Policejní akademie 6: Město v obležení

• Česko Policejní akademie 6: Město v obklíčení (více)

Vlna zločinnosti opět zachvátila město a policie nedokáže řádění zločinců zastavit, obzvláště když jsou v akci takoví "experti" jako kapitán Harris s Proctorem. A tak se na guvernérův příkaz ujme vyšetřování speciální tým vedený náčelníkem Lassardem. S ním přichází i další známí: mohutný černoch Moses Hightower, háklivý na poznámky o barvě kůže, lehce trhlý imitátor zvuků Larvell Jones, drobná a nesmělá černoška Laverne Hooksová a nechybí samozřejmě ani fanatický pistolník Tackleberry, energická Debbie Callahanová, Lassardův pohledný synovec Nick a také chodící katastrofa Fackler. Zatímco se policisté radí o postupu, vyloupí trojice lupičů banku. Rozbíhá se pátrání, které dlouho nemá jiných výsledků než řadu trapasů a nedorozumění. Když však starosta s policejním komisařem oznámí, že část nedávno uloupených šperků se našla u Lassarda, a policisté jsou suspendováni, je jasné, že jde do tuhého. Hrdinové se pochopitelně nevzdají a pokračují v pátrání na vlastní pěst. Zjistí, že lupiči řádí přesně na plánované trase budoucího metra, takže ceny pozemků klesají a stávají se ideálním cílem pro spekulace. Když tajemný šéf banditů zahájí poslední část operace Zmatek a nechá vyhodit do povětří elektrárnu, rozpoutá se v ulicích chaos. Ten policie jen s obtížemi zvládá. Jones, Nick, Tackleberry a Hightower se však dostanou lupičům na stopu. (TV Nova)

mcamino

Mě se líbí, třeba daleko víc, než čtvrtý díl, ale zkrátka No Mahonney, no party. Takže hvězda musí dolů. Jinak je to můj vlastně i oblíbený díl a nechápu proč má tak malé hodnocení. Je to komedie a legračních scének je tu dost, nasmál jsem se, pravda, když si vzpomenu na Mahonneyho, vzpomenu si na film který tak nějak sršil kvalitou, zde se to říct rozhodně nedá, ale nechám 4*. To je myslím pro mě nejrozumnější. ()

Zix.

Oproti předchozím dvoum dílům se mi tenhle výrazně víc líbil. Na první tři filmy to ale samozřejmě ani zdaleka nemá, nebýt některých trapných scén, tak by to byla celkem povedená akční komedie s dobrou zápletkou. Slabinou jsou samozřejmě neustále se opakující nebo podobný vtipy a až trapná debilita kapitána Harrise s Proctorem. ()

soukyd33

Mahony zde opravdu chybí, a bez něj to jde už z kopce. (Náhrada za něj, nemá ani nejmenší šanci.) Zde se objeví opět policista Fakler. (Nosí všem okolo smůlu.) Náhrada za Mohonyho není zde moc dobrá. Tento díl je asi ze všech nejnudnější. Kapitán Harris je zde opět všem pro smích, a opět má poskoka Proktora. Poznámka: Vtipných scén zde moc není, a některé se dokonce opakují. Poznámka: Snad jedině závěrečná honička, ta je geniální. Velmi zajímavé dopravní prostředky. 😄 No, a ke konci nám Harris odletí do oblak. 😄 Hvězdiček 2 ()

pitrisp

tenhle díl ještě není tak špatný jako sedmička, ale už je vidět, že k prvním 3 dílům to nedosahuje... prostě chybí kouzlo Mahonyho ()

bax

Originalita? Tak to tu nehľadajte. Vtip? Vezmite si lupu a možno oň sem tam zakopnete. Nebyť drsného Tackleberryho bude o hviezdičku menej. Ale aj tak radšej sa tomuto pokračovaniu vyhnite. ()

Drakon

Přišlo mi to vtipnější než předchozí díl. Docela dobrá atmosféra, sem tam solidní gag a zajímavý nápad umístit partu záporáků do kanalizace, odkud páchají neplechu. ()

LukasCL odpad!

Jedním slovem katastrofa, žasnu, čemu všemu se dá říkat komedie. Vůbec jsem se nezasmál. Jasný odpad. ()

Ospalek odpad!

Rozhodně je nám jisté, že natahování takovéto filmové komediální série je pro nás neúnosné, ale americkým divákům to zjevně vyhovuje. Prostě... Víc posrat to už nešlo...(I když sedmý díl byl asi jeden z nejlepších sedmých dílů :-) ()

Bullet odpad!

Tahle rádoby komediální série měla skončit po druhém díle.Nejvíc je mi lito Lesli, misto toho aby si důstojně vydělávala na živobytí pornem tak hraje v něčem tak stupidnim že je mi trapně za ní. ()

pirat87

co k tomu dodat ?? prvy krat na CSFD som rozmyslal ze dam 1* ale uz len ked si spomeniem ako nas v prvych castiach bavili Bubba Smith ci David Graf mi to srdce nedovoli...2** ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Pánové, slíbili jste mi už před čtrnácti dny, že gang bude v base. Místo toho z nás dělají, no... Jak se jim říká? Jsou velmi směšní. Králové je mají, no... Zavolejte šaška! Ano, vypadáme jako šašci." Policejní akademie vs. parta záporáků z kanalizace. V tomhle dílu začíná kvalita série viditelně upadat. Zasmál jsem se jen jediné scéně - Hightower při bitce s Oxem, když začal odtahovat hlavu a šklebit se. "Ha, už nemůžeš. Jsem silnější." - "To ne, smrdí ti z huby." Plus Lassardův nesympatický synovec nemůže nahradit Mahonyho. - 10%. ()