Prci, prci, prcičky: Na táboře

• USA American Pie Presents: Band Camp (více)

Stiflerův mladší bratr Matt musí strávit léto v nechvalně proslulém hudebním táboře. Akce se skrytou kamerou a žhavými praktikami na sebe nenechají dlouho čekat. Jenže pak se zamiluje do kamarádky ze skupiny, Elyse, a všechno je vzhůru nohama. S radami přispěje i svérázný vedoucí, Jimův otec, a vás čeká skvělá zábava! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Nivenx

Nechápu drobet tohle hodnocení co se tu čtvrtý díl dočkal. Tábor není zase tak špatný, já se docela i bavil i bez Stiflera, kterého známe z prvních třech dílů, jeho brácha si s ním moc nezadá a blbne možná ještě víc jak on. Rozhodně se nám postaral o parádní teenegerovskou zábavu a já tomuto dílu dávám 55%. ()

Doudis19

Oblíbené postavy jsou pryč, a s nimi zmizela i zábava, vtip a vůbec celkové kouzlo populární teenagerovské série. ()

Remivsremi

Díl, který odstartoval hromadu dalších epizod ze série American Pie, překvapivě ale docela funguje. Není to na stejné úrovni jako první dva díly. Druhý Stiff je ještě větší hovado, ale ne tak zábavné. Celý nápad s hudebním táborem tvůrcům vyšel a díky ucházejícímu castingu se jedná o docela povedený počin. Rozhodně lepší než další příspěvky v této vedlejší koleji. ()

LordSnape

Sice kýčovitý a dosti neohrabaný díl, který nemá s prvními dvěma filmy vůbec nic společného, ale i tak jsem se bavil mnohem více, jak u připitomělé svatby. ()

DivX

Do třetího dílu (Svatba) to ještě šlo ale další tyhle filmy jsou jen průměrné náhražky, kde se střídá snad celá generace Stifflerů! 50% (DĚJ ** VTIP *** ROMANTIKA * HERCI **) IMDb.com: 4,9/10 ()

DJ Rocco iNc

Rozpočet $7,000,000 Ďalšie informácie o produkcii radšej neuverejnili. Zrejme to bolo nasmiech, ako aj celý film. Začal sa úpadok úspešnej ságy. ()

Ryuuhei

Zvyšuju hodnocení z 3* na 4 a to z prostého důvodu - z celé dosavadní tetralogie „American Pie Presents“ je pro mě osobně tento zkrátka nejlepší. Není ničím inovativní, ale perfektně zachytává esenci svých předchůdců. Tad Hilgenbrink zastává roli Matta, alias Stiflerova mladšího bratra na výbornou - vzhledově se mu blíží neskutečně a opravdu se chová ještě jako větší debil. Hromadě pěkných dívek, které sem tam ukážou víc, než by si člověk mohl přát, vévodí okouzlující (byť na můj vkus trochu vychrtlá) Arielle Kebbel. A aby toho nebylo málo, nechutnosti fungují na výbornou - ze scény s opalovacím krémem se mi pokaždé zaručeně zvedne žaludek, naposledy jsem se málem skutečně pozvracel, byť jsem to už od začátku čekal. Dějová stránka, tedy náprava namyšleného hajzlíka skrz poznání, co to je skutečné přátelství i láska, je jen takové pozlátko už tak příjemného celku. A zasazení do legendárního hudebního tábora je také příhodné - zatím jsme ho mohli z části vidět už v druhém díle oficiální tetralogie, ale tady naplno rozvinul svůj mimoňský potenciál. Není o čem, to, co další pokračování nedokázala, tento díl uhrál s gracií. Podívám se rád pokaždé, co stihnu hlavně pozdně večerní vysílání v televizi. ()

Lachtaan

S Knihou lásky nejzbytečnější DVD sequel celé nejslavnější komediální sérky pro teenagery. Procenta tady nad totální propadák vynáší jen Eugene Levy, který se ikonicky probil do všech částí. ()

kurcatovium

Vzhledem k tomu, že jsem neviděl ani jeden z původních filmů, tak mi to nepřišlo tak hrozné. Obávám se ale, že je to minulým dílům hoooodně podobné... ()

TO

Ksichty jak Jim Carrey, hlášky jako: čuramedán, vyližprdel, džentlemrd, vyjebal, kokot, vymaštěnec atd. a víc už nic. Žádné pořádné vtipy, třeba jako bylo pojídání fekálií v předešlém díle. Zřetelný pokles z áček do béčka, ale ještě se na to dá pořád koukat, celkem stravitelná letní pohodička. Párkrát jsem se i pousmál, takže asi za dvě*. ()

xerno

Dlouho jsem si myslel, že je příběh ukončen, ale i tak mě napadlo, že by se s tim mladym stiflerem dalo něco dělat... A skutečně: je tu čtyřka v celé své parádě, dala se sice uvést, jako samostatný film, ale proč vymýšlet nová jména a jejich historii... mě se prostě American Pie líbí v každém směru, v každém díle a tenhle díl je více-méně taky pěknej. Ale hlavně : opět jde o lásku !!! ()

Beky

Neni to nuda k posrání, ale ani zábava ke koukání!! Kdo čeká nahý holky, bude určitě zklamanej, kdo čeká vtipy bude taktéž zklamanej...takže co nám zbylo?? Morální ponaučení o tom, že hajzl je pořád hajzlem, ale občas udělá dobrý skutek a jeho chování se aspoň na chvilku posune do sféry snesitelnosti! Určitě je tomu tak ve filmu, ve skutečnosti to nechám na vás. Jednou větou: Čtyřka si nese určitě vzdálenou příchuť kinobratříčků, ale určitě než čtyřiceti procentní nečekejte. ()

lennyd

To jste netušili, že nechvalně známý Stiffler má bráchu Matta. A už vůbec ne, že je to stejný exot jako on. Po posledním průšvihu (použití pepřového spreje na hudební nástroje školní skupiny) dostane od školního poradce (Sherminátor, ehm) poslední šanci - buď stráví léto na hudebním táboře nebo ve škole končí. Matt si vzpomene na Jimovu holku Michelle, a ani na chvilku s rozhodnutím neváhá. Ale takový hudební tábor není jen tak - tam ho naučí zač je toho hoboj ... Mno, ač jsem původní díly Prciček moc nemusel, přece jen měly své kouzlo - ať už docela dobrý výběr herců, nebo sem tam i nějaký ten vtip. Ani jednoho z toho čtvrté pokračování nemá - veškeré vtipné scény nejsou ani trochu vtipné, ale stoprocentně trapné, herci (až na milou Arielle Kebbel, ta se mi líbila :) ) jsou ubozí (vůbec jsem nepochopil co zde pohledával Eugene Levy nebo Chris Owen z předchozích dílů - jejich role jsou tak násilně naroubovány, že to nemůže přehlédnout vůbec nikdo) a při sledování Tada Hilgenbrinka jsem moc moc vzpomínal na starého Stiffyho. Fakt ubohost .. ()

majxik

Uff, trapné... velmi trapné a nezáživné i když po jedničce mě podnázev docela natěšil... ale nakonec mě to jen zklamalo... ()

Timak

Nečekal jsem od toho mnoho, proto nemůžu říct, že to byla ztráta času, ale bohužel už od 18 té minuty se dal tušit konec. Nejlepší a nejoriginálnější byla stejně jednička - všechno ostatní je už pouze snaha o něco, z čehož je pak nic. Líbila se mi proměna mladýho Stiflera - aspoň někdo dospěl :-) ()

demented

Dosť blbý film. Obsahuje veľa nechutných momentov, ktoré ale (neveril som, že to niekedy poviem) nie sú vôbec vtipné. Iba nechutné. A že sú to iné pecky ako sex s hobojom, "krém na opalovanie", pitie chrachlov (rozumej slín) ... A do čoho sa vykryštalizuje mladý Stifler na konci filmu, o tom radšej pomlčím. Výsledok je skrátka dosť nudná a zúfalo nevtipná romantická komédia. A to slovo "romantická" mýslím naozaj vážne. ()

Stifler v reality šou

Stifler v reality šou

07.09.2006

Logicky by teď měla být řeč o dalším pokusu vytřískat peníze ze slavné prcičkovské série ve stylu loňské frašky Prci, prci, prcičky: Na táboře. Leč, žádné znesvěcení klasiky teen komedií se nechystá,… (více)