Osudový dotek 2

The Butterfly Effect 2

Osudový dotyk

Drama / Thriller / Sci-Fi

USA, 2006, 92 min

Na mrazivý zážitek z prvního dílu divák může zapomenout z hodně důvodů, ale přesto je dvojka víc než jsem čekal. je docela příjemným filmem (chápáno ve smyslu, že neurazí). Konec je předvídatelný (a co po prvním díle není ...) a herecké obsazení může na i tu malou zářivost z jedničky zapomenout. Přesto všechno bych milovníkům jedničky tento snímek doporučil, protože mu nelze upřít snaha být trochu jiný než jeho předcházející díl.(2.9.2007)

• kapsomut

Tento film těží ze skvělého Osudového doteku, který byl totálně bezchybný. Osudový dotek 2 je prostě jen pro to, aby z lidí vytáhl co nejvíc peněz za tento kýč... Osudový dotek 2 mi vůbec nechytl, když jsem viděl Osudový dotek, hned jsem věděl, že si ho hned zařadím do mé TOP 20 nejlepších filmů. A když jsem viděl, že má pokračování, byl jsem celkem zvědavý a natěšený co z toho bude. Věděl jsem že to rozhodně nebude jako jednička, ale nečekal jsem že to bude takový "shit". Neříkám že to je odpad a nejhorší dvojka co kdy byla natočená, ale s prvním dílem se to prostě nedá srovnat v ničem! Kdybych neviděl jedničku tak bych asi dal 2-3* ale takhle mi to přišlo docela strašné. Herci se mi nelíbili, s kamerou z prvního dílu se to vůbec nedá srovnávat, samozřejmě jiný řežisér taky udělá své. Navíc když koukam na John R. Leonetti (režisér tohoto "kousku"), tak ten opravdu nemá moc zkušeností. Kdyby to vzali do rukou jiní herci, jiná režie a přeměněný scénář, tak by z toho byl kousek na hodnocení okolo 70% podle mě. Takhle tomu dávam maximálně a to mam zavřené obě oči 30%... A to mam dobrou náladu, kdybych měl špatnou, tak by tam šla odpad! nebo 1* a dal bych tomu 15%. Nechápu proč se někdo rozhodl točit dvojku !!!! :((8.9.2009)

• Deimos

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 4/10 Efekty 4/10/// +Erica Durance, trošku mi to připomělo Nezvratný osud -o dost slabší triky, nevýrazná hudba/// No budu přísnej. Oproti jedničce je to ve všem tak o polovičku slabší. Sice chválím námět, ten je velice zajímavý. Ovšem určitě by si zasloužil lepší zpracování. A fakt, že hlavní hrdina se přenese do minulosti tím, že se zadívá na fotky, mi nepřipadá moc cool. Ale teď už s tím nic nenadělám./// Celkem 44%///(1.7.2007)

Celkom výstižné, že BE2 má momentálne presne polovicu % z jednotky... Čím viac sa tohto filmíku budete báť, tým viac si ho užijete. Zo začiatku ide o romantickú limonádu, miestami dosť hluchú, no v konečnom dôsledku je to potrebné, lebo celý film je stavaný ako "romantický triler". BE2 nedodržiava pravidlá prvého dielu a je s ním prepojený len veľmi zábavnou spojkou. Ako o pokračovanie ide skôr o ryžovanie na zápletke originálu (ktorá vlastne nebol až taká originálna, ale bola dotiahnuta do úplnosti). Ako lacné pokračovanie (ktoré malo byť) určené na video, pozerateľné, ako konkurencia prvého BE či NEZVRATNÉHO OSUDU také menšie fiasko...(2.11.2007)

• Rousse

Když jsem zjistila, že skvělý film Osudový dotek má pokračování, říkala jsem si, o čem asi tak bude. Hlavně jsem se bála, aby tvůrci nevzali stejnou podstatu příběhu a nedosadili jiné herce do trochu jiné situace. Po úvodní půl hodině jsem pochopila, že mé nejhorší představy se naplnily a po další půlhodince jsem TO musela vypnout, protože nejsem masochista. Kdyby režisér sebral prachy, jel si vyhodit z kopýtka někam do Vegas a v životě už by se na kameru ani nepodíval, byl by to asi jeho nejlepší "filmový" počin.(19.6.2007)

• - Keď Julie fotografuje, tak je jasne viditeľné, že šošovka je zavretá, teda nemohla fotiť. (Greenpeacak)

• - Natáčalo sa v Kanade a to najmä vo Vancouveri a v Britskej Kolumbii, ako tomu bolo aj v prvej časti. (Greenpeacak)

• - Celosvětová premiéra proběhla 10. srpna 2006 v Izraeli. (Varan)