Badel

Zklamání po Casinu:( Craig dobrej, ale akce, o kterých maj nový bondovky snad bejt, jsou špatně natočený. Nepřehledný rvačky i úvodní honička s autama, vážně je znát, že to dělal tým z Bournea, furt samý skákání přes balkóny, jak Bourne v Tangeru. Ani příběh mi nějak nedával moc smyslu. A hotelovej komplex plnej nestabilních palivovejch článků....špatný. Lehce nadprůměrnej akčňák, ale zklamání. ()

joker2

Skvělá akční podívaná. V úvodní automobilové honičce jsem se sice občas ztrácel, ale natočena byla bravurně. Nic rychlejšího jsem ještě nezažil a vzadu zůstávají pověstné honičky z Speed Racera, Ronina, Renaissance, Matrix Reloaded či Blues Brothers. I další scény, jako je bitka v kostele či útěk z hořícího domu nenechají nikoho na pochybách, že "Bond is not dead". Sice chybí různé gadgety, takže Bond není úplně ten starý známý Bond Conneryho, Brosnana, Moora a dalších. Je škoda doktora Q, ať již v podání Johna Cleese či někoho jiného. Taky Bond women by mohlo být více jako například v Lazabnyho Bondovi (V tajné službě jejího Veličenstva) - což byla jediná světlá stránka této slepé uličky. Bohužel slepá ulička inspiruje i nové Bondy a Bond se nám čím dál častěji fatálně zamilovává. Úvodní titulková sekvence je opět kus profesionálně odveděné práce, ostatně snad jako vždy. Až dojde na Zemi pitná voda, lidé ještě rádi vzpomenou na Quantum of Solace, Tank Girl či Vodní svět. Možná se jedná jen o prvotní dojem z filmu, ale já jsem spokojen. Olga Kurylenko se mi ale více líbila v jinak slabém Hitmanovi. ()

blazenka

Po Casinu Royal filmové zklamání roku. Strašně jsem se těšila na pokračování, ale to se nekonalo tak, jak jsem čekala. Příběh mě nevtáhl, nebyla tam dostatečná síla a hloubka, akce mě neoslovily, Olga byla krásnou ozdobou a Craig neohroženým bojovníkem. Žádné áh, místy jsem se i nudila. Netoužím vidět znovu. slabých 50%. ()

strangercz

Já jsem nadšený. Od začátku do konce jsem se neskutečně bavil. Daniel Craig se pro roli Bonda narodil. Olga je neskutečně sexy. Nějak nechápu co se na tom tolik nelíbí. Akční scény jsou možná malinko nepřehledné ale i tak mě dokázali vtáhnout. Za mě 5* ()

TaanStari

Nemá to ani atmosféru Casina, ani eleganci předchozích Bondů. A co mělo znamenat to intro?? Jako akční film je to obstojné, možná i nadprůměrné, ale každý ví, že Bond není jen akční film... ()

dawe787

Jednou větou asi takhle: Nějak postrádám klasického Bondovského ducha v obou dílech s Danielem Craigem. V Casinu mi přišlo, že se celou dobu hrají jen karty a v druhém snímku zase o akci nebylo nouze, ale přišlo mi to vše tak ohrané a bez nápadu, že mi to bylo až líto. Lepší střih, hudební doprovod a dialogy by určitě nebyly na škodu. Když pominu,že Craig není zrovna vhodný adept na Bonda a vypadá spíše jak spocený Jukáčko z lešení a určitě mu více slušela role ve filmu Odpor, tak kde je ten klasickej Bondovský náboj, šmrnc a důvtip? ()

Gastovski

Podle mého názoru jednoznačně nejlepší bondovka, co jsem kdy viděl a to bondovky nijak moc nemusím. Ale v podání Daniela Craiga je to jinak. Nezdá se mi takový machr, který s noblesou vyřeší každou situaci a ještě stačí prohazovat vtipy. Prostě dal Bondovi úplně jiný rozměr a já jsem s ním naprosto spokojen. Jen tak dál! ()

icoico

nemam rad Conneryho 007 a nemam rad Craigovo 007. supy trhejte si mne jak chcete posledni elegantni 007 byl Brosnan. ()

Camac

Samostatně je to nesrozumitelný, ale výborně natočený celovečerní videoklip. Jako pokračování Casino Royale už to funguje lépe a nejspíš to má být jakési dokončení úvodu k nové sérii, seznámení s novým Bondem, zoceleným zradou i pomstou, se zvláštním vztahem k M, a s velkým protihráčem - tajemnou organizací, která má své lidi všude. Máme se nač těšit. James Bond se vrátil. ()

kowalski

Tohle prostě není Bond ale vykrádačka ještě lepší Bournea. Bond vtipkuje, má Q, který mu dodá nějaká udělátka, která jsou z kategorie sci-fi. Dále se budu opakovat ale současný představitel Bournea je ideální spíše záporáka. Na konci byla hodně nerealistická bitka s 50kg francouzským záporákem. ()

Grizzly

Tenhle film nema ani hlavu ani patu. Navic nedava vubec smysl a s Jamesem Bondem ma spolecne jen jmeno hlavni postavy. Daniel Craig sucks. 15% za peknou akci. ()

P-puma-

Jsem zklamaná, že po úžasném začátku nového Bonda, přišel rychlý pád. Zůstal jen akční hrdina je spoustou výbuchů, ale kde je starý dobrý Bond? ()

Mchazik

A jetu zase další bondovka. Ale musim říct že tentokrát se jim zase povedla. Já když jsem zjistila že před Casinem Royal má bonda zahrát Daniel Craig.... tak jsem si pomyslela co???? Potakovy dobe co tam hrál piers Brosnen a ten ho ma vystřídat nikdo jinej ....... opravdu jsem si myslela že to bude propadák. Ale jen co jsem vyděla Casino Royal, s Danielem hned jsem změnila názor. On Prosně Bonda dostal zase do vedení a opravdu se mi to líbylo a potom Quantum of Solace .. fakt mě to myle překvapilo. ()

LE0

Neveril som ze ma bondovka moze zaujat ale po pozreti tohto filmu som si musel pozret predchadzajuce dieli. Daniel Craig zahral tuto rolu perfektne ako aj v Casino Royal. Nadvezovalo to na seba, dobry dej aj sceny pri ktorych som sa nenudil. Malo to akciu, sexepiel a samozrejme to co bondovke nemoze chybat rozbijanie aut a splnenie ulohy za kazdu cenu. davam 4* a tesim sa na dalsiu... ()

Snake.Charmer

Nemůžu si pomoct, ale k plnému hodnocení mi i po několikátém shlédnutí něco schází. Největší výtku mám k občasné nepřehlednosti akčních scén. Hlavně pak v úvodní automobilové honičce a následující akční scéně, odehrávající se v podzemí. Vinu nese samozřejmě rychlý střih, čím dal častější nešvar v akčních filmech. Naopak musím pochválit rvačky. Není jich sice moc, ale jsou přehledné a patřičně trvdé. Daniel Craig potvrzuje formu z Casina Royal a jeho výkon v Quantum je stejně bezchybný. David Arnold vyhrává jako o život a soundtrack je minimálně tak kvalitní, jako v předchozím díle. Co se ale změnilo k horšímu je obsazení hlavního záporáka. Tenhle tuctovej upachtěnec musel stát ve frontě hodně daleko za Madsem Mikkelsenem, když se rozdávalo charisma. No a Olga Kurylenko je sice fakt kost, ale některý repliky sem jí prostě moc nevěřil. Ale i přes všechny výše zmíněné nedostatky považuju Quantum za daleko povedenější kousek, než je kterákoli ze starších bondovek. Ještě pár slov k úvodní písni: Ač mám Aliciu Keys docela rád, Another Way To Die je nudná a průměrná písníčka která se kvalitou ani nepřibližuje skvělému You Know My Name od Chrise Cornella. Škoda, že se nikdy nedozvíme, jaká by byla úvodní píseň od Marka Ronsona a Amy Winehouse. PS: Same, prosím, ať je Bond 23 aspoň tak dobrej, jako Casino. Vytáhni to zase na 5*. Já ti věřim!!! ()

El-Barto

Casino Royale je jinačí bondovka než jsme zvyklí, ale absolutně bravurní. A QoS v tom tak nějak pokračuje, ale jako by tvůrci s vývojem 007 zašli ještě dál. Takže po bondovce jako takový nejsou za chvíli ani stopy, zbývá "jenom" výbornej akční film, jehož jedinou chybou je mizernej záporák, Amalric je fakt tragickej. Ale líbí se mi dohra příběhu z Casina. Daniel Craig je zase perfektní a už se těším, co nám předvede ve 23. Bondovi, myslím, že Sam Mandes je dobrá volba. ()

Pidzey

Daniel Craig jako Bond je i na podruhé skvělý.Pěkně od rány a notně nasratý.Je to vynikající akční jízda,plná dobrých nápadů,která rozhodně nenudí.Bohužel oproti Casino Royale trochu ztrácí scénář,především v postavách.Zatím co v předchozím Bondoj byli postavy skvěle napsané,zde jdou poněkud povrchní a např.taková Olga Kurylenko tu je jen aby tu byla další BondGirl a nesahá skvělé Wesper ani po kotníky.I přes to co jsem psal v prvních řádcích,mám pocit že akce tu je krapet nepřehledná díky zběsilému střihu.Vůbec,celkově,mě připadlo že je zběsilí střih po celý snímek.Radši než blikání po sekundách mám několik delších,přehlednějších záběrů.Samozřejmě že to co tu píši nikomu nevnucuji.Shrnuli to,je to více jak dobrý film a kdyby se vyhnul výše zmíněním chybám mohl být na úrovni Casino Royale. ()

HouseMK

Tak jsem se namlsal v Casinu a teď mám po tomhle neutěšeném pokračování trochu pachuť v ústech. Bond už slevil příliš mnoho ze své elegance, charakteru a humoru. Že film sponzoruje Ford mi nevadí, ale aspoň Aston mohl být trochu vytuněnej. Tentokrát neukázal ani tu blbou autolékárničku z předchozího dílu... Akce mi přišly až moc nepřehledné, hlavní padouch nemastný neslaný a jako celek ne moc logické a ucelené. P.S. Teď to vypadá, že Bond může za všechny vraždy od střední Evropy až po Jižní Ameriku. ()

Lucretius

Jakkoliv oceňuji Campbellovu odvahu posunout filmy z Bondem jiným směrem, příjde mi, že Casino Royale tomuto filmu spíš škodí, než s ním utváří jednotný celek. Forsterův Bond není "naštvaný" Bond z CR (kde je ještě řízlý Brosnanovským šovinistickým otrapou), je to jiná postava. Je mnohem lepší vycházet pouze z informací, které jsou o ní v QoS (viděno před i po). Jinak celkově o třídu výš než předchozí díl, realističtější pojetí, propracovanější postavy, akce, vtipy. Uvidíme, co s tím dál provede Mandes. Zajímavé komentáře: dezorz, Adrian, Marigold, KF recenze. ()

Zemřel herec Paul Ritter

Zemřel herec Paul Ritter