Toy Story 3: Příběh hraček

Toy Story 3

Toy Story 3: Príbeh hračiek

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 99 min

,,ANDY BERE ROHA A MY UDĚLÁME TO SAMÝ!!....“ /// Strůjci svýho osudu v ráji na zemi (aneb hračky v mateřský školce) - kurva (sorry děti) jsem netušil, kolik času se dá zabít jen čuměním na hračky. Skvělá Barbie a místy horor pro nejmenší (panenka Chucky....), což značí dobrou zábavu pro ty starší. ,,ALE NEJLEPŠÍ NA ANDYM JE, ŽE TĚ NIKDY NEOPUSTÍ!“ No já vím, jak malý děcko! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Vždycky jsem tvrdil, že Ken je pěkná svině. 2.) Potřebuju udělat hračce lobotomii. 3.) Nechápu, že nos, uši, oči, pusa, ruce, nohy a knír můžou mít osobnost (...já vím šéfe...). /// PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE ** NAPĚTÍ *(8.7.2012)

KINO-Filmová noc-Špalíček/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Animace 7/10/// +hodně postaviček (hraček), poutavý děj, dobrá atmosféra, nápadité, vtipné a chytré scénky (nejlepší španělský Buzz a Ken s Barbie) -pomalejší rozjezd, slabší 3Dčko, zastaralá animace postav, právě ani 3D tomu moc nepomohlo/// Osobně bych si ještě před nějakým rokem nevsadil na to, že tvůrci dvou předchozím filmům dají třetí přírůstek. Stalo se tak a já si s trochou překvapení dobře užil i třetí pokračování a to jsem opravdu o těch pár let starší. Hodně se zde hraje s nostalgií a světe div se i s hororovou atmosférou, což je na animák pro děti celkem nevídané. Film rozhodně neurazí skalní fanoušky a stejně tak si troufnu tvrdit, že i to mladší publikum. To sice může skuhrat na méně zdařilou technickou stránku oproti jiným animovaným filmům, to ale nic nezmění na tom, že se jim to bude líbit a tak vlastně ani možná skuhrat nebudou. Toy Story 3 je o rodině, o přátelích, o hračkách, je to snímek, který potěší a pobaví, takže žádná ostuda./// Celkem 78%///(23.6.2010)

Dokonalé završení trilogie. Temné však citlivé zároveň, plné odkazů a vtipu. Některé mé noční můry zde ožívaly tak samozřejmě... mrkací mimino, opice s činely (z povídky Stephena Kinga) a ten závěr, ten závěr. Opravdu mě přinutili se bát a vážně jsem už myslel že to neskončí dobře. Ta chvíle, kdy jsem si přestal říkat, že tohle jen pohádka o hračkách a jen čekal jak to dopadne. No a konečné rozloučení patří mezi jedny z nejdojemnějších scén co jsem viděl. Tak sbohem Woody, Buzzy i vy ostatní.(15.10.2010)

Toy story ani ve třetím pokračování neztrácí dech - klobouk dolů. Možná tomu napomáhá i měnící se sestava autorů, ale nápady to jen jiskří. Příjemný je posun v čase, který počítá s tím, že diváci od prvního dílu o nějaký ten rok dospěli a znají pocity: co se starými hračkami, se kterými sï už nemůžou hrát, ale pořád je mají rádi. Vznikla tak příjemná směs bláznivého humoru a nostalgie.(1.8.2011)

Po 10 rokoch sa Toy Story vracia na plátna kín a vyzerá to skvelo. V kinách sa návrat neskutočne podarila a z môjho hľadiska tiež. Divím sa že tento v poradí už tretí diel o hračkách nič nestratil a len dostal.Zo všetkých dielov je tento asi naj-napínavejší a naj- dojímavejší, ale keby som mal povedať, ktorý je najlepší, tak to fakt neviem, pretože všetky časti sú neskutočne skvelo podarené, ale asi tento. 95% - 5*(6.11.2010)

• - Spoiler: Zápletka filmu je volně založena na příběhu, se kterým se počítalo pro první díl. Tinny (z kraťasu Plechový panáček (1988)) se ztratí na odpočívadle, kde ho najde popelář. Následně potkává břichomluveckou loutku. Na konci filmu se ocitnou ve školce, kde si s nimi děti neustále hrají. (HellFire)

• - Jedná se o první film se zvukem Dolby Surround 7.1. Tento formát je tvořen z 8 audiokanálů. (Cheeker)

• - 15. januára 2010, čo bol pre 58-členný tím tvorcov posledný deň výroby filmu, priviedol režisér do štúdia pochodujúcu skupinu hudobníkov v zložení: štyria bubeníci, dve obrovské opice a Yeti. (Zdroj: ČSFD.cz)