Sethlans

V první chvíli to vypadá jako vcelku "dobrý" akční film, ale boužel později příjdou vážne nesmyslný a debilní scénky,které nemají vážne logickou stránku. ()

JohnTheOne

O tomhle filmu, když jsem si ho pouštěl, jsem nevěděl vůbec nic. O to bylo větší překvapení sledovat tohoto Jamese Bonda s mrkví. Jasně formálně tam může být milion chyb, ve scénáři taky, ale film si na nic nehraje a baví. ()

dantiiik

Shoot ´Em Up rozhodně není mainstreamový snímek, pokud však přehlédnete maličko přiehnaného Owena:) tak si užijete naprosto úžasných 83 minut plnokrevné akce, kterou Vám ani z daleka i deset Jamesů Bondů nenabídne ()

Ssin

Čekal jsem že to bude dobrej film...Ale tohle sem teda opravdu nečekal, Když se v tomto filmu objevila první akční scéna koukal sem s Otevřenou "hubou". Průměrnej příběh, špičkové akční scény, výborné obsazení, hodně krve co víc si přát :-) opravdu jsem se bavil 5* :-) ()

veverysiak

Dostatočne tvrdé, dostatočne akčné, dostatočne hlúpe a dostatočne zábavné by spolu malo dať dostatočné hodnotenie, táto kombinácia v tomto prípade však znamená celkom podarenú nadupanú strieľačku s nezmieriteľným Owenom tancujúcim v rytme duniacich guliek a metalových grifov, vydarený komix vo filmovom šate, takže 75%. ()

mseet

Monica Bellucci je krásná, to je ale asi tak všechno. Některé hlášky jsou opravdu vtipné. Některé jsou hloupé, až jsou vtipné. A některé jsou jenom hloupé. Celkově je to ale celé absurdní. Owen zabíjí vždy a všude - střílí za chůze, za běhu, při seskoku padákem, při souloži... A samozřejmě nikdy nemine. Přitom si pohazuje s nemluvnětem a vždycky má po ruce mrkev. Na chroupání i na zabíjení. Zkrátka výplach plný nesmyslů, nad které jsem se nedokázal povznést. 50% ()

Scaevola

Lehce ubíhající a přiznaně prvoplánové - a ještě je to na sebe hrdé! Velmi zábavná věcička pro velmi unavené večery, kdy už nepotřebujete přemýšlet. Tleskám C. Owenovi a jeho pernamentně naštvanému hrdinovi. ()

wray

Vyborny lahky akcny film. Na nic sa to nehra, je jasne ze to nemozno brat uplne vazne a nejde o ziadne velke umenie. Ide o to nech sa divak bavi. Akcie, bitky, vybuchy a najma - vela vela vela strelby, nesmrtelny hlavny hrdina ktory sa sice nicim neodlisuje od inych akcnych hrdinov - vlastne moment - ma rad surovu mrkvu, takze to skrtam - je to "originalny" akcny hrdina. Nechyba ani sexi zenska postava (a nie zase daka 25 rocna latina - Monica Belluci je uz starsia pani, ale stale jej to pristane), proste - vyborny lahky akcny film. Oplati sa vidiet. (ako pozeram dole komentare tak tu podobnost s Crank - tiez vybornym akcnym filmom - som postrehol nie len ja. Ak sa Vam pacil Crank tak Shoot Em Up odporucam tiez) ()

gorerated

Příjemné akční béčko. Dobrý herci, akční scény správně přitažené za vlasy, dobře zvolená hudba... takový Crank akorát bez fetu :D a zajímavost: Když si Smith pustí televizi a mimmino přestane brečet, hraje tam skupina Strapping Young Lad a jejich skladba "Zen". Monica Bellucci to nazve "Death metalem" ale jedná se spíše o Progressive, i když SYL měli hodně vyhraněný svůj styl. ()

Tinuviel

Nerada pozerám filmy, kt. mi niečo "odporúči". Toto je ten prípad, vlastne ani neviem, prečo som dala 1*! Tento akčný film ma nadchol asi ako polievka starej mamy. Buď im to človek zožerie a po**rie sa z toho, or not. Decko s ponožkou na hlave, mrkvy v oku, no čo bolo toto za údesné utrpenie! Bohužiaľ to bolo také nanič, že sa pri tom nedalo ani zaspať :-D Nezmyselnosť umocnená na druhú, prosím. ()

Tomko87

Maximálna hlučná šialenosť, ktorá sa na nič nehrá. Proste je to béžko, je to hôúpe béčko a sakramensky efektné a zábavné.. Na takýto film som čakal. No a pred nedávnom prišiel John Wick. Ktorý hrá na vážnejšiu nôtu. ()

buchannon

To mě ..... do kulata. Naprosto královsky jsem se bavil. Čistá zábava a akce. Nepřemožitelný Owen, který dokáže zabít i mrkví. Směs Komanda a Odplaty. Občas se zkrátka objeví takovýto film, kde nemůžu hodnotit jinak. ()

vojaksvejk

Príjemne praštený film/fajn oddychovka. Ak máte chuť na drsného zabijaka, čo vie vraždiť mrkvou rovnako dobre ako pištoľou, tento film bude správnou voľbou. ()