Chaloupek

Mrkev mam rád a mrkve tam bylo hodně. Stejně jako mrkvejch (skoro ehm všichni). Takže to jsou tři hvězdy. Pak jedna, protože Clive byl kulervoucí a jedna za Monicu, protože tu mám ještě raděj než mrkev. ()

aluKa

Ani v poslední době oblíbený Clive Owen ani odkaz na chroupala mrkví Bugse Bunnyho nějak nepomohl tomu, aby Shoot 'Em Up bylo něco jiného, než pouho pouhá rádoby vtipná vyvražďovačka bez jakkoliv zajímavého děje. A to asi není zrovna můj šálek kávy. ()

Jirka1111

U tohoto filmu jsem očekával mnohem větší hodnocení. Já mu dávám 4 hvězdy, protože jsem od něj dostal přesně to, co jsem chtěl a očekával. Film, u kterého vypnete mozek a necháte se unášet akčními scénami a také nádhernou Monicou Belluci. Clive Owen umí hrát drsňáky (pamatujete na Sin City?) a to je dobře. Také se mi líbí hudba. V první akční scéně Nirvana, v pozdější (v jeho domě) zase Motorhead. Černý humor jen doplňuje dobrý film. ()

cashplouch

Typicky spotřební film. Režisér Michael Davis sice umí akci, ale že by nějaký záběr byl pamatováníhodný? Všechno jsme už viděli u jiných režisérů. Scénář obsahuje pár hlášek, něco je vtipné, něco trapné. Svou přehnanou akcí a scénami se dere na vrchol nejrychlejších filmů. Herci v pohodě, nejvíc Clive. ()

Tade

Tolik nápadů jak zabíjet padouchy (mnohdy pomocí mrkve) jak vůbec můžete nedat za 5? Chátro! MRKVE!!!!!! ()

ExecutorQ3

Akční krvák s prvky černé komedie. Můžu vám s klidem říct, že vzhledem k tomu, že jsem na tenhle film šel s partičkou přátel rovnou z hospody (a já předem věděl, že jde o akční nadsázku krváku), jsem se nejen já výborně pobavil a místy jsem se i smál. Co konec konců čekat od hlavního hrdiny-drsňáka, který v jednom kuse chroupe mrkev (a na tuhle jeho pochoutku doplatí i první záporák, kterého potká) a od zlého chlapíka, kterému v jednom kuse volá na mobil jeho drahá polovička?... Pokud budete mít chuť se odreagovat či pobavit, jděte do toho. Nicméně jít na tento film naprosto bez informací a nepřipravený, asi bych měl problém zůstat (a to jen ze své zásady, že z kina neodcházím dokud film neskončí). Nejednou mě napadlo, že se Davis snaží udělat jiného a novějšího Kill Billa, jenže na to tenhle snímek nemá. Za 60 sekund po začátku filmu (a to myslím doslova) náte pocit, že jste přišli o 30 minut později... Prostě jste vržení přímo do víru dění a neustále máte pocit, že vám něco důležitého uniklo. Takže celkově dávám 3* jako průměr ze 4-5* za krvavou, satyrickou a místy i vtipnou (věřte mi, že místy se zasmějete) řež a 1* za film jako takový (žádný úvod, někdy až moc ošoupané a trapné fráze, které jsou už moc i na tento film). Na závěř jeden citát z filmu: "Víte, proč je pistole lepší než žena?..... Na pistoli můžete dát tlumič." ()

knoxville

Toto snad nemohlo byt myslene vazne? Tak primitivne, hlupe, zmatene,... Hlavneho hrdinu vkuse pozierajuceho mrkvu so schopnostami za ktore by sa nemusel hanbit ani Chuck Noris prenasleduje nesmrtelny zloduch s jasnovideckymi schopnostami...? WTF? Velkoryso davam * za prvych par sekund a celkovo dobru hudbu, inac vsetko zle zle zle. ()

Arren

Tak po druhém zhlédnutí tohoto filmu jsem musel přehodnotit předchozí hodnocení. Došlo mi totiž, že ten "plytký" děj je tak cílený, až je to geniální. Na brilantně jednoduché zápletce je tu postavená tak úderná akce, která nestihne prakticky ani začít nudit. Clive Owen má charismatu na rozdávání a dokonale zábavné akční scény vše jen doplňují. (A zábavné se rozhodně nemusí rovnat reálné ;) ) Tak skvěle jsem si u filmu dlouho neodpočinul. Strohý a nekomplikovaný příběh je přehledný, člověk se neztrácí v moři různých postav a jmen. Na odreagování ideální záležitost. A navíc, soundtrack je tak povedený, že hned putoval na mojí mp3 a chvíli tam pobude 8-). ()

Katskin

První scény filmu byly velmi pozoruhodné, ani jsem si nemohl myslet, že se za slupkou, na první pohled celkem hezky propracovaných hereckých postav, může schovávat úplná blbost. Popravdě, chcete.li, aby se vám tento film líbil, odložte svůj mozek stranou, jelikož pokud budete jen trochu přemýšlet, nepochopíte jak to, že hlavního hrdinu nikdy nezasáhnou a to i když se kolem něj v bezprostřední blízkosti ochomítají "záporňáci". V některých scénách dokonce střelci mizí, i když byli před chvílí kousek za hlavním hrdinou. Na začátku jsem nečetl něco jako "hrdina nemůže být zasažen" nebo "nemá nic společného s realitou, kterou znáte", protože kdybych to tam našel, určitě bych se na celý film koukal jinak. Kdyby to byl kdokoliv jiný, Superman, Spiderman, Homer Simpson, bral bych to vážně a hodnotil mnohem lépe. Film, který je zdánlivě z naší reality a dopadne jako tento snímek, není hodný obdivování. Film Sejmi je všechny bych postavil vedle seriálu Walker Texas Ranger, jelikož jsou v obou případech hrdinové "nesmrtelní" a bez zřejmého úvodu do fantasy naprosto odmítám podobné "nezasažitelné" hrdiny. Kdyby ve scénách nebylo zřetelně tolik protivníků, kteří by nestáli v bezprostřední blízkosti a "netrefili se" do hlavního hrdiny, také by to velmi pomohlo. Za zpracování a hudbu dávám hvězdičku, ale scénář stojí za zlámanou grešli, stejně jako celý příběh, dialogy a mnoho dalšího. ()

kometaks

Čistokrevná akčňárna se spoustou dobré muziky. Hlavní hrdina hýřící stylovými hláškami, správnej záporák, užití mrkve na sto způsobů a mnoho dalšího. Nízké hodnocení tohoto filmu mě zaráží. Po dlouhé době jsem se neshodl s většinou ostatních uživatelů... ()

chosan

Hustý, hustý a nic než hustý jeden z nejlepších akčních filmů co byl kdy natočen. Je to krásná střílečka a hodně dobrý děj takže já nemůžu jinak než dát silných 90% a pět hvězd, i když původně u mě svítily 4 ale po druhém shlédnutí nemohu jinak. ()

Slimaca

Kdyby to byla komedie, tak bych možná pochopil všechny ty nesmysly (...a že jich tam je!), ale jako akční krimi thriller fakt nemůžu. Jen díky tomu, že mám Owena rád a Bellucci je pěkná kost, tak dávám alespoň jednu hvězdičku. 19% ()

petrxx

Na jednu stranu musím říct, že pár zajímavých efektů v tomhle filmu uvidíte. Ale to nevyváží fakt, že je to film úplně o ničem, který se sice snaží být cool, ale je jedině trapný a nudný. Hodně dlouho se mi nestalo, že bych film nedokoukal do konce, ale tady to fakt nešlo. 1 hvězdička. ()

gonzo

Je to kravina a má to strašně divnou "plynulost" - i přes humorné vtipky a prestřelky se to strašně těžce vleče. Bodíky dávám za scénu mučení srkáním (to bych některým lidem naordinoval) a za nápady typu "nejbezpečnější místo na úkryt je tank ve vojenském muzeu". ()

Menec

"Víš, co fakt nesnáším?":-D Super akční film, při kterém se člověk nenudí. Není si tak úplně logickej (třeba ty přemety s tím dítětem co tam házel) a o tom ten film rozhodně není. Jde tu o to si pohodlně sednout do křesílka a 80 minut si užívat přestřelky... ()