Spike86

Zajímavý neotřelý akční film se sexy Monicou Bellucci a chladným drsným Clivem Owenem. Hutná temná noir atmosféra je čas od času přerušena vtipným momentem či hláškou. Jediná scéna, která mi neseděla a byla úplně mimo s trapným technickým zpracováním byla ta s pádem z letadla, kde je jasně vidět, že se herci akorát válí někde před modrou stěnou. 70% ()

Parsek

než se tento film dolopotil ke třem hvězdám, tak málem skončil. Prostě při jeho sledování to na vás musí nějak dojít... a ke mě došlo a byla to zábava. ()

P@\/EL

Skvělý akční thriller, který se nese ve stylu bombasticky nadupaných akčních scén se spoustou mrtvých, vystřílených nábojů a krve. Vše působí tak efektně, že se filmu dá odpustit i občasná nereálnost. Později se divák dozvídá, že všechno to zabíjení má daleko hlubší politický podtext, což se mi na tomhle filmu dost líbí. Neustálé šaškování hlavního hrdiny s mrkví bylo trošku mimo mísu. ()

schindler

,,TO MĚ MRDEJ DO KULATA". Taková jednoduchá přímočará akční oddechovka, kde nenajdeme vyšperkovaný scénář, ale za to několik originálních scének. Např. pupeční šňůra jde přestřelit, ponožka se dá využít i jako fešná čepička, odemknout se dá krysou, pásy v autě jsou zbytečné, během seskoku z letadla se dá vykydlit spousta protivníků a během toho všeho se dá chroupat mrkev. ()

Brad Avka

Velmi zdařilá sociální sonda do života obyčejných lidí. Clive Owen v roli sociálního pracovníka, kterého na sociálce rozhodně nenajdete. Monica Belluci jako svobodná nedobrovolná adoptivní matka a Paul Giamatti, inu ztělesnění úředního šimla, který potřebuje rozdupat a přejet (a to doslova), nechtěný problém. Akční? Thriller? Krimi? kdepak, toto je sociální drama! Varování: nic pro kojící, prvorodičky a citově slabší povahy, muže nevyjímaje. ()

Nathani

Sejmi je všechny je jedním z nejstylovějších a nejsebevědomějších filmů, které jsem za poslední dobu viděla, naprosto nepřipouští jakoukoliv nudu, či pochyby o záměru režiséra. Clive Owen se celou dobu tváří přesně tak, jak to tahle akční satira vyžaduje – neohroženě a „špionsky“ – občas jsem očekávala, že se najednou zastaví a prohlásí: „Jsem Bond. James Bond.“ Vyzdvihnout musím i oblečení – v kostymérně si opravdu dali záležet. A kdo přišel s mrkvičkou, ten by opravdu měl dostat metál. Eat your vegetables! Čtyři hvězdy za uvolnění, hlášky a Clive Owena. ()

SunnyMan

Dost by mě zajímalo, kolik celkově pan "mrkička" Smith ve filmu odstřelí lidí ( že všechny, o tom nepochybuju )...pokud se tenhle akčňák snažil nebýt komedií, tak mu to moc nevyšlo, pokud ano, tak perfektně......+ za český dabing, jak ho nemusím, toto je snad po Simpsnových druhé zahraniční dílko, kde se povedl perfektně a to i včetně "oduševnělých" hlášek (" ...sejmu vás všechny vy zasraní sráči" mluví za vše ) ()

Chlo0opek

Ten černej humor nejen při snad veškerých akcích byl dokonalej. Tak třeba když Vám upadne zbraň do záchodu, tak ji přece musíte vysušit a ne jak by to udělali v jiných akčních filmech, že by ji hned použili:) Nebo super byla i scéna, když padali z letadla - trikově stejně jak celej film - nebyla udělána trikově nijak dokonale, ale zkrátka tak, že jsem se u ní musel smát. Dávám plný počet, za to že mě tento film opravdu donutil několikrát rozesmát se, což u takovýchto akčňáků není moc typycké. A navíc ta skvělá hudba... a samozřejmě ta všudepřítomná mrkev - prostě dokonalej úlet! ;) ()

dochvvv

V tomhle dílku s s tím nikdo nemazlí, zápletku a scénář někdo spíchnul za jedno odpoledne, ale jinak j to akční nářez. Kdo má rád nějkou tu krev, nebo mrkev, určitě stojí za shlídnutí. ()

Noramaniac

Dvě hvězdy pouze za Owena, pro kterého mám slabost a za Belluci, která je pořád stejná kost. Více než přiblblý scénář by se u přestylizovaného akčního nářezu rozhodně dal odpustit, ale více než přiblblá akce už ne, stejně jako špatná režie a hlášky ne vtipné, ale pouze a jen trapné. I vtípky s mrkví se podle mého daly zpracovat lépe. ()

Trescha

Jedno odolné batole,jedna luxusní kurvička a megadrsňák Owen co se nebojí ani přestřelky ve vzduchu.Nepřetržitá,sice dost blbá a ulítlá,ale kurevsky zábavná akční nálož.Jestli vznikne dvojka Max Paynea chtěl bych v ní právě Owena! Ovšem bez mrkve;-) ()

complex

je to tak blbé, až sa na tom človek posmiať musí, čiže svoj účel to splní... ale neviem si predstaviť to, že by som si to musel pozrieť ešte raz... ()

Pickardino

..je mi úplně jedno nakolik to bylo klišovité, vykrádalo tamto a ono, protože to hněte, mrkev chroupající Unabomber ("..but they´ve killed him. - That´s what they say") Owen je nádherně unaveně nesmiřitelný, Monica bere dech, a prďola přestávající brečet až na Strapping Young Lads to jenom završuje.. ()

pirate

Clive Owen byl vážně kaskadér a řekl bych, že až moc velký, ale občas to vyznělo i vtipně. Často přehnané a někdy si mohli odpustit ty drastické scény. Od začátku do konce je pořád jen akce. Téměř nicotný děj. No, hlavní je, že postřílel všechny ty parchanty, takže jsem v tom viděl svým způsobem dobrou podívanou. O zábavu bylo tedy postaráno a vzhledem k délce ani nezačal nudit. Naprosto obyčejná střílečka, ve které se tedy alespoň jak jsem již řekl postřílí všichni "ti zlí". Nic kromě kulek dát nemůže. 60%. ()

Martinek69

Opravdu hodně tupý "akční" film. Porod na začátku filmu byl téměř Norrisovský.. 1 * za vřaždy mrkví, ta druhá za pokusy o humor + schopnost střílet za jakýchkoliv okolností ()

executive odpad!

Na začiatku to vyzeral by slušný film, no čím viac sa schyľovalo ku koncu tým to bolo viac "preameričené" s trápnymi efektami, niektoré scény totálne nereálne. Na také sme síce už pri amerických filmoch zvyknutý ale toto prekročilo určitý rámec. Musela som sa veľmi premáhať aby som to dopozerala do konca. 10% ak nie menej. ()

JimWalker007

Owen asi nedostal ponuku na stvárnenie Bonda, tak aspoň v tomto filme demonštruje, že dokáže oveľa-oveľa viac. Prestrelené prestrelky, ale napriek tomu film dokáže zabaviť toho, kto pristúpi na nadsádzku. Mrkva v jednej z najdôležitejších rolí filmovej histórie. Počas reklamnej prestávky som odolal pokušeniu...namiesto mrkvy som si očistil kaleráb. ()