Agent Mason Storm (Steven Seagal) odhalil spojení vysoce postavených politiků s mafií. Protože se nechtěl nechat zastavit v boji proti korupci, zločinci připravili krutou pomstu - skupina vrahů přepadla jeho rodinu a Masonova manželka je zastřelena. Také agenta považují za mrtvého. Mason Storm však žije. Bude trvat velmi dlouho, než se pustí do hledání vrahů. Potom už jej však nic nezastaví. Detektiv Mason Storm pořídí usvědčující videozáznam schůzky neznámého poslance se zločineckým podsvětím, na níž se domlouvá vražda senátora Campbella, po jehož křesle poslanec touží. Zločinci však Storma odhalí, a aby získali videokazetu, vyvraždí celou Stormovu rodinu. Nevšimnou si však, že syn stačil uprchnout. Vážně zraněný Storm, oficiálně prohlášený za mrtvého, upadne do kómatu. Zatímco zkorumpovaný kapitán Huiland se pokusí Stormovu památku pošpinit, jeho kolega a přítel O´Malley zachrání usvědčující videozáznam a zajistí, aby byl Storm inkognito převezen do bezpečí, kde by se případně mohl uzdravit. Storm se po sedmi letech probere z kómatu. Mafiáni se to ale dozvědí a ihned se ho pokoušejí zabít. Storma zachrání zdravotní sestra Andy Stewartová, která ho ukryje. Detektiv se postupně uzdravuje a fyzicky i psychicky se připravuje k odplatě a odhalení spiknutí. Andy a Storm se do sebe brzy zamilují. Zločinci však stahují smyčku kolem Storma a likvidují všechny, kteří překážejí. Storm naváže kontakt s O´Malleym a posílen zjištěním, že jeho syn přežil, začíná tvrdě usilovat o naplnění spravedlnosti. (Magic Box)

soukyd33

Můj oblíbený film. Muž který přežil vlastní smrt se po 7 letech probouzí z kómatu aby se pomstil. Herecké výkony super. Příběh dobrý. Film ukazuje na zkorumpovaný vládní systém, a zkorumpované policisty. Jak už je zvykem u filmů Stevena Seagala, je zde hodně bojových scén, a také duchovna a očištění ducha. Doporučuji. Hvězdiček 5***** ()

ado7

Vymažte všetky nepodstatné veci, ako napr. dej, dialógy a tak a ostane vam celkom slušný, 15 minútový, bojový klip ()

TomAngelo

Hard to kill patří mezi Seagalovo Top10. Začátek je sice velice dlouhý, ale pokud přežijete prvních cca 35 minut, čeká Vás docela zajímavý příběh a pár sekvencí, kde se Steeve pere jako asi už nikde jide. Potěšila mne mladá Kelly LeBrock a Bransombe Richmond jako záporák a při každém záběru, kde byl jsem se musel smát. Ale ve Vašem zájmu se radši jako já pokud možno podívejte na dabovanou českou verzi, poněvadž v originále uslyšíte v 2.půlce filmu každé 3 minuty "Fuck You and Die!" a to pak naštve... ()

mezonek

Stevena Seagala mám upřímně rád. Hlavně když se rozjede naplno a předvádí perfektní bojové umění, což tenhle film dobře splňuje. Příběh je povedený a je se na co koukat. 80% ()

bee.el

Jdi do prdele a umři! Pro mě rozhodně nejklasičtější "seagalovina" co kdy Steven natočil... Naprosto oddechový superfilm s klasickým superseagalem a superhláškama... ()

soulless

Měl i lepší kousky, nicméně Hard to kill řadím do segalovského průměru. Takové nemastné, neslané, nicméně koukatelné. ()

bratr_jezek

Film se mi líbil, hlavní hrdina vyslechne při odposlechu jednoho senátora a než si uvědomí dosah svých činů, má mrtvou ženu, rozstřílený dům a sám dožívá na přístrojích. Pomsta na sebe nechá čekat až se probere z komatu. Steven Segal zde opět předvádí, jak dobře umí svou pomstu dotáhnout do konce. ()

jericho001

Psal se začátek devadesátých a strýček Seagalů byl ve formě.Tento film řadím mezi ty jeho lepší,kosti praskají o stošest a Steven si u toho libuje.Když k temu připočtu Kelly LeBrock,dobrou hudbu a překvapivě docela dobrý dabing tak to máme za tři.PS:Bobby Sixkiller zrovna moc hezky neumřel:-) ()

andy60

Od Segala nelze očekávat nic jiného, takže zklamaný jsem vlastně nebyl. Příběh není úplně nezajímavý, ale abych se k tomu vracel, to asi ne. A ještě něco - Kelly LeBrock vypadá fakt dobře, ale její herecký výkon je naprosto příšerný! ()

cartyci

Film na ktorom som vyrastal. Postupom času ho beriem inak , ale proste sú tam bojové scény, pomsta a to mi stačí. ()

StaryMech

Scénář této politováníhodnosti se zahraničnímu kritikovi zdál "děravější než průměrnej čínskej prezervativ". Vyjádření v jistém ohledu přiměřené. Za víc slov Seagalovy příhody nestojí, i když mu šlo o to pomáhat, ne ubližovat. ()

Anubiska

V době,kdy jsem tento film poprvé viděla na ohrané véháesce,bych mu nekompromisně udělila odpad. Dnes je to za tři hvězdy. Seagal ještě štíhlý,duch devadesátek z filmu sálá každou vteřinu. Divné,co s člověkem udělá čas :-). ()