Osudový dotek 2

Osudový dotyk

Drama / Thriller / Sci-Fi

USA, 2006, 92 min

• misterz

Mám rád filmy s tématikou časových paradoxov a slučiek. Ale toto bola jedna veľká katastrofa, keď tento humus autori mysleli ako nejaké voľné pokračovanie skvelej jednotky, tak zlyhali na plnej čiare. Nič, ale úplne nič tu nefungovalo. Od réžie, kameru, hudbu až po totálne hlúpučký scenár a strašne nelogické správanie sa hlavného hrdinu. Niekedy ma jeho hlúposť vážne vytáčala. A ten koniec? Amen tma. Veď keď poznám to čo poznal on, tak kašlem na všetko, balím saky-paky a idem s babenkou kam si len povie, miesto toho aby som sa s ňou rozchádzal. Tie dve hviezdy sú len z akejsi nostalgie za jednotkou. 35/100(6.12.2013)

• kingik

Pokud tedy muselo být nutně natočeno pokračování výborného Osudového doteku, tak mám pocit, že takové si ani nezasloužilo. Jiní herci, jiný režisér, jiný scenárista a tedy i jiný film. A tedy velmi špatný film. Bez invence, bez možnosti identifikovat se s postavami. A tedy tím pádem s minimem prožitku. Tohle pokračování je katastrofa.(18.1.2009)

• Handle

Osudový dotek je pro mě možná nejlepší Sci-Fi vůbec a když jsem tak sledoval tohle, říkal jsem si jen, že takové pokračování si to nezasloužilo. První díl byl originální, za to tahle ''dvojka'' se pouze vozila na úspěchu toho prvního dílu, krom toho, že mě to vážně nudilo. A to jsem čekal alespoň trochu víc.. Avšak kdybych si odpustil jedničku a nesrovnával ji s tím, asi bych tak zklamaný nebyl..(12.4.2010)

• kinderman

Dvojka se snaží tvářit "dospěleji", a tak místo traumat z dětství, které zmítají vysokoškolákem, nastupují problémy v zaměstnání třicátníků. Nic ale nemůže skrýt fakt, že jde o předvídatelný odvar originálu (který ve své druhé polovině stejně trpěl logickou nedotažeností), přičemž film má pouhých 77 minut, o další desetiminutovku jej příšerně natahují závěrečné titulky.(6.5.2009)

• honajz

Buď můžeš být skvělý byznysmen, nebo mít lásku svého života, ale všechno naráz nejde. Naprosto plochý a nudný příběh, jehož velká část je věnována softwarové firmě a jejímu snažení se klofnout bohatého klienta, a kde skoky v čase jsou později jen ve snaze zachránit nějaký deal. Logika zde dostává na zadek víc, než je zdrávo a postavy se chovají jako pitomé a zvraty jsou jen pro zvraty, bez hlubšího opodstatnění.Nezáživné a nezajímavé postavy, zcela zbytečné scény souloží jen v podprsenkách a kalhotkách, všichni jsou mladí a cool, ale je zde ten varovně zdvižený prst - pozor pozor, děti, co si přejete, mohlo by se vám to splnit!(29.4.2016)

• - Keď Julie fotografuje, tak je jasne viditeľné, že šošovka je zavretá, teda nemohla fotiť. (Greenpeacak)

• - Celosvětová premiéra proběhla 10. srpna 2006 v Izraeli. (Varan)

• - Závěrečná scéna začíná totožně jako u prvního dílu Osudový dotek (2004), leteckým záběrem na Empire State Building. (Shakaar)