V tomto filmu uvidíte akční scény, při kterých se vám zastaví srdce a vlasy vám budou vstávat hrůzou. Claire, kterou znáte z prvního dílu, se stále nemůže vzpamatovat z toho, co prožila. Ozve se jí její stará láska Buddy. Chce se rozptýlit a zároveň oživit jejich milostný vztah, a tak ji pozve na Floridu. V letadle se objeví únosci a konflikt způsobí havárii. Letadlo skončí v močálech a na ty, co přežili, čeká další nebezpečí - útok strašného krokodýla. Podaří se jim ho zlikvidovat, ale z vítězství se radují předčasně. V hlubinách močálu už číhá další bestie. (oficiální text distributora)

cariada

Tentokrát spadne krokoušovi do tlamy rovnou celé letadlo, jaká to hostina co. K tomu opravdu "drsný" lupiči a neohrežený mladík co jde svou princeznu do džungle zachránit, už o poznání horší, ale pořád se to ještě nechá, od béčka to líp nešlo. ()

tomeek odpad!

Klišé + dementní postavy + špatní herci + lovestory, kterou jsme ještě neviděli + plastový krokodýl/místy CGI + chabý pokus o vykreslení charakterů = Krokodýl 2. Trapnost postavená jenom na tom, že krokodýl žere lidi. A aby se z toho dal udělat celovečerák, přidali trochu toho "příběhu". Negr, který musí v každé větě aspoň 1x říct sprosté slovo, jinak by byl k smíchu opravdu nepůsobí vážně a krokodýl útočící na letící vrtulník je docela maso. Zkrátka a dobře, uprostřed jsem se šel osprchovat a o nic jsem nepřišel. Jenom mezitím umřelo pár debilů, kteří mi lezli krkem už v letadle. PS: Proč vybuchuje vodní hladina?! Protože je ve vodě benzin? No nazhle! :D ()

matezzz odpad!

Sakra, jak tohle může vůbec někdo natočit??? Vždyť je to úplná blbost plná všemožných klišé a trapných dialogů. ()

oveckaoa

Moc jsem od toho nečekal tak jsem nebyl zas tak zklamaný. Kromě 1 scény (ten krokodýl jak vyskočil a sežral chlapa po němž zůstaly jen boty) mě tam nic nějak nepřišlo přehnané. ()

hudryhudry odpad!

Velmi jsem se s kamarády těšil na tento film, jak si spolu otevřeme lahvinku ležáku (já samozdřejmě džusu:-)) a upřímně se zasmějeme nad jeho blbostí. Avšak, Krokodýl 2 nás zklamal. Ano, sračka to samozdřejmě byla, ale ne tolik vtipná jako jednička. Tvůrci udělali tu největší chybu, jakou mohli... Brali ten fim až moc vážně. A proto, bez špetky ftipu a nadsázky se nám po pár minutách sledování začala klížit očka a velké grandfinále v boudě v bažinách álá horor jsme málem prospali. Jediné ftipné na tomto filmu bylo: 1) Pohyb krokodýla (očividně taženého na provázku na kolečkách); 2) Trhání obětí krokodýlem (na základní škole jsem se učil, že krokodýl trhá své oběti prudkými škuby do stran, ne pomalými pohyby nahoru a dolu...) ()

Testament odpad!

Ukrutná zhovadilost s x-metrovým krokodílem, který zabíjí postupně hlavní hrdiny snímku. Že by nepřímé pokračování obdobně "skvělé" Anakondy 4? Jestli můžete, tak se tomu vyhněte na sto metrů. ()

Perry- odpad!

Viděl jsem asi 15 minut a neuvěřitelně se bavil, nemohl jsem se přestat smát. Takovou *CENSORED* jsem už dloouuuho neviděl :-D ()

showxman odpad!

Muhehe! Veledílo světové kinematografie překypující brilantními dialogy, fascinující akční podívanou, kvalitními hereckými výkony a vizuálem na úrovni Avatara. PS: K dosažení filmového orgasmu doporučuju jedině s českým dabingem!! ()

Paity odpad!

Dvojka nemá šanci, je snad ještě přiblblejší než jednička a to už je kumšt překonat něco takového. Filmaři si ale nedali pokoj a museli od takové blbosti natočit ještě pokračování. ()

Haymar

O fous lepší než Hooperův předchůdce - ale vzhledem ke "kvalitám jedničky", to není velká výhra: Logika si vzala dovolenou... herci došli... a famózní efekty můžou závidět i katastrofický spektákly direct-to-TV. Na druhou stranu, kde jinde uvidíte létajícího, skákajícího, šplhajícího a taktizujícího krokodýla-akrobatistu ? :-) ()

venom14 odpad!

Když jsem to zapnul,nevěděl jsem,jestli se nekoukám na něco jiného.Začíná to blbou bankovní loupeží,potom se 40 minut nic neděje,potom hrozný(hrozně udělaný)krokodýl zabíjí a je konec.Ale konečné titulky byly nejhezčí částí filmu ()

Klay

O trochu méně blbé než jednotka, zato mnohem nudnější. Do poloviny to vypadá jakoby tu ani žádnej krokodýl bejt neměl a pak náhle vyskočí z vody na prvního nešťastníka to digitální cosi, co známe z předchůdce. Ale stejnak to nenabere pořádný tempo, neni tu ani známka po úmyslnej nadsázce a tý neúmyslný taky ubylo. Zápletka s únosci a rukojmími je stokrát ohratá, plná nudných klišé a krokouše odstavuje na druhou kolej. Rozhodně nebrat. ()

spiritus odpad!

Tuhle kravinu jsem měl tu čest "náhodou" shlédnout v TV a popravdě musím přiznat, že tak hloupý monster horor jsem už dlouho neviděl. FIlm který nemá napětí a většinu času se odehrává na nějakém stromě. Boínku božínku. Kde jsou ty zlaté časy starého dobrého Aligátora. ()

Badel

cheche, těžká bejkárna. zajímavý bylo, jak se hrdinové brodili po pás ve vodě a najednou se vedle nich vynořil gigantickej krokouš. to musel bejt do půlky zakopanej v zemi. fakt hodně slabý triky a k tomu všechna klišé, co se tam vešla. ()