poster

Toy Story 3: Příběh hraček

 • Česko

  Příběh hraček 3

 • USA

  Toy Story 3

 • Slovensko

  Toy Story 3: Príbeh hračiek

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 99 min

Externí recenze k filmu (12)

 • ČervenýKoberec.cz (Eliška Bartlová) ****

  "Pokud jste viděli předchozí Příběhy hraček, dopřejte si úsměvnou a nostalgickou tečku. Pokud jste neviděli ani jedničku a ani dvojku, nevadí, jděte určitě taky. Nenechte si tento vzpomínkovo-dobrodružný příběh ujít. Jen se nelekejte, když po návratu z kina zamíříte na půdu nebo do sklepa oprášit…" (více)

 • FeelingMovies.sk (Peter Bališ) *****

  "Autori nezabudli na nič. Príbeh, napätie, zábava, strach a na konci aj plač (môj). Už dlho som nevyronil slzu v kine (a nie to pri rozprávke)." (více)

 • Filmweb.cz (Stanislav Šulc) *****

  "Tvůrci se správně soustředí na akce, jež hračky neustále prožívají. A je kouzelné, že řešení vždy vychází z dětských představ, z dětské logiky – tedy z jediné logiky, kterou hračky znají. Právě to spojuje Toy Story 3 (ale i předchozí pokračování) s klasickými dětskými filmy české provenience Lucie,…" (více)

 • Houser.cz (Daniel Řehák) ****

  "Dokonalé výtvarné řešení, dějotvorné osvětlení, realistické materiály a animace jsou zkrátka již tradičně o krok před konkurencí. Toy Story 3 je plné zvratů, peripetií a nečekaných odhalení. Jedna lapálie vede k druhé, a hračky, v čele s kovbojem Woodym, se mezi rozličnými eskapádami nestačí ani…" (více)

 • Kfilmu.net (Martin Svoboda II) *****

  "Nejlepší ale je, že emoce, humor a akce jsou dokonale dávkovány, prolínají se a nevylučují. Množství postav, z nichž žádná není zanedbaná, nám okamžitě přiroste k srdci, i kdyby nám během minulých dílů byly lhostejné a stejně zbude místo na nové, jež okamžitě přijmeme. " (více)

 • Koule.cz (Jana Julínková) ****

  "Příběh hraček je tu potřetí. Tentokrát se kovboj Woody, Buzz Rakeťák a ostatní musí vyrovnat s tím, že jejich majitel Andy už ze svých „hracích let“ povyrostl. Aby ne, když za pár dní nastupuje na vysokou školu. Všichni se tak ptají: Co s námi bude?" (více)

 • Kultura21.cz (Teodor Pravický)

  "Neustálá proměna hraček z neživých předmětů na živé vypadá i jako jakési přetvařování, kterého má třeba zlý plyšový medvěd v zásobě celou hromadu a je díky tomu velmi schopný manipulátor. Jen díky němu je však možné poznat v příběhu skutečné náznaky naivity všech ostatních, protože té se člověk ve…" (více)

 • MovieScreen.cz (Adam Fiala) ****

  "Nyní Pixar vypráví o hračkách na prahu důchodového věku. Je s nimi stále zábava, ale senilita stáří se projevuje na nudných a zdlouhavých pasážích a opakujících se motivech." (více)

 • MovieZone.cz (Ondřej Vosmík) *****

  "Pixar obstál i ve své zatím nejtěžší zkoušce. Jeho jediná série se dočkala třetího, pravděpodobně finálního dílu a opět jde o vynikající snímek, který nekopíruje předchozí syžety, ale navrtává nové emocionální studny a více než důstojným způsobem se loučí s velepopulárními hrdiny." (více)

 • Recenzie.org (Ivan Kučera) ****

  "S prepracovaným scenárom, poriadnym rozpočtom, skvelými ambíciami, vynikajúcimi postavičkami a nenásilne aplikovaným „posolstvom“. Vrátil „animovaným filmom“ úroveň, vtip, šarm, krásu. Keď k nám teraz prichádza tretie TOY STORY, nie je to len tretie TOY STORY, hoci už to by bohato stačilo. Je to aj…" (více)

 • Topzine.cz (Tomáš Marek) *****

  "Na rozdíl od předchozích dílů je tentokát znát citelný posun k temnější a napínavější atmosféře. Lidský faktor je odsunut na úplné pozadí dění a hrdinové stojí proti velice záludnému (a růžovému) nepříteli. Už od úvodních titulků je jasné, že se povezeme na vlně nostalgie." (více)

 • 25fps.cz (Lukáš Gregor) *****

  "Chtít po hollywoodských CGI trhácích, aby přicházely s neotřelou dramaturgií, to bychom asi požadovali moc. Ani Příběh hraček 3 se nezapíše mezi novátory." (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace