Svatba ve třech

• Velká Británie Imagine Me & You

Příběh dívky, které se ve svůj svatební den zamiluje... ale ne do svědka. Heck a Rachel jsou šťastný pár, kteří se chystají vkročit do své společné budoucnosti. V kostele však Rachel zahlédne neočekávaného hosta. V tu chvíli zjistí, že Heck pravděpodobně není ten pravý. Samozřejmě pokud to spolu nezkusí, nebudou to nikdy vědět. Začíná romantická, vtipná a také bolestná cesta, kterou zná každý, kdo byl někdy očarován láskou. (oficiální text distributora)

Sfinkter

Nenucená komedie, která má své vtipné a romantické momenty, ale to náhlé zamilování hlavních hereček jsem jim nějak nemohl uvěřit. Snad kdyby byl vztah budován déle, ale zamilovat se na vlastní hetero svatbě na první pohled do člověka stejného pohlaví - téměř scifi. Ale bavit se budete. ()

elle

Na komedii mi to připadalo smutné - v celkovém dopadu. Na studii této zapeklité situace, to nešlo do hloubky. Některé scény byly velmi milé, hlavní dvě herečky velmi sympatické (ale tak trochu dvojčata). Když to ale srovnám s Láskou nebeskou.....Není to špatný film, splnil co chtěl, ale přišlo mi to trochu moc snaživé a tak zdravě moderní. ()

PanFilmov

Strašná haluz, moc som sa pobavil na tom, ako pred nedávnom vydatá žena, začala túžiť po kvetinárke ktorá jej dodala na svadbu kvety, a v priebehu pár dní zmenila aj svoju orientáciu. Celkom zaujímavá a napínavá haluz. ()

davidek

Perfektní komedie na netradiční téma kde excelují herecké výkony obou hlavních hrdinek a navíc rodičů nevěsty, kdy jejich rozhovory jsou opravdu "na úrovni". Fakt super. ()

Babous

Krásně sladký film, kterého od absolutního romantického klišé dělí už jenom pár zpívajících ptáčků v parku na větvi. Naštěstí se to drží ve vkusné a příjemné rovině. Téma je těžší, ale provedení ve stylu "čert to vem, nejdůležitější je, že se máte rádi" skvěle ladí s tou ikonickou písničkou Happy Together. ()

Jane18CZ

Opět Paper Perabo předvedla skvělý výkon. Lehká komedie se střeštěnou atmosférou, občas s vtipnými dialogy a někdy i příjemná moudra, která tento film krásně obohacují. Film na který se dá dívat několikrát a přesto neomrzí. Jeden z mých nejoblíbenějších ()

NICOX

Nelze nic moc vytknout. Až na jednu dost podstatnou věc, a to... že se nemůžu zbavit pocitu, že to tak dopadnout nemělo. Ale fakt, že sem se, nevím proč, vcítila do postavy Hecka, to asi dostatečně vysvětluje. Lepší 2*. 55 % ()

cachina

Svatba ve třech se může na první pohled jevit jako netypický film. Jenže to není zcela pravdou a výsledek tomu také úplně neodpovídá. Tím prvkem, který tak ozvlašťnuje snímek, je fakt, že ve středu zájmu není heterosexuální vztah, nýbrž ale homosexuální. Je sice pravdou, že mnoho filmů na dané téma v rámci klasického vyprávění nevzniká. Ale nežastněte, nic nového a objevného se před námi neodehrává. Film jede ve skutečnosti po zajetých kolejích a ničím nepřekvapí. Vyvíjí se a končí jako každý druhý romantikcký film. Samozřejmě nesmí chybět ani velkolepé předvídatelné finále. ()

raven

4 hviezdicky za film (nie je sice dokonaly, ale je to presne "my cup of tea") a piata za postavu Luce... Az je jednemu luto, ze Flowered Up je len fiktivne kvetinarstvo a nie je mozne ho v Londyne skutocne navstivit! A chemia medzi Lenou Headey a Piper Perabo je uzasna... ()

lareinna

Dobre natočený film, je pohodový. Až na ten záver, ktorý som predpokladala, že bude iný obsahovo, a ešte k tomu som sa dočkala dojemnej otrepanej scény. Inak dej je zaujímavý, film sa dobre pozerá a téma je tiež zaujímavá, len myslím, že to bolo trochu rýchle takto zmeniť sexuálnu orientáciu, po pár stretnutiach a jednej puse si byť tým tak istá, že kvôli inej opustí manžela. Neviem, myslím, že na toto sa nájde viac rozporuplných názorov. ()

sedlo03

Po druhém shlédnutí přidávám 1* navíc, tyhle filmy mě opravdu dostanou, i když to není tak hlubkoje jako třeba u filmu Lost and Delirious, za to jsem se ale celkem bavil. ()

LuccinyFilmy

Natočit romantickou komedii tak, aby byla romantická i zábavná, je podle mě obtížný úkol, který se zatím podařil jen v několika málo případech. Tenhle film má sympatické postavy a poměrně originální (i když nerealisticky vystavěnou) zápletku, a přesto to chtělo několik pokusů, abych se jím konečně prokousala. Snad proto, že je od začátku jasné, jak to dopadne, nic nepřekvapí, a moc zábavy jsem v tom taky nenašla. ()

Brylin

Překvapivě svěží romantický film s happy endem, jež naplňuje mou duši pocitem, že takhle by to mělo v životě chodit. Bohužel lidé nejsou ani tak inteligentní, ani tak čestní a ani tak citliví jako hlavní postavy filmu. Typově výborný casting - obě hrdinky jsou opravdu krásné, Heck gentleman jak má být a malá H je prostě skvělá. Zážitek mi trochu kazí zvláštně napsané postavy rodičů Rachel a pár zbytečně nadnesených momentů. Celkově ovšem velmi milá podívaná - skoro mě rozněžnila ;-) ()

JK-Stinger

Průměrná romanťárna s trochu netradiční orientací. Bylo mi líto toho kluka, co za nic nemohl a o všechno přišel, těžko říct, jak by to bylo ve skutečnosti. Díky sympatickým herečkám a faktu, že to bylo z anglické produkce se na to dalo koukat, v americkém podání bych to asi rovnou odpískal. ()

jiri.twist

Jak už bylo řečeno níže, jedná se o příjemný snímek a na úplném začátku, protože jsem si pustil film aniž bych si o něm cokoli přečetl, jsem špekuloval, že by si v průběhu Matthew Good začal "něco" s nějakým mužem(?). Nakonec film ocení nejen uživatelky těchto stránek a i když u jedné ze zdejších recenzí je hodnocení za příběh pouze 1 bod, tak snínek sem na GT stránky na 100% patří. Závěr na mě až moc americko-slaďoučký ... 5766 ()

Darkslayer

Briti majú skrátka cit na na tento fimový žáner. Skvelé sklbenie humoru a romantiky, ktora sa ale bohužiaľ neobišla bez občasného kliše. Koniec filmu ma dosť sklamal pretože bol ako vystrihnutý hollywoodsky Happy End .Ale inak to bolo celkom milé, tak na 75%. ()