• Frantisek.Fu

0%(18.4.2018)

Rozpočet $14miliónov(9.3.2010)

• Braddy

V porovnání s "Alenkou" natočenou Hallmarkem je tenhle film docela nuda a plyšové masky účinkujících mě taky nenadchly. Snad jen Telly Savalas (Kojak) coby Kočka Šklíba. Sice je tu plno známých jmen, ale to ještě dobrý film nedělá.(10.4.2004)

• blondboss

Také americké inscenačné muzikálové prevedenie príbehov z ríše divov, ktoré nejako nevymykalo zo zabehnutého priemeru a v podstate je to len opäť neoriginálnym spôsobom prevarená kaša. Napriek množstvu kvalitných hercov to nedosahovalo potrebných kvalít a masového diváka to nemá šancu zaujať. 40 %(23.11.2017)

• - Natalie Gregoryová a Sharee Gregoryová jsou sestry i ve skutečnosti. (Dlee)

• - Když Alenka ve scéně u soudu znenadání vyroste, vyděšeně namítá "vždyť jsem nesnědla housenčí hříbky!" Replika měla návaznost na vystřiženou scénu, ve které Alenka v důsledku požití zmiňovaných hříbků rostla a opět se zmenšovala. (Dlee)