Osudový dotek 2

Osudový dotyk

Drama / Thriller / Sci-Fi

USA, 2006, 92 min

• Arbiter

Výsměch prvnímu dílu... Sorry ale pro jednou si dovolim být neobjektivní. S timhle jděte do hajzlu pánové...(27.10.2007)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,500,000(19.8.2010)

Od dvojek, na kterých se tvůrce snaží většinou vydělat díky kvalitní myšlence jedniček je dlouhé bezedné mračno mraků, kterým se pravidelně roztrhává pytel už nějaký ten pátek, jenže nutno podotknout, že tahle dvojka zas tak blbá na úkor ostatních filmů s dvojkou v názvu není. Na oko jsem byl dost zvědavý, co s tím autoři provedou a jak si s příběheme pohrajou. Nakonec zvolili jednoduší, ale za to účinnější metodu. Ačkoliv jsem čekal odrecitovaný stejný příběh jedničky akorát s někým jiným, překvapivě jsem dostal průměrný ale zato příjemný film, který si z hlavní myšlenky bere jen to nejdůležitější a dále to nijak závratně nerozvádí, nevysvětluje, prostě jen použije to důležité a díky tomu funguje. Herci na tom také nejsou zle, docela jsem si je během filmu oblíbil. Určitě jsem to čekal daleko horší, tohle mě vcelku i překvapilo, jen je na filmu nádherně vidět, jak těží z názvu jedničky, přitom s jedničkou má společnýho fakt jenom to cestování časem, přitom je to naprosto něco jiného.(3.5.2009)

• PetrPan

Fatální kravina...víc nemám co bych dodal.(3.11.2012)

• petero

Nezáživná a hlúpa variácia originálu.(29.3.2009)

• - Závěrečná scéna začíná totožně jako u prvního dílu Osudový dotek (2004), leteckým záběrem na Empire State Building. (Shakaar)

• - Natáčalo sa v Kanade a to najmä vo Vancouveri a v Britskej Kolumbii, ako tomu bolo aj v prvej časti. (Greenpeacak)

• - Keď Julie fotografuje, tak je jasne viditeľné, že šošovka je zavretá, teda nemohla fotiť. (Greenpeacak)