Osudový dotek 2

The Butterfly Effect 2

Osudový dotyk

Drama / Thriller / Sci-Fi

USA, 2006, 92 min

Na mrazivý zážitek z prvního dílu divák může zapomenout z hodně důvodů, ale přesto je dvojka víc než jsem čekal. je docela příjemným filmem (chápáno ve smyslu, že neurazí). Konec je předvídatelný (a co po prvním díle není ...) a herecké obsazení může na i tu malou zářivost z jedničky zapomenout. Přesto všechno bych milovníkům jedničky tento snímek doporučil, protože mu nelze upřít snaha být trochu jiný než jeho předcházející díl.(2.9.2007)

• Torision

Jo, koukat se na to dá a nijak extra to nenudí. Ale to je fakt všechno. Pro někoho, kdo je namlsanej luxusóznim prvnim dílem a má aspoň poloviční požadavky na pokračování, to bude jednoznačně zklamanej. Herec v hlavní roli je neskutečně nepřesvědčivej, ostatní stěží průměrní. Scénář je dost špatnej, s prvním dílem až na cestování časem nemá společnýho zhola nic a neobsahuje nic, co bych nikdy předtím neviděl. No a režie? Myslim, že stačí kliknout na režiséra a bude vám to jasný. Člověk, co natočil Mortal Kombat 2 to nemůže nikdy dotáhnout daleko.(8.9.2008)

• H34D

Ach jo, přesně takhle vypadá trapný marketingový trik, nebo-li pokus o vyždímání dalších "pár" dolarů z dobrého jména. Zatímco první Osudový dotek byl povedený, originální film, schopný emocionálně zapůsobit a zanechat v divákovi velice silný dojem, tak dvojka je spíše sprostá vykrádačka - špatným režisérem obyčejně natočený (což je vlastně pro něj ještě pochvala), předvídatelný příběh s nic moc herci, postrádající onu potřebnou osudovost i velkolepost... Možná to není úplná nuda a příznivci cestování v čase si aspoň z malé části mohou přijít na své, ale přesto hlavní emocí, kterou Osudový dotek 2 v divákovi vzbuzuje je opovržení. 4/10(10.6.2008)

• Radiq

Herci sympatičtí. Minimálně dva z nich. No a tím bych skončil s klady. Kdo neviděl jedničku, tak možná bude tápat, co je to za blbost, že se koukne na obrázek a najednou mění osudy. Mě to bylo uplně jedno, protože jsem si řikal, že ať vymyslej cokoliv, stejně to bude blbost, protože už v prvním díle to byla docela kravina. Navíc filmy o cestování v čase nemusim a tohle je další z nich, i když to není uplně zrovna cestování v čase... Vidět tohle má cenu jenom v případě, že... no počkat, to vlastně ani nemá cenu... No nic, jdu smrkat sraženou krev, co se mi vytvořila při sledování...(11.2.2012)

• -dRaGoN-

nevim jestli toto pokracovani nazvat velkym zklamanim, nebo jen utrousit dalo se to cekat. jde opravdu jen o volne pokracovani, ktere ma s originalem spolecny jen nazev, puvodni napad a nektere hudebni motivy a zvuky. bohuzel se nejedna o prequel jak bylo zpocatku pri oznameni druheho dilu uvadeno. celkove kdybyste tento film videli pod jinym nazvem reknete ze je to totalni becko, co delalo original perfektnim nebyl ani tak napad ale jeho brilantni zpracovani, v druhem dile je napad pouze zneuzit aby divaka nalakal na 90minut, bohuzel zadna jizda se nekona a zadny novy napad se neobjevi, zpracovani oproti originalu hraje treti ligu a zmena osudu hlavniho hrdiny probiha jen asi 20 vterinovym ziranim na fotku ktera se rozpohybuje, kamera rozhybe pozadim a trada..vse. pokud cekate nejaky zvrat nebo prekvapeni na konci doufate marne. :( ve filmu se vyskytuje i nekolik nelogicnosti a slabe vykony veskrz spatne vybranych hercu nepridaji take nic. mensi plus si zaslouzi erica durance ze smallvillu, takze je aspon trosku na co koukat, telo ma perfektni :))(29.9.2006)

• - Natáčalo sa v Kanade a to najmä vo Vancouveri a v Britskej Kolumbii, ako tomu bolo aj v prvej časti. (Greenpeacak)

• - Závěrečná scéna začíná totožně jako u prvního dílu Osudový dotek (2004), leteckým záběrem na Empire State Building. (Shakaar)

• - Celosvětová premiéra proběhla 10. srpna 2006 v Izraeli. (Varan)