Toy Story 3: Příběh hraček

Toy Story 3

Toy Story 3: Príbeh hračiek

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 99 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 049)

BAFTA Awards - 1: Najlepsi animovany film + 2 nominacie: Adaptovany scenar / Vizualne efekty ________ 90%. Bolo to opät krasne, ako aj prve dve casti, ale asi sa mi najviac pacila ta druha cast. Nieco malinko mi tu k 5* chybalo, ale neviem co. Nepamätam si presne, o com bola dvojka, ale zdala sa mi byt akcnejsia, vtipnejsia alebo dobrodruznejsia, ale na druhej strane bola tato tretia cast v zavere najdojimavejsia, takze kazda cast ma nieco do seba. Od roku 1995 sa da krasne vsimnut, ako uz pocitacove animaky pokrocili a dnesne male deti sa pri premiere tohto filmu zase budu tesit na prve dve casti a kedze ich nepoznaju, alebo ich nemali este moznost vidiet, bol dobry napad rezisera trosku predstavit Andyho, kto to vlastne bol a ako sa dokazal s hrackami hrat, ked bol este maly. Avsak mne osobne sa tento rok asi najviac pacil animak JAK VYCVICIT DRAKA (2010), ktory ma u mna jednoznacne 5*. ________ Tom Hanks - (Woody) +++ Tim Allen - (Buzz Rakeťák) +++ Joan Cusack - (Jessie) +++ Ned Beatty - (Lotso) +++ Michael Keaton - (Ken) +++ Wallace Shawn - (Rex - zelený dinosaurus) +++ John Morris - (Andy) +++ Jodi Benson - (Barbie) +++ Bonnie Hunt - (Dolly) +++ Produkcia: John Lasseter +++ Hudba: Randy Newman +++ (Videl v 3D kine 03.08.2010) +++(4.8.2010)

Nejdospělejší animák. A to je to furt o hračkách, ale přitom vězeňské drama, akční, trochu romatický, strašně vypiplaný a nostalgický jak Čunčeho zadek. P.S. Kdo nepoznal poctu Návratu jediho není pravý filmový fanda. 90%(6.11.2010)

Jen co zmizí logo Pixaru, máme tu scenérii z Divokého západu, které dominuje uhánějící vlak. Detail na jeho střechu a na scénu vstupuje pan Brambůrek. V tu chvíli se u mě dostavil krásný pocit nostalgie, přesně takový, jako když čirou náhodou při úklidu narazíte na svoji nejoblíbenější hračku z dětství. A tenhle pocit mě po celou dobu neopustil. Pravda, trošku mě překvapilo, že ze začátku má Toy story 3 docela pomalý rozjezd a hraje na docela vážnou notu. Druhá polovina filmu mi to ale více než bohatě vynahradila. Je to zase krásné dobrodružství, neuvěřitelná smršť nápadů, akce, humoru, dočkáme se stvoření pana Tortilli (ještě teď se musím smát) a na konci nefalšovaného dojetí. Bravo, pánové z Pixaru, těch 5* si zcela po právu zasloužíte!(15.11.2010)

ačkoliv jsem neviděla první dva díly, tak hodnotím po shlédnutí trojky, a pro mě stačí se podívat právě na tento díl, můj pocit z tohoto je, že je to spíše pro děti, kteří si rádi hrají, mají svoji určitou fantazii, nebyla to špatná animace, ale přesto mám jiné oblíbené filmy a žánry, ale dobře se na pohádku dívalo.(16.11.2010)

Měla jsem strach, že trojka už bude jen těžit z krásy a úspěchu předchozích dvou dílů. Naštěstí jsem se bála marně...i tentokrát mě kovboj Woody a Buzz Rakeťák naprosto dostali...v některých částech jsem se válela smíchy, v některých částech jsem se skutečně bála jako při akčním filmu (netvrďte mi, že ta část na smetišti nebyla napínavá :P) a při závěrečné scéně u Bonnie jsem brečela dojetím, protože to prostě bylo krásné...a to mi nikdo nevymluví. Dějovým potenciálem se Toy Story jednoznačně vyrovná hraným filmům, protože i když to je pohádka, dokáže zaujmout nejen děti.(20.11.2010)

Úžasne dojemné! Čo sa týka vzbudzovania emócií, tak Toy Story 3 ťažko hľadá konkurenciu aj vo vlastnej stajni. Pixar naďalej kraľuje...(23.11.2010)

Milé, příjemné a nostalgické!!(25.11.2010)

Prostě paráda. Ani po 10 letech se mi ten příběh nepřestal líbit. 5*(27.11.2010)

Dokonale to vystihuje jedno slovo : "nostalgické", a je mi ľúto mojích hračiek, nech už sú kdekoľvek.(6.12.2010)

Netusim, co mam psat, snad jen: Toy story is back...(20.12.2010)

Výborné pokračování skvělé série. Pixar opět dokázal kdo je nejlepší na světě. Sázka na jistotu jim vyšla více než dobře. Bohužel se nejedná o něják extra vtipem naplněný anime. Spíše o rodinnou podívanou, nad kterou budou i starší členové rodiny obdivuhodně přitakávat.(26.12.2010)

Třetí pokračování Toy Story a další skvost z dílny Pixaru. Moje první nahlednutí do světa Příběhu hraček mě nutí se urychleně podivat i na ty dva předešlé.(15.1.2011)

Naprostá kvalita. Těžko říct, jestli tento díl je nejlepší, ale s klidem na duši mohu říct, že tento díl je "nejdospělejší". Scénář již nemá jednoduchou dějovou linku, naopak se krásně větví a nakonci bezvadně sjednocuje. Charaktery již nejsou výhradně kladné čí záporné, jsou takové lehce našedlé - tak jak to má být. V jeden moment jsem byl k smrti vyděšen, že se scénáristé scénáristé rozhodli zakončit tuto trilogii sice ve velkolepém, ale "moc dospělém" stylu. Naštěstí se tak nestalo a já z kina odcházel s úsměvem na rtech, po perfektní "pohádce se správným happyendem"(25.1.2011)

Smál jsem se a nahlas. To se často nestává. Mazel byl pěkná potvora a konec byl hodně heppy a sladký. Možná trochu moc, ale přeci jen je to film rodinný a pro děti.(18.2.2011)

Špičkový animák, v loňském roce se opravdu roztrhl pytel a tituly byly vcelku kvalitní. Ale Toy Story je mezi nimi zatím asi tím nejlepším. Pro ty z nás, kteří první Toy Story viděli ještě jako děti, jako jeden z prvních velkých filmů tohoto druhu, je třetí pokračování plné nostalgie a probouzí v nás vzpomínky, jak to vlastně tenkrát začalo. Navíc je obsahově Toy Story 3 pozoruhodně plný a záživný, velmi vtipný (tak nějak nápaditě, člověk se až diví, co všechno hračky svedou a co je napadne) přestože se humor zdaleka neopírá jen o povedené hlášky a místy dokonce velice hluboký i temný. Tom Hanks jako Woody je naprosto skvělý (první Toy Story, co jsem viděl v originále a byl jsem unešen), všem těm, kteří anglicky rozumí či jim nevadí titulky, doporučuji si film pustit v původním znění. Já prostě nemůžu než film doporučit. Velkolepý animák, který dokáže stejně tak dobře rozesmát, jako rozplakat.(21.2.2011)

Genialita sama.(26.2.2011)

Třetí příběh hraček není tak vtipný jako většina pixarovek. Není ani tak epický jako animáky z dílen DreamWorks. Má ale něco extrémně příznačného pro celou hračkovou trilogii - srdce a obrovskou dávku nostalgie. Navíc je to opravdu skvěle odvyprávěný, úžasně animovaný a zábavný film se spoustou odkazů na jiné snímky (Star Wars, LOTR, vězeňské filmy). Pixar pořád vládne v oblasti hřejivé zábavy pro celou rodinu.(5.3.2011)

Pěkný film, který mi připoměl jak jsem byl mladý a taky si hrál s hračkami. Na závěr jsem skoro uronil slzu :).(11.3.2011)

Jak Pixar začal, tak také "skončil." Skončil v uvozovkách, protože ve skutečnosti neskončil, jen ukončil jednu etapu, aby mohl začít novou. Když roku 1995 vtrhl první díl do kin, nikdo nečekal, že sen a slova Johna Lassetera se vyplní. Každý miloval hračky, i dospělý. Vznikl nový fenomén - animáky pro dospělé, vhodné i pro děti. Pixar dostával nové nabídky od Walta Disneyho, až ho nakonec i odkoupil a dal mu práva, jaká jsou stejně neskutečná jako neuvěřitelná. Ed Catmull a John Lasseter se stali hvězdami, dostali právo rozhodovat o tom, jaké animované filmy půjdou do světa. A sakra, ono to funguje. Lasseterovo dítě se začalo plánovat už před deseti lety, ale až v červenci 2010 se sen stal skutečností. Rozloučení vskutku famózní. Fanoušek Pixaru neviděl postavičky, které se loučí se svým majitelem, ale lidi z Pixaru, kteří se loučili se svým už dospělým dítětem, kterému musí nechat svůj prostor a najít si jiné koníčky. Jestli už vás nedostane srdcervoucí scénka loučení, kdy Andrew nemůže dát sbohem Woodymu, tak ani ta největší hollywoodská romantická slátanina vás nedostane na kolena.(14.3.2011)

Neviděl jsem předešlé 2 díly. Ale za to ten 3 díl byl fantastický.(23.3.2011)

Už to není takové jako dřív. Animace je skvělá, ale nenadchne již tolik jako dřív a dějově to taky není to pravé.(7.4.2011)