poster

Případy detektiva Murdocha (TV seriál)

 • Kanada

  Murdoch Mysteries, The

 • Slovensko

  Prípady detektíva Murdocha

Krimi / Mysteriózní

Kanada, 2004–2005, 4 h 58 min

 • +sfinx+
  ****

  Zajímavý počin, ale zůstanu věrný 2.seriálu. V tomhle je patrná snaha zakčnit tento námět a mě to zkrátka přijde zbytečné - jakoby starší příbuzní dnešních kriminálek__doplňměsto - hlavní postava už není tak sympatická a ztrácí to kouzlo, které seriál vytvořil. Tady se tedy přikláním k hodnocení na IMDB - tohle není špatné (7,4), ale je to určitě horší než seriál z roku 2008 (7,7).(17.4.2012)

 • FireTight
  ****

  Sice jsem zatím viděl pouze první díl pojmenovaný "Případy detektiva Murdocha: Vražda v zapadlé uličce", ale už kvůli jeho kvalitám chci hodnotit a komentovat hned teď. Mně se to líbilo. Viktoriánské Toronto (v podstatě dosaďte jakékoliv město z Britského impéria), prostitutky, vrazi, podivíni a policajti, to byla vždycky kombinace, která mi moc chutnala a nezklamala mne ani tentokrát. Kvalitní příběh, divné postavy (proč jsou pokaždé z vyšších vrstev?) a nad tím vším detektiv Murdoch, který mne svým nutkáním pokřižovat se nad nalezenou mrtvolou vždy přiváděl ke krátkému šílenství. Ale na další díl se rozhodně těším! :)(1.9.2010)

 • filmmovier
  *****

  I já jsem byl jsem velmi příjemně překvapen výsledkem. viděl jsem zatím jen jednu epizodu, ale ta mně naprosto uchvátila dokonalou atmosférou, která zde je opravdu působivá a také hereckými výkony. i když Murdocha hraje nějakej debil, myslím že bych si na něj zvykl. Dost kvalitní série se správně tajemnými detektivními příběhy. Jen škoda tak malého počtu dílů..(28.12.2011)

 • Jasmín
  ****

  Velmi dobrá detektivní trilogie. První díl trochu ve stylu Jacka Rozparovače, druhé dva jsou celkem zajímavě vypointované příběhy snad s nejvtipnějším filmovým boxerským zápasem, co jsem kdy viděl v samém závěru: BUDU VÁS MUSET SRAZIT K ZEMI.... JÁ MYSLEL, ŽE MĚ SRAZÍTE - SNAŽÍM SE - SNAŽTE SE VÍC... Seriál z roku 2008 se snažil také velmi dobře navázat, těžko udrží určitý standard v tolika dílech, ale i tak jsem si oba Murdochy oblíbil.(19.9.2010)

 • silent cut
  ****

  Příjemné překvapení. Moc příjemné překvapení. Atmosféra a střídmost. Neokoukané tváře. Prostě kvalitní seriál...5 hvězdiček si nechávám pro lost, jestli ho někdy uvidím... :)))(23.7.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace