Andy stojí na prahu dospělosti, chystá se na vysokou a přemýšlí, co udělá se svými starými hračkami. Nejoblíbenější kousky, mezi nimiž nechybí Buzz Rakeťák a kovbojská dívka Jessie, připraví do pytle, který ale maminka místo na půdu odnese k popelnicím. Hračkám se podaří na poslední chvíli před popeláři uprchnout. Ocitnou se v autě s dalšími hračkami, určenými jako dar mateřské školce, která je ale plná rozjívených dětí a batolat ničících hračky. Setkají se tam se spoustou jiných hraček a brzy si uvědomí, že je potkalo zcela nové bláznivé dobrodružství. (TV Nova)

panMartin

Dojemný příběh z fantastického světa hraček potěší i rozesměje. Po minulých dvou dílech sem se trochu obával s jakým nápadem autoři přijdou. Ale nadšení stále zůstává. Nedokázal bych určit, který díl z této trilogie je nejlepší. Je skvělé, že autoři udrželi vysokou úroveň a možná i poskočili do vyššího levelu. Toy Story do třetice a tentokrát plný počet. Každopádně ani třetí díl nezklamal, Pixar odvedl skvělou práci. Pixar znovu ukázal, že jsou v animovaných filmech nejlepší. Ken a Barbie zůstanou už navždy nesmrtelní. ()

Bouzy

Krásně zakončený poslední díl nesmrtelné třídílné animované ságy mého dětství. Ještě dodnes si pamatuji první díl na VHS na který jsem mohl koukat deno denně jakožto prcek. Velmi nostalgická záležitost! ()

Nivenx

Opakuje se co rok vzniku tím se animace posouvají dopředu a Pixar je vždy o krok dále. Příběh dokonalý do posledního puntíku a parádní zábava pro celou rodinu. Animák roku 2010! ()

ing.Frosty

Pixar přesedlal na vězeňské drama. Animovaný film okořeněný hororovými prvky a útěkem, vedle kterého bledne i Michael Scofield. A ano ten konec je srdceryvný, až to hezké není. ()

Hafran

Nejslabší část série. Sice stále vyvolá dost nostalgie a má propracovanější příběh, ale už to nemá tu šťávu a atmosféru jedničky a dvojky. ()

Triple H

Toto je čistokvrná nostalgia pre tých čo zažili prvý diel ako malí - čiže aj pre mňa. Už len keď som počul "Máš vo mne priateľa" v podaní Petra Lipu, skoro sa mi zaslzili oči - holt, spomienky vážne robia svoje. Pixaráci dokázali vydolovať aj po tretí krát z tých istých postáv zaujímavý príbeh a sami si boli vedomí nostalgického faktora a postavili film z celkom veľkej časti práve na ňom, resp. na tom ako sa veci plynutím času (a starnutím) jednoducho menia. Veľmi príjemne ukončenie série, ktorej prvý diel pre mňa stále zostáva vrcholom. ()

Kubrickon

To že Pixar nikdy nešliapne vedľa, na to som si už zvykol, tento film tiež nieje výnimkou! Príjemne nostalgický snímok pri ktorom som si zaspomínal na svoje staré hračky. Trojka určite sériu nezahambí, skôr naopak. Prvotriedny scenár, špičková animácia, ale Newmanova hudba na mna pôsobila občas rušivo, ale skutočne len občas :) A Buzz prepnutý do španielčiny je podľa mna najlepší moment filmu. ()

Mr.Ripley

Nejlepší animovaný thriller co jsem kdy viděl! S nejděsivějším záporákem vůbec! Hračky a jejich osud pro mne již nikdy nebudou stejné! ()

UhLee

(8.5/10). Po mnoha směrech naprosto dokonalá trilogie, která se zde skvěle uzavírá. Nechybí opět mnoho revolučních nápadů.. Pixar nám zde ukazuje, kdo je králem animace a zásah na emoce.. Výborné zakončení, které bych klidně bral a smířil se s tím, že Toy Story už další nebude.. Naštěstí v roce 2019 přišel další díl. ()

Motinski

Ja ani neviem presne prečo ale túto časť mám asi najradšej. Všetky sú fajn, no tu som sa najviac zasmial, nové hračky boli svieže oživenie a páčil sa mi aj dojemnejší koniec. Príbeh stále funguje na rovnakých princípoch, ajtak ale všetko pôsobí prirodzene. Nenápadne sa pracuje s témami dospievania a odlúčenia a celá zápletka okolo úteku zo škôlky mi sadla. Keď mám ešte niečo vypichnúť tak určite zakomponovanie Kena a Buzzov španielsky mód. ()

A.L.E.S.

Jak jsem si stačil přečíst, nejsem jediný, koho ve svém věku berou dětské filmy. Aby ne, když je na co koukat a je v podstatě lhostejno, pro jakou lidskou generaci je určen. Bavil jsem se stejně příjemně jako zasmál a trochu i pobrečel, i když to zní opravdu dětinsky. Spíše mě ale zarazila poněkud dlouhá stopáž filmu, nejsem si až natolik jist, jestli to malý divák tak dlouho vydrží. Holt Andy nám už trochu dospěl a našim hrdinům nezbývalo nic jiného, než si najít nového majitele. Konec byl navzdory všem předtuchám přece jen trochu překvapením. ()

capák

Mezi nejlepší pixarovky tohle pokračování sice nepatří, ale i tak se u něj nudit nebudete. Příběh si od začátku do konce razí svou vyšlapanou cestu s vcelku jednoduchou zápletkou a ničím příliš nepřekvapí. Příjemně naopak film osvěží několik nových postaviček v čele s Kenem a medvídkem Mazlem, který patří mezi nejroztomilejší a nejplyšovější záporáky filmového plátna. Co se týká animace, přišlo mi, že navzdory 3D kvalitě není na takové úrovni jako u předchozích pixarovek, což je ale možná trochu dáno tím, že se tvůrci museli částečně držet modelů z předchozích dvou dílů. Nicméně i přes pár drobných nedostatků mě nakonec díky svému závěru Příběh hraček stejně dostal a hned jakmile jsem dorazil z kina domů, vytáhl jsem ze skříně bednu s autíčky. ()

st.jim

Nevím, jak jednička a dvojka, tak i třetí pokračování mi přišlo velmi zábavné a téměř dokonalé. Pěkný příběh, kopa zábavy a nádherné animace. Nic zbytečného a ani trapného, Toy Story se prostě opět vyplatil. ()

Wall-E

Kdo by čekal, že se to pixarákům zase tak povede? Tředí díl je nejgeniálnější, nejpropracovanější... Dojemný, napínavý, vtipný. Prostě krása. 100% ()

Sonnik

No toy gets left behind. Všichni tady píšou o nostalgii a mají pravdu. Jenomže tenhle masterpiece toho má mnohem víc. On má vlastně úplně všechno. Já vlastně ani nevím, jestli jsem se letos u něčeho pobavil víc než u Toy Story. Tolik nápadů, tolik vypointovaných vtipů. Prostě nehorazný nářez. Koho by napadlo, že i tady půjde strach z mimina, že i tady budou napínavé akční scény. No od Pixaru každý čeká pecku, ale já jsem dostal mnohem víc. Za všechno můžu jmenovat jen tři všci, které mi v paměti utkvěly nejvíce. Mr. Potato "tortilla ressurection", frajírek Ken a úplně největší masér ze všech: "El Buzzo" a jeho pro mě už teď naprosto legendární tanec. Díky mockrát! "Day care is a sad lonely old place for toys who don't have a home." ()

Zemřel herec Ned Beatty

Zemřel herec Ned Beatty

14.06.2021

Toy Story 4 v zámoří uspělo

Toy Story 4 v zámoří uspělo

24.06.2019

Letošní nadvláda studia Disney v kinech pokračuje, díky zámořské premiéře Toy Story 4: Příběh hraček si totiž připsalo další obří otvírák a nyní drží čtyři nejvyšší otevírací víkendy roku. Úvodní… (více)

Poklekněte před studiem Disney!

Poklekněte před studiem Disney!

17.11.2013

A scénáře pro Star Wars VII – IX obstarají...

A scénáře pro Star Wars VII – IX obstarají...

22.11.2012

Co se týče režisérů, prozatím se hraje hra „které další slavné jméno odmítne možnost točit Star Wars pro Disneye“ (na seznamu už jsou Matthew Vaughn, Steven Spielberg, Quentin Tarantino a několik… (více)