• MM_Ramone

Toto vysiela bohatá komerčná súkromná televízia? Toto sa pravideľne objavuje na obrazovkách najsledovanješej slovenskej stanice? Takýto hnoj zaradila do svojej programovej štruktúry slávna TV Markíza? No ty môj kokot. Veď sa na to nedá pozerať. Človek sa musí hanbiť za tých neschopných ochotníckych somárov, čo tam predvádzajú nechutne afektované a maximálne amatérské herecké výkony. Je to fakt niečo otrasné. "Susedské prípady" - úbohý, primitívny odpad!(30.1.2018)

• IvonaK

Začalo to křižovatkami života které se mi moc líbily. Až začli vymýšlet další a další příběhy které nakonec klesly na úplné dno. A je naprostý nesmysl aby sousedé kteří si tak dlouho vjíždějí do vlasů a nenávidí se, stali ti největší kamarádi. Reálné by bylo kdyby se jenom nechali na pokoji protože by uznali že hádat se nemá cenu.(30.5.2018)

• Jard

Nadviazanie na seriál Susedské prípady, no teraz s problematikou susedských sporov. Opäť si myslím, že vysoké zastúpenie ochotníckych hercov s tendenciou afektovaného a neprofesionálneho výstupu s prímesou scenára na štýl reality show ničia celú štruktúru epizódy, či celého seriálu. [videné v TV - 10%](11.1.2018)

• mira007

"Obyčejné příběhy ze života" ( já viděl 13.díl, kde Broňa Poláčiková a Jana Kvantiková bojují o celebritu Jána Dobrika ale prohrajou obě a pak se usmíří ) v tv seriálu ve formě předstírané reality show. Žádné velké tv umění to není, asi by to zvládla parta studentů filmové školy s partou ochotníků, ale já tyhle útvary beru jen jako možnou startovní čáru pro začínající herce/neherce. Pro mne jako diváka to zaujme jen jako těžká nouzovka po dvanáctihodinové šichtě na šachtě.(28.12.2018)

• JohnMiller

Je to presne taká istá žumpa ako rodinné prípady, iba ako naznačuje názov, hádať sa tu budú susedia. Slovenský plebs sa v tom opäť našli, prečo tí, ktorí sa hádajú zo susedmi si to nepozrú aj v telke? Odzrkadlovanie našich životov opäť funguje ako magnet.(10.11.2016)