poster

Zvláštní poldové (TV seriál)

 • USA

  The Unusuals

 • Slovensko

  Extra tím

Akční / Dobrodružný / Drama / Thriller

USA, 2009, 7 h 10 min (Minutáž: 43 min)

Tvůrci:

Noah Hawley

Hudba:

Jeff Russo

Hrají:

Amber Tamblyn, Jeremy Renner, Harold Perrineau, Monique Gabriela Curnen, Adam Goldberg, Austin Lysy, Dana Eskelson, David Costabile, Corey Stoll, George Aloi, Jermaine Crawford, Boyd Holbrook, Joanna Gleason, Kat Foster, Adam Ferrara, Jason R. Moore, Ryan O'Nan, Joshua Close, Billy Magnussen, Waris Ahluwalia, K. Lorrel Manning, Emily Kinney, Adepero Oduye, Hoon Lee, Matt Servitto, Ashlie Atkinson, Chloe Cmarada, Terry Kinney, Cristin Milioti, Adam Driver, John D'Leo, Conor Leslie, Joanna Adler, Betty Gilpin, Damon Gupton, Edgar Jimz, Jordan Gelber, Kai Lennox, Zulay Henao, Michael Drayer, Geneva Carr, Stephen Kunken, Robert Funaro, Ramsey Faragallah, Josh Burrow, Tracy Jai Edwards, Miles Teller, Ari Fliakos, Louis Vanaria, Lisa Joyce, Ian Kahn, Tom Degnan, Amy Rutberg, Omar Koury, Andrew Pang, DeWanda Wise, Del Pentecost, Shelley Berman, Steve Park, Chris Sarandon, Victoria Dillard, John Scurti, Robert Clohessy, Heather Burns, Paul D'Amato, Saundra Santiago, Bill Geary, David Cale, Danny Mastrogiorgio, Andre B. Blake
(další profese)
 • Aluska88
  ****

  Skvělý dynamický seriál, který stojí především na parádní ústřední dvojce v podání Jeremyho Rennera a Amber Tamblyn. Postupně se také výrazně začnou rozvíjet osudy ostatních postav, které dostanou také velký prostor. Jeremy je fešný a v saku mu to zatraceně sekne, a Amber se mi zalíbila již v Dr. Houseovi, takže jsem ocenila, že ji i zde mluví stejná dabérka. Díky stejnému hlasu a podobné postavě jsem měla dojem, jakoby se Mastersová dala k poldům:) Z počátku mi přišlo, že tempo seriálu je až příliš rychlé a zbrklé. Jakoby se tvůrci snažili do jednoho dílu toho co nejvíc vtěsnat, ale měli na to krátkou stopáž. Poté jsem si však buď zvykla, nebo se tok děje trochu uklidnil:) Zvláštní poldové mají výborný, rovněž svižně podávaný scénář a dialogy s patřičným množstvím hlášek, a již zmiňované ústřední duo. Ostatní postavy, ač jsou zahrány i napsány skvěle, si mé sympatie zatím nezískaly. "Hrál jsi za Yankees a řekneš mi jen "jo?" - "Jo.", "Zajímalo by mě, jak jsi zjistila, že chceš být polda." - "Vždycky jsem milovala koblihy."(26.9.2012)

 • smirec1
  *****

  Musim sa priznat, ze tento serial zacal dost nudne. Ale nakolko slovenske stanice dokazu dokonale presvedcit divaka, ze nepotrebuje pozerat televizne programy, tak so zacal pozerat dalej tento serial a im dalej tym viac ma zaujal...nakoniec som musel uznat, ze si tento serial zasluzi plny pocet bodov...ako dejovo, tak vyberom hercov(18.2.2013)

 • Sennhie
  ***

  Tvůrcům se podařilo vykřesat řadu slibných jisker, ale na rozdělání ohně to bylo set sakramentsky málo. Co díl, to velká očekávání, ale také velká zklamání. Při každém dílu jsem měl určitý pocit, že by se mohlo něco výjimečného stát až by mi z toho brada spadla, ale už v polovině víte, že tomu tak nebude. Nakonec každý díl tak nějak skončí. Prostě skončí. Je prázdno. Nic. Život jde dál. Nothing unusual to see here.(11.1.2012)

 • anderson
  ****

  ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: NOVA = 23.8.2012 (R: NOVA CINEMA = 24.9.2012), réžia českého znenia (NOVA 2012) = KAROLÍNA PRÚŠOVÁ+SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: DajTo! = 24.8.2012, réžia slovenského znenia (MARKÍZA 2011) = PAVEL GEJDOŠ - Po prvých 3 epizódach som na tom nič UNUSUAL nenašiel. HAROLD PERINNEAU však svoju pozíciu talentovaného herca potvrdzuje aj tu. (9.4.2009) - Zvyšujem hodnotenie, prevládla komediálna zložka a baví ma. (20.6.2009)(9.4.2009)

 • Falconica
  ****

  Tohle je prostě tak naprostá pohodovka, že to snad nikoho nemůže urazit ani unudit:-D No unudit možná jo, ale mně teda ne-a to nemám ráda detektivní tématiku, to je co říct. Enemže zdejší detektivové neprovádějí zázraky na koleni, nezkoumaj chlupy ze sedačky, nedělaj rozbory kosterních pozůstatků...seriál pro lidi o lidech:-D A stejně jako my tak i oni jsou všichni tak trochu divní:-D(15.8.2012)

 • - V seriály môžeme vidieť, že detektívi majú na palubnej doske áut maják s červeným a modrým svetlom. V skutočnosti však zákony mesta New York zakazuje používanie modrých svetiel na prednej strane všetkých "oficiálnych" zásahových vozidiel, vrátane policajných áut. Modrú používajú dobrovoľný hasiči na svojich osobných autách a môže byť v zadnej časti policajného auta, nikdy nie vpredu. (ti88na)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace