Osudový dotek 2

• USA The Butterfly Effect 2 (více)
všechny plakáty

Každý z nás zažil okamžik, kdy si přál změnit kousek minulosti. Napravit křivdu. Opravit omyl. Získat lásku... nebo moc. Co kdyby to opravdu šlo... Mladík Nick Larson (Eric Lively) objeví způsob, jak cestovat časem, a vrací se do minulosti, aby napravil chyby své i svých přátel. Nebezpečný experiment se mu však vymkne z rukou, což vede k fatálním důsledkům... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

MM_Ramone

Film "Osudový dotyk", ktorý bol natočený v roku 2004 považujem za super vymakaný sci-fi snímok. Zároveň je to i najlepší titul v hereckej kariére Ashtona Kutchera. Dal som tomu päť hviezdičiek. O dva roky neskôr bolo vyprodukované pokračovanie. "Osudový dotyk 2" ani ďaleka nedosahuje vysokú filmársku kvalitu a precíznu scénaristickú kreativitu svojho predchodcu, ale za pozretie to stojí. Teória efektu motýlich krídel je pre mňa veľmi zaujímavý námet, interesantná téma. *** ()

Tomasso001

Po prvním dílu jsem zvědavě čekal na výsledek pokračování, zpočátku strach že půjde o teenagerský horor, potom příjemné překvapení a zadoufání, že to bude zajímavý film, ale nakonec jen znuděné sledování něčeho, co se dalo ve všem předvídat dopředu a ničím mě neoslovilo. Nepřesvědčivé herecké výkony,efekty,děj a pro změnu otevřený konec. Kdo si nechce zkazit vzpomínku na zdařilý první díl, ať raději tenhle film obejde obloukem.. ()

SOLOM.

Průměrné volné pokračování, které sice kvalit svého předchůdce v žádném případě nedosahuje, ale odpad to taky není. Děj je místy hodně nepřehledný, ale Eric Lively se s rolí popral a patřil k oporám snímku. V tomhle scifi je však hlavní ozdobou pohledná Erica Durance, která své ladné křivky předvedla v jediné lechtivější scénce. 45% ()

mustafa

Naprosto obludný projekt, který pouze bezhlavě parazituje na prvním díle. Přitom oba díly spojuje snad jen postava hlavního hrdiny, který dokáže pozměnit minulosta postava jakési femme fatale, která je důvodem hrdinova konání. Žene ho touha po dokonalosti. Jenže první díl je jízda vyčnívající svou originálností a struhujícím způsobem vyprávění. Naproti tomu dvojku zdobí katastrofální příběh, velmi špatní herci, laciné triky a ke všemu naprosto laciný konec. Postavy jsou jednotvárné, neprochází jakýmkoliv vývojem. Ovšem nejhorším shlédávám přílišné a především hloupé moralizování a neustálé podstrkování nejobyčejnějších ideologických tezí, které z diváka dělají naprostou loutku a hlupáka. Naprosto zbytečný film, který neměl vzniknout. ()

swamp

The Butterfly effect 2 bohužel nenavázal na skvělou jedničku a zabrouzdal do vod horších než béčkových. :( Nemám, co bych vyzvedl. Necharismatičtí herci, ubohý scénář, nezajímavá kamera..snad jen ta krátká stopáž je kladem. "You keep your shit together. Okay? I can't have you pop another brain fart and fuck this thing up." ()

• Keď Julie fotografuje, tak je jasne viditeľné, že šošovka je zavretá, teda nemohla fotiť. (Greenpeacak)
  • Celosvětová premiéra proběhla 10. srpna 2006 v Izraeli. (Varan)
  • Závěrečná scéna začíná totožně jako u prvního dílu Osudový dotek (2004), leteckým záběrem na Empire State Building. (Shakaar)

Další dotek osudu

Další dotek osudu