...aneb návod, jak si konečně dosyta užít prázdniny.  Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi... (oficiální text distributora)

Delmondo

Novější český filmy mají tendenci mě děsně srát proto se je snažím vynechávat ze svého programu, ale nechtěl jsem se nechat unést a filmu jsem dal šanci, jak se později ukázalo nic závažnýho se mi během sledování nestalo. Je to sice kravina k pohledání ale párkrát jsem se zasmál a na Šárku Vaňkovou se každej zdravej chlap rád podívá. S těma třema vocasama to bylo jiný, takový imbecily jsem ještě neviděl a divím se že panicema nezůstali dodnes. O nějaký filmařině se tu mluvit nedá hlavně konec je sračka, to že jim všem nakonec dá jen Šárka je volovina. Je to stejně blbý jako film i jako instruktáž pro panice. Jednou stačilo a panic už ani za nic. ()

Spoiler odpad!

Naprostá kravina u které je mi místy až trapně. Naprosto hrozní herci a nereálné scény. Dokoukal jsem to snad jen kvůli celkem hezké "herečce". Ani jednou jsem se nezasmál a tak nechápu označení komedie. Nejhorší český pokus o komedii. ()

Mejdzula

Zvracení se nedostavilo. Na druhou stranu nutno podotknout, že smích či alespoň pousmání je na tom stejně. Facepalmové momenty se samozřejmě dostavily, ale určitými momenty mne film i zaujal a vtáhl, takže tu jednu hvězdičku si to určitě zaslouží, ale výše bych s hodnocením již nešel. Ale lehce podhodnocený mi ten film přijde, určitě tu vznikly i horší výtvory, a já se na všechny velmi těším! (4/300) ()

rytir1 odpad!

Můj ty bože on tomu někdo dá tři hvězdy a řekne vtipné to bolo..to musel psát jistě jedině maskovanej Dan Hůlka aby Šárka nebrečela. ()

Aechato6 odpad!

Nechápu jak se tihle dětští "herci" mohli ještě někdy někde zahrát. Výkony příšerné a to nejen mladých ale i starších herců. Nekoukatelné ()

Salvator odpad!

K vytvoření tak zoufalého filmu je třeba skutečně mimořádné nadání. Naštěstí se s tímto úkolem zhostila většina účinkujících na výbornou. ()

tomino28

Byl jsem připraven na naprostý odpad, soudě dle místního hodnocení a umístění filmu mezi smetánkou v top dvacítce toho nejhoršího, na co se můžete podívat. Ale nakonec můžu po zhlédnutí konstatovat, že jsem to čekal horší. Jistě, je to natočeno poměrně amatérsky, scénář téměř neexistuje, konec je mimo chápání asi kohokoliv, a herci se ve snímku téměř neobjevují, ale zvědavost tentokrát zvítězila. Na čistě studijní účely velice výživný materiál. ()

Listy odpad!

OMG.... Šla sem na to ZA TREST se svou sestřenkou která miluje Vaňkovou, mně se jen z ní samotný chce blejt a ještě vidět jaxe tam s nějakejma čudnejma chlapečkama snaží tvářit přirozeně.... Bože,proč?-vůbec nechápu jaký smysl má točit takovýhle filmy.... Snowboarďáci mě nijak neuchvátili,ale proti tomuhle - patří do zlatýho fondu... ()

omnihash

No mohlo být i hůř, ve filmu je asi pět docela podařených scén(příjezd P. Hezuckého,potrestání traktoristy). Jinak sem jenom čekal na konec. A propo:jestli jsem to pochopil, tak Vaňková přijde o panenství, když si to rozdá 3x během jedný noci s náhodnejma týpkama??? Teda, asi se pohybuju ve špatný společnosti, ale o tomhle sem nikdy ani neslyšel... ()

Martinek

Filmu bych vytknul silně zmatený scénář,téměř žádnou dějovou linii a mizerné herecké výkony téměř všech hlavních protagonistů. Ještě že je tam Šárka, na kterou se dá koukat. ()

Vital

Dívat se na 3 puberťáky,jak neustále machrujou a myslí si že jsou in,takový kluky my přišly ubohý už na základní škole,a o tomhle filmu říkám uplně to samí.Ten scénář je fakt děsněj,ty kluci to sice hrajou v celku dobře,ale to nic nezachrání a jestli si Šárka Vaňková myslela,že taklhe chce začít svojí filmovou kariéru,tak by se měla radši nad tím zamyslet,v jakým příštím filmu bude chtít hrát,tohle je spíš pád.Víc něz 1* dát nemůžu ()

Bartson odpad!

Proooč? Lepší scénář by dokázal napsat i člověk s IQ 20 a ty herecký výkony...pokud chce někdo vidět odpad tak tady je to v té nejryzejší podobě. Tam není vůbec nic, absolutně nic co by jen naznačovalo, že by Vás mohlo bavit. Něco takovýho dlouho neuvidim a to nejsem nikterak náročnej a zasměju se i úplně stupidním věcem. Z jednoho úhlu pohledu je to opravdu mistrovské dílo, jak unudit diváka k smrti, tady si někdo dával sakra záležet, aby do toho nevložil ani ždibíček vtipu. ()

lukas.bond odpad!

Po shlédnutí jsme musel přehodnotit názor nad filmem, který jsem dlouho hodnotil jako nejkritičtější počin České kinematografie - a to Experti. Panic je na nic Experty předběhl mílovými kroky. Trapný scénář a ještě trapnější trojice adolescentních puberťáku se opravdu nedá srovnávat s ničím. ()

aronofsky odpad!

Zoufalý počin TV Prima o „týnejdžrovskou” KOMEDII ve stylu „Snowboarďáci”. Ten film je zoufalý úplně ve všem. Přes vtipy a děj až po otřesnou „uspokojovatelku” (prej herečku) Šárku Vaňkovou. ()

Mrazo odpad!

kdyby aspoň jedna z těch 4 byla pěkná a nebo kdyby alespoň totálně dřevěnou Vaňkovou svlékly, tak možná vznik tohoto filmu pochopím..ale nestalo se ani jedno a proto 5%. Proč? Kvůli reklamě na SEMTEX, který je dobrý s vodkou..:) ()

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

17.06.2015

Ceny v prvním ročníku soutěže krátkých filmů Artur, kterou pořádá televize Óčko, byly předány. Reportážní video můžete zhlédnout zde. Filmoví nadšenci poslali přes 50 filmů, porota vybírala mezi 29,… (více)