Ozbrojení a nebezpeční

Matt Dillon, Jean Reno a Laurence Fishburne vévodí hvězdnému obsazení tohoto napínavého akčního thrilleru. Ozbrojený doprovod mimořádně cenné zásilky riskuje vlastní život, když se pouští do nebezpečné akce ... proti vlastnímu zaměstnavateli. Muži, vyzbrojeni zdánlivě dokonalým plánem, se chystají vydělat pořádný balík, aniž by komukoliv zkřivili jediný vlas. V sázce je čtyřicet milionů dolarů, když se však do akce připlete nečekaný svědek, jejich plán se sesype jako domeček z karet. (oficiální text distributora)

Beky

Jednou větou: Vůbec nechápu jak Antalovi může někdo nabídnout režiji Predators!!!!!!!!!!! To nic nemění na tom, že tento film je nejlepší z filmů Revozoři (40%), Motel smrti (40%) a to jen díky výborným hercům, kteří jsou stejně totálně nevyužití!!! Průměrák jeden zapráskanej... ()

Maki89

na akcnak malo akcne, na thriller malo thrillerovite, nemastne, neslane, dej ako vycucany z prsta, hudba nevyrazna, efekty slabe... pri tych menach co sa tam objavili som cakal ovela viac... 5/10 ()

neoBlast

Když přežijete expoziční první polovinu je skoro pro Antala vystaráno, protože vás dál už udrží. Už dlouho jsem neviděl tak líně napsané postavy (nebo postavu?) s opravdu debilními motivacemi jako právě v Ozbrojení a nebezpeční. Ale když už se dostaneme přes ten strašný set up, tak Nimród Antal trochu ožije a žánrové vody vklidu zvládá (jak ostatně dokázal už v Motelu smrti). 50 % ()

ywo666

K akčným filmom bývam tolerantný ale toto mi nedalo nič. Hviezdne obsadenie je úplne zbytočné lebo nemá čo hrať. Najväčší výsmech je Jean Reno, ktorý sa tri krát usmeje, prehovorí dve vety a raz sa usmeje. A to je všetko. Inak tam len postvá a je úplne do počtu. Akcia je slabá a je jej málo. 0 bitiek. 0 poriadných prestreliek. Film nezachráni nič. 2* za kopec známych mien a ksichtov a možno ešte solídnu hudbu. Ale Antal nie je moc dobrý režisér. Predátori sa mi ako tak páčili, ale či toto alebo whiteout sú filmy bez nápadu. Film som si pozrel len preto, že mi ho csfd ponúkalo ako podný s A-Team, expendables, Losers a RED. Jednalo sa 4 výborné filmy. Armored je o dve triedy horší a má prach málo spoločné s tými akčnými peckami. ()

elanius

(71/2012, DVDRip) / Slušná oddychovka akčného typu. Tých momentálnych 56% sa mi zdá moc málo. Nič čo by malo byť v dobrom akčnom Bčku tu nechýba a film oproti podobným kúskom pridáva skvelú hereckú zostavičku. (7/10). ()

lennyd

Ty Hackett (Columbus Hatchet) se konečně stává plnohodnotným členem týmu bezpečnostní agentury, která má na starosti převoz peněz mezi bankami. Hned druhý den se ale od svého kámoše Mika (Matt Dillon) dozvídá, že v plánu je fingované přepadení obrněného transportéru a krádež 42 miliónů dolarů. Po chvilce přemlouvání souhlasí, s jedinou podmínkou - nikdo nebude zraněn. Ale když se k samotné akci připlete nevinný svědek, jdou všechny podmínky stranou ... Musím říct, že tenhle film - resp. rejža - mne pěkně naštval. Mít takové herecké obsazení (Matt Dillon, Jean Reno, Laurence Fishburne, Fred Ward) a natočit s nimi takový nemastný neslaný snímek. Hlavně absolutní nevyužití Jeana Rena je přímo ostudou - v celé bandě je snad poslední do počtu, fakt netuším proč do tohoto filmu šel. Obdobně i Laurence Fishburne. Jinak příběh je docela zajímavej, jen se kapku nepodařil nějaký slušný závěr - jeden z padouchů radši spáchá sebevraždu, dva zhynou vlastní neopatrností ... no nevím nevím. Škoda, dovedu si představit, že ten film mohl být o hodně lepší... ()

MiCM

Hodina vybijeni cepu z pantu, pak titulky.. To snad musi byt jasne vsem uz u toho nataceni ze to bude uplne o hovnu film.. Ztrata casu, totalne.. Pri tom tolik slusnych hercu.. ()

JohnSmith

Ať vymyslíte jakkoli dokonalej plán,vždycky se to může podělat. To se stalo hrdinům a částečně i tvůrcům. Není to rozhodně špatný film, technicky je zvládnutý velice dobře. Problém je ve scénáři, který je šitý horkou jehlou. Osobně, bych Tye do akce nebral,když ho znám jen pár měsíců. Závěr filmu je napsaný ve stylu,už aby to bylo hotový a je to škoda. Lákadlem je určitě obsazení, ale v průběhu filmu zjistíte, že pouze Short s Dillonem jsou ti, kdo mají prostor k tomu,aby něco předvedli. V tu chvíli mě bylo osobně líto obsazení Jeana Rena i Fishburnea, kde první nemá vůbec žádný prostor a pronese asi jen tři věty a druhý neskutečně přehrává. Zajímavý tak zůstává pouze Dillon, je charismatický a i jako hajzl je sympatický. Velkou nevýhrou je trailer, který je nadupaný a svižný,ale je v něm všechno, takže film už tolik nepřekvapí a ztrácí napínavost. ()

Timak

Plejáda skvělých herců a začátek sliboval hodně. Ale co se dělo pak, to mi rozum nechce pobrat. Takhle podělat takovejhle matroš umí málo kdo. Napadá mě snad jen ten náš Vorel ... ()

Aven

Poctivě odvedená režisérská práce. Film odsýpá, herecké obsazení potěší a těch pár děr ve scénaři lze překousnout. Snad jen to hryzání svědomí a následný skok ze střechy tam být nemuselo. Ale jinak spokojenost. ()

Antek

Nimród Antal začal nadějně. Revizoři (které natočil v maďarském exilu) sice nebyli nijak objevní, ale magická atmosféra podzemky vše zahalila do výjimečného zážitku. Jenomže pak se Antal rozhodl atakovat Hollywood. Motel smrti byla nevýrazná šeď, na které byly nejlepší úvodní titulky podbarvené Haslingerovou návykovou hudbou. A najednou všem došlo, že tady rozhodně není něco v pořádku. Cenami ověnčený tvůrce se začal měnit v řemeslníka, který pracuje za mzdu. Kdo měl pochyby, přesvědčil se při sledování Armored. Klasická premisa, kdy se z dokonalého plánu vlivem náhodných veličin stává spirála, která směřuje do pekel (Jednoduchý plán, Gauneři atd.), je jedním z nejtěžších testů scénáristova pera. Máte minimum postav, omezený prostor, takže vám zbývá pouze vaše chytrost. A tou určitě James V. Simpson (zjištěno z IMDB, jméno tohoto člověka si není nutno pamatovat) příliš neoplývá. Logika si vzala dovolenou, postavy se mění z kamarádských týpků od piva v psychopaty pouhým lusknutím prstů (to je přece na celé věci vždy nejzajímavější!!) a hlavní postavou je na nejnudnější (navíc s oblibou tříská poklopy, když se chce potichu vytratit). Je poté až zarážející, koho tvůrci do toho filmu dostali. Jistě, jsou to herci -- ti za mzdu pracují a nejsou zde za účelem uměleckého vyjádření (i když se někteří z nich domnívají mylně o opaku), ale již z pouhé slušnosti (vzhledem k materiálu) by jim Antal nějakou tu „jejich“ scénu mohl darovat. Jenomže nedaruje, takže celý film působí jako „fuška, kterou rychle dokončíme a padáme domů“. Jak už jsem říkal, herci jsou herci (viď, Reno?), producenti chtějí peníze a ne každý scénář je hoden celuloidu. Postava režiséra je ta, která všemu udává směr. Umělci by se neměli dát lehce koupit (od toho je tu spousta jiných). Z nákupního lístku si můžete odškrtnout další položku … ()

Andreas83

Pokud se dokážete povznést nad některé nedokonalosti a nelogické kroky tak si tento film určitě užijete, jako odpočinkový poslouží dobře. ()

zdenny

Film o tom, jak se celá akce posere, když se jeden pitomec vzepře dohodnutému plánu. Musím ale uznat, že plán tam nebyl skoro žádný a slavná herecká jména jsou pouhou vábničkou na vcelku tuctový krimithriller. Být to trochu propracovanější... Co ale chceme po filmu, který je opravdu prvoplánový. Jeho prvoplánovost by mi tak nevadila, kdyby fakt bylo ve filmu trochu víc mozku. Poučení pro ostatní party z toho vyplývající - nikdy nemůžete předpokládat, jak se váš komplic zachová v krajně krizové situaci. Navíc, když je vás přes půl tuctu. ()

VanTom

Akční nářez tedy ani omylem (možná moje chyba, že jsem jej očekával), ovšem ani ta rádoby psychologická krimi hra nevyšla. To by totiž tohle dobře obsazené nevýrazné béčko o jedné podělané loupeži, kde se spíš kecá než koná, muselo mít podstatně míň děravý scénář a víc myslící postavy. ()

Guzo

Plné 4 to nejsou, ale Armored si podle mě zaslouží lepší hodnocení než místních 54 %.. Pro mě zatím nejmilejší překvapení letošního roku, protože jsem čekal slabé béčko a dostalo se mi absolutně nenudícího filmu s lehce originální zápletkou v rámci žánru. Navíc režie i herecké výkony byly velmi dobré. ()

Kosmik 1

Těšil jsem se už od začátku na přepadovou akci, kterou měli hlavní aktéři naplánovanou. Hrozně mě totiž zajímalo, jestli jim vyjde vše podle plánu a taky, jak budou fingovanou loupež tutlat před ostatními. K té nakonec bohužel nedošlo a já byl v tu chvíli děsně zklamaný. Ovšem pak přišlo drama v opuštěném skladišti se spoustou zvratů a já se nestačil divit. Vše probíhalo přesně opačně než jsem čekal. A kde jinde uvidím klimbajícího Laurence Fishburna, když přitom ještě několikrát v polospánku naráží hlavou do stěny auta. :-)) Zajímavý to pohled a neubránil jsem se smíchu. :-) Myslím, že mohl dostat trochu více prostoru, stejně tak Jean Reno. Ale i tak jsem nadmíru spokojen. 75% ()

Roseinka

Tak tohle byla fakt super akce. Když opomenu pár totálních blbostí, co tam dali, tak tomu nemám víceméně co vytknout. Ze scén v továrně jsem byla opravdu napjatá k prasknutí a sama jsem si říkala, jak tohle může dopadnout. Líbilo se mi, že to nebylo předvídatelné. Myslím, že je to docela podhodnocený film, který by si zasloužil o něco víc. Obsazení bylo skvělé a bavilo mě sledovat jak se z "normálních" policajtů stanou totální magoři jen kvůli prachům. 7/10 ()

zolo23

Mne sa tento film docela páčil (mal celkom dobrý spád) aj keď réžia bola trochu slabšia. Dúfam, že Antal nezkazí Predators na ktorý sa tak teším..:-) ()

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja