retrofilm) čekal, až ho uvidím znova. A snad hlavně kvůli nadnesenosti svých očekávání jsem byl zklamán. Redford s Newmanem jsou sice skvělí, ale jinak to byl na můj vkus až příliš strojený příběh v příliš strojených kulisách. Navíc teď nějak nemůžu přijít na chuť onomu typu pohádkově vlídných a sympatických zločinců; težko mi tomu uvěřit. Až se skoro bojím podívat se znova na Butche Cassidyho a Sundance Kida. Neztratil bych tak další ze svých klukovských filmů? Vždyť atmosférou je to Podraz v bledě modrém - jenom ten s knírkem je tentokrát Redford. (Svědomí mi nedvolí dát víc než tři hvězdičky, ale činím tak děsně nerad...)(21.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace