Kancl - Série 8

(série)
Komedie
USA, (2011–2012), 9 h 12 min (Minutáž: 23 min)

Matt Sohn

Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, B. J. Novak, Ed Helms, Leslie David Baker, Brian Baumgartner, Creed Bratton, Kate Flannery, (více)

Epizody(24)

Odchod šéfa Michaela Scotta nevzbudí v kanclu větší rozruch a zaměstnanci se dál pošťuchují a snaží se nějak zabavit. (Netflix)

HellFire

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Osmá série bez Michaela je dosti průměrná, místy až trapná a nezajímavá. Více prostoru dostávají vedlejší postavy, ale jelikož nebyly v předchozích sériích výraznou měrou vykresleny, jejich scény vyznívají do prázdna. Postava Nellie je neskutečně nevtipná. Catherine Tate z jiných filmů či seriálů neznám, ale její humor mě naprosto minul. Co se děje týče, ten je dopletený jako zamotané klubko. ()

Nin

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Michael je pryč a citelně chybí. Nebyl sice mou nejoblíbenější postavou, ale Kancl ho prostě potřebuje. Nyní je to trochu jiný seriál. Pořád je tu ale fůra kvalitních postav a dobrých vtipů, takže stojí za to na seriál koukat. Bohužel se tu ale poprvé stává, že významnější postava je už za hranicí snesitelnosti. Andy je nyní příliš v popředí a stávají se mu strašné věci, chová se děsně... a to tak, že už to není vtipné,  je to jen nepříjemné sledovat. To samé se děje i u nové postavy, zrzavé Britky Nellie, která by byla fajn v několika epizodách, ale zdrží se na mnohem déle a už postupně taky víc otravná než vtipná či zajímavá. To se mi u amerického Office ještě nestalo. Některé postavy (i vedlejší) měly své lepší a horší okamžiky, ale vždy převažovaly ty dobré. Na druhou stranu to v poslední době rozjíždí tlouštík Kevin, kterýmu se dostává více skvělých scén. Velice slušný sitcom, ale sešup v kvalitě tam nepopiratelně je.  (7/10) ()

Streeper

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bála jsem se, že bez Michaela to nebude ono, ale někdy mi to možná přijde lepší. Konečně se příběh zaměřuje i na někoho jiného a ne jen na Michaela, který pro sebe dokázal ukradnout veškerou pozornost. Andy jako manažer se mi líbí a funguje dobře. ()

• Při uvádění tabletu Sabre Pyramid jsou přehrávány ukázky z filmu Auta 2 (2011) a seriálu Chuck (od r. 2007). Kromě toho jsou zde i několikrát zmíněny. Původně však chtěl scenárista a zároveň představitel Tobyho, Paul Lieberstein, na tabletu tvaru pyramidy promítat film Šišouni v New Yorku (1993), protože by dle jeho slov perfektně „pasovali“, ale nepodařilo se získat práva. (ArsenalEagle)