Diskuze k filmu (3 027)

• 20.8.2009  14:46
    Iviiiček
    (hodnocení, komentáře)

mijenek: to by se snad dalo ještě přejít, ale já prostě nemůžu překousnout to s těma viteálama. A ty vzpomínky mě taky zkalamaly

• 20.8.2009  14:41
    Iviiiček
    (hodnocení, komentáře)

Tenhle film úplně postrádal informace. A co to bylo s tou knihou Prince??? Jsem velmi zvědavá, jak bude v dalším díle hledat Harry viteály, když ani neví, které to jsou. A MUCKÁNÍ??? Co to je za slovo? Zabít!!

• 20.8.2009  10:07
    Foxhound#1
    (hodnocení, komentáře)

Jo, tohle je přesně ten případ :)

• 20.8.2009  00:25
    Drnqonovic
    (hodnocení, komentáře)

Foxhound#1: Určitě znáš bejvalky. Nesnesla sedět u stolu vedle svojí sokyně a expřítele a sedla si jinam, nejlépe tam, kde by na něho mohla vyčítavě čumět :-) Vím, o čem mluvím!

• 19.8.2009  21:22
    Foxhound#1
    (hodnocení, komentáře)

Tak jasně, stoly jsou rozdělený podle kolejí, ale to snad není důvod proč by se nemohla jednou sednou k jinýmu (třeba na chvíli ke kamarádům). Ona tam teda seděla a vrhala vražedný pohledy, ovšem to už je věc druhá.

• 19.8.2009  20:42
    Paulie88
    (hodnocení, komentáře)

Ta chyba s Levandulí není velká? neřekl bych... a ta s tím obilí, pokud vím pšenice nemá ani po pás vejšku a tam to bylo o dost vyšší než oni samotní :)

• 19.8.2009  19:13
    Foxhound#1
    (hodnocení, komentáře)

Některý chyby mě taky trkly do očí, nejvíc ta s tim mostem. Chyba s Levandulí u jinýho stolu není zas tak hrozná a chyba s tím "obilím" je kravina - to je asi nenapadlo, že to je rákosí ... Ale je fakt, že jsem tam nikde nezaznamenal sníh a jen tak v zimě vyběhnout ven v županu není nic moc, no asi měli v Doupěti teplou zimu :D

• 19.8.2009  16:49
    freddy
    (hodnocení, komentáře)

Tak ony nějaké chyby jsou v češtině vypsány i zde: http://www.kfilmu.net/filmy.php?sekce=chyby&film=harry-potter-a-princ-dvoji-krve

• 19.8.2009  15:58
    Tony.cs
    (hodnocení, komentáře)

ee. A stejně bych tam asi moc nevyčet. Podle odkazu je to anglicky psaná stránka a než bych přeluštil větu, tak bych měl vousatý děti.

• 19.8.2009  15:55
    Alcan
    (hodnocení, komentáře)

Určitě ses na něj podíval taky.

• 19.8.2009  15:45
    Tony.cs
    (hodnocení, komentáře)

jak někdo na tyhle servery může koukat? Nechápu, kterej jantar může mít zábavu v hledání chyb na něčí práci. Nic není dokonalé a pochybuju, že najdete dokonalý film.

• 19.8.2009  13:49
    4everMan
    (hodnocení, komentáře)
    • 17.8.2009  16:08
    Baxt
    (hodnocení, komentáře)

Musím poznamenat, že vyjadřování některých nespokojených uživatelů je hodno zlaté medaile za nejhorší kurvení češtiny.

• 17.8.2009  14:16
    Sten2
    (hodnocení, komentáře)

Tak jsem na popud zdejších uživatelů přečet konec a musim s vámi souhlasit, že ten filmovej je neskutečně (a co je horší!) nepochopitelně odfláknutej a nesmyslnej oproti knize to je opravdu velká škoda!

• 17.8.2009  13:20
    TheDarKnig
    (hodnocení, komentáře)

Braveheart: jj, tak v těch oblibenych scenach by jsme se shodli...

• 17.8.2009  12:49
    Braveheart
    (hodnocení, komentáře)

Famfrpál v šestce byl jedna z mála světlých chvilek filmu, nicméně i tak byla ta scéna moc krátká. Škoda přeškoda, místo všech těch vztahů alá Beverly Hills se tomu mohli věnovat o něco víc. Kromě famrfpálu tam byly dobré jen dvě scény: honička ve vysoké trávě a zničení Doupěte (což snad ani nebylo popsáno v knize jestli si dobře pamatuju) a Brumbál který plameny kydlí zástupy oživlých mrtvol, což bych označil za nejlepší a nejpovznášející scénu filmu. Jinak nuda a bída, zvlášť konec byl strašně laxní a bez jakéhokoliv vyvrcholení na které jsem čekal celý film.

• 17.8.2009  12:11
    mzss1
    (hodnocení, komentáře)

Ale za to v šestce byl skvělej famfrpál . Za to v pětce vůbec nebyl.

• 17.8.2009  11:48
    Drag66
    (hodnocení, komentáře)

Tak jsem HP6 shlédnul podruhý a musím říct, že pětka byla o mrtě lepší.

• 17.8.2009  10:20
    Foxhound#1
    (hodnocení, komentáře)

Jistě, páč děcka vždycky překecaj rodiče aby je na to vzali. Pochybuju, že se rodiče zabývaj něčím takovým jako je rating. Je to prostě HP, tečka.

• 17.8.2009  10:05
    mzss1
    (hodnocení, komentáře)

Když byla premiéra ohnivého poháru mělo to přístupnost od 12-cti let,ale když jsem šel na to do kina,tak klidně tam byly pětiletý děcka.