Toy Story 3: Příběh hraček

Toy Story 3

Toy Story 3: Príbeh hračiek

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 99 min

Řekla bych, že oproti většině animáků si Toy Story udrželo stejně solidní rytmus i ve třetím díle. Rozhodně docela originální zápletka se školko-vězením. Buzz Rakeťák přeprogramovaný do Španělštiny neměl chybu. Ale nejlepší z celýho filmu byla Barbie s Kenem, navíc mě potěšilo, že to tam vlastně celý zachránili :D A konec mě téměř dohnal k slzám. Nikdy v životě nevyhodim žádnou hračku :D 4* a písnička "You´ve got friend in me" má úžasný slova.(29.6.2011)

Nejpůvodnější kus Pixaru přišel i potřetí, poprvé způsobil revoluci, potřetí je zase krapet bližší dospělému publiku. Nastavovaná kaše se nekoná, místy na nás mrká nostalgie, spousta odkazů a narážek, jindy se ocitáme v až hororově stylizované školce (to už si myslím bylo pro pěti- nebo šestileté děti moc), přesto nás tyhle plastikové hračky dokážou spolehlivě dojmout. Týrání Kena úžasné. Samozřejmě nejen to!!(4.8.2016)

Nejdospělejší. Nejvíce nahláškovaný a pravděpodobně i obdařený nejlepším příběhem. Záporák Mazel je totální paráda. Stejně jako Buzz v módu záporák. "Sklapni ty prase je po večerce" a následně Španěl. Finále na skládce považuju osobně za jeden z nejvíce emocionálních závěrů, které jsem kdy spatřil. Nesmím také zapomenout na parádního Kena. Tvůrci se prostě pustili ze řetazu a já se skvěle bavil. Celou trilogii považuju za to nej co Pixar stvořil. A tenhle díl je navíc úplně nejlepší. 100%(29.10.2010)

Kdepak asi skončily moje hračky z dětství? Loni jsem se rozloučil s jednou z posledních, medvědem, kterého jsem dostal cca před 40 lety. Byl už notně vypelichaný a poškubaný. Zvěčnil jsem si jej foťákem na památku a pak... jsem ho opustil. Vlastně až do tohoto filmu jsem si to ani nijak neuvědomoval, ale teď si říkám: Neublížil jsem mu? Ty auta na dálkové ovládání, co mi leží ve sklepě prostě musím znovu zprovoznit a dám je na hraní svým klukům. A budu hlídat, aby s nimi zacházeli s respektem. (Ano, není to přímo komentář k filmu, ale spíše komentář k mým pocitům po jeho shlédnutí. Už holt stárnu a měkkosrdcatím. :-( )(20.3.2012)

Tohle je prvni dil Toy Story, ktery jsem videla... a musim rict, ze me navnadil k tomu, abych se podivala na vsechny ostatni. Je to krasny pribeh, ktery snad detem ukaze, jak by se k hrackam mely chovat. Ovsem panenka "Chucky" byla trosku moc, desila i me, natoz deti. Naproti tomu konik a spanelsky Buzz nemeli chybu! U pohadkoveho konce jsem si i pobrecela, co vic si muzu prat.(26.9.2010)

• - Baterie, které Buzze pohánějí, jsou od společnosti BnL, kterou známe z dalšího pixarového filmu Wall-E (2008). (DexMASTER094)

• - Růžový medvěd Mazel se objevil už ve snímku Vzhůru do oblak (2009), a to ve chvíli, kdy vzlétává dům a balonky zakrývají okno, ze kterého se dívá malá holčička. Medvěd sedí na křesle. (R´Hell)

• - Ve scéně, kde se hračky snaží nastavit Buzze zpět na původní nastavení, je vidět, že Buzz funguje díky dvěma bateriím od filmy Buy N Large. Buy N Large byl název korporace z filmu VALL-I (2008). (leňul)