Devítky

Gary sa rozišiel s priateľkou a pri pálení jej vecí to preženie s horľavinami. Vzápätí sa opije, šoféruje, vezme si crack a nakoniec havaruje. Vytriezvie až v nemocnici. Súd mu nariadi domáce väzenie, na ktoré má dohliadať optimistická novinárka Margaret. Presťahuje ho do dočasne prázdneho domu, pretože jeho majiteľ, spisovateľ, je na turné v Kanade. Gary sa zoznámi so Sarah – atraktívnou, zdanlivo spokojnou susedkou. Aj priateľstvo s Margaret sa zdarne vyvíja. Lenže... Dejú sa prečudesné veci – Greg nachádza zápisky a vôbec si nevie spomenúť, že ich napísal, počuje hlasy. Je naozaj Garym, alebo je niekým celkom iným? A to je len začiatok... (oficiální text distributora)

Jane18CZ

Tenhle film mě naprosto nudil. Musela jsem se přemáhat, abych ho vůbec dokoukala. Kdyby tam nehrál Ryan Reynolds, tak bych to vypla tak po 20minutách. Tuxedo: nesrovnávala bych tenhle film s Osudovým dotekem, protože tohle oproti doteku byla naprostá hovadina a absolutní nuda bez děje. Za Ryana 1* ()

Seti

Zajímavá herecká příležitost pro Ryana Reynoldse, ale film sám o sobě mě nebavil. Na můj vkus přespříliš zvláštní a podivně překombinované. ()

Pollock

Myslím, že film nemusel sklouznout k takovéto pointě. Potom by to asi byl skutečně fantastický počin jak hlásal reklamní spotík. Takto průměr ovšem s dobrými herci a kamerou. ()

Nemik96

John August nám chce zamotat hlavu prolínáním 3 tři příběhu, které měly nejspíše vytvořit dechberoucí celek. Bohužél tenhle film na to nemá zápletka je velmi slabá ani jeden ze tři příběhu mě nezaujal, herci Ryana Reynoldse mám rád, ale tuhle roli mohl klidně vynechat. Mnohem lepší volbou je film PÁN NIKDO který vám ukáže jak měly vypadat devítky. Uděluji 2**. ()

MareT.

Geniální nápad pak sráží v mých očích hlavní vyústění filmu, protože je to ryze sci-fi záležitost. Jinak ale herecké výkony na jedničku, halvně Mellisa a Ryan. ()

danielosbourne

Devítko co je tohle za film ??? Celou dobu co film běžel se mi v hlavě honilo něco o dvou hvězdách a snažil sem se marně přijít na jakékoliv řešení, které by mě posunulo ve filmu o něco dál. V první časti mě vyděsil závěr, ve druhé části jakbysmet a ve třetí časti sem se asi 11 minut před koncem celého filmu rozbrečel. Protože sem to pochopil. Film je opravdu zajímavý a myslim že má hodně do sebe. Ještě dlouho po dokoukání jsem byl nucen nad filmem přemýšlet. Skvěle promyšlené s dobrým scénářem. ()

Káronoš

Absolutně jsem nepochopil tento film. Ryan patří k mojí herecké špičce, ale prostě jsem to nějak nepobral. Možná je to tím že jsem si to pouštěl jenom jednou, ale víckrát už si to pustit ani nechci..až moc přemotaný. Trochu mě štve když čtu komentáře jak je to skvělí, protože by jsem to chtěl taky napsat, ale nemůžu. Promiň Ryane můsím dát 2*. Hodnocení:4/10. ()

Drc

Zajímavý pohled na realitu ve třech příbězích. Problém podobného rozdělení je vždycky v tom, že až v samém závěru se vše složí dohromady a cesta k němu je často zdlouhavá a nudná. Částečně je to pravda i v tomto případě. ()

Abiosis

*KOALY SÚ OSMIČKY* Mám rád filmy, ktoré sa snažia odlišovať a Deviatky medzi ne určite patrí. Filmy, ktoré sa však nedržia zaužívaných pravidiel klišé ideí a zápletiek a ktoré nie sú spracované bežnou formou, pri tých hrozí obrovské riziko toho, že veľká chuť byť iným vyústi buď do filmu zamotaného a predimenzovaného alebo spracovaného šialenou a tak nevhodnou formou, až to napokon nebude nič iné než pre diváka nestráviteľný nechutný kašovitý zlepenec. Deviatky je film iný, ale nepôsobí až tak neprístupne (i keď väčšinový divák bude mať s prijatím filmu problém). Film sa skladá z troch častí, v ktorých Ryan Reynolds zosobňuje tri rôzne postavy. Prvá časť na mňa zapôsobila najmä svojim nevtieravým humorom, tá druhá bola pre mňa zaujímavá zobrazením toho, ako to vo filmovom priemysle v skutočnosti funguje (túžba dostať svoj seriál na obrazovku, testovacie publikum, zákulisné podrazy a pod.) a v tretej časti nakoniec dochádza k vysvetleniu všetkých tých otázok, ktoré sa počas filmu v hlave diváka hromadia. A mnohí nepochopia aj tak. Film necháva určitý priestor na interpretácie, mne by sa však páčila verzia bez všetkého toho vysvetľovania na konci. Keď sa raz už dozviete, kým hlavný hrdina je, je to absolútna bodka za filmom. Viac by sa mi páčilo, keby tie bodky boli tri. Verdikt v 1 vete: Ďalšie možné vysvetlenie toho, kto a za akým účelom nás stvoril. 09.09.2010 ()

Ixbalanke

Mám ráda filmy, které mi vše nestrčí hned pod nos. Ale tento film si do oblíbených nedám. Nelíbil se mi divný emocionální patos co se táhl za celým filmem, takový ten hollywoodský nádech "všechno je super, máme se všichni rádi", i když to v tomhle filmu nebylo pořád takhle. A jestli má být vyvrcholením to, že díky někomu jedna rodinka žije dokonalý život, tak to mě teda moc nedostalo. Je zajímavé nepochopit film napoprvé, taky to mám ráda (např. Primer), ale tomuhle filmu se ta složitost nějak nepovedla... Nevidím myšlenku... A hudba otřesná, emocionální paskvily... ()

lucijelucije

Dala bych **** hvězdy za nápad, protože námět mě zaujal svou nekomerčností..ale bohužel to zdlouhavé prodlužování závěru, mě uspávalo, proto je hodnocení nižší. Ale určitě stojí tento snímek za shlédnutí, je to neobyčejné zpracování, neobyčejného děje, v němž nevíte, co vlastně nevíte..jen si myslíte, že víte. Přece jenom, být všemohoucím člověkem spojující světy, aniž byste něco věděli..je nemožné k pochopení, proto se nabízí otázka, opravdu je to tak jak se nezdá, nebo možná zdá????? ()

Dallas

Teda čakal som niečo uplne iné. O filme som nemal ani tucha o čom je, no tak mi treba. Ja fakt neviem, či som to pochopil spravne alebo nejak inak. To mi na filmoch dosť vadí a často sa mi to nestáva (možno preto mi to vadí). Celkovo som sa trochu nudil a keď mám pravdu povedať, tak je to možno aj tým, že som včera videl Number 23 s Jimom Careym a už som mal asi tých čísel pokrk. Ak by som to mal s niečím porovnať, tak sa mi ponúka asi len The Fountaine, ktorá by s toho porovnania vyšla určite lepšie. Herci aj réžia boli však výborný. Ale ako tu niekto už spomínal, ak by som na tom bol v kine tak lístok asi zožeriem. Ako hovorím zrejme som to pochopil zle. 60% ()

mosnak odpad!

Já jsem bůh a hraji si s tímto světem jako s videohrou. Lidi jsou pouhé postavy :-( a já si můžu dělat co chci... chcete vidět tři moje příběhy,kterou jsou nudné,jako celé to téma,které se ve filmu "řeší"? Tak jen vejděte do mého světa... ble :-( 5% ()

sweeta666

Tento snímek mě bohužel příliš neohromil. Mohl mě zaujmout myšlenkami alternativních světů. Bohužel se zvrhl na nesourodou směs všeho možného, co nakonec nepřináší pro mě žádnou přidanou hodnotu: paralelní světy, reinkarnace, transcendentní bytost, numerická symbolika, svět zfetovaného člověka, připodobnění se světem seriálů, hierarchičnost živých organismů... Zkrátka z filmu mi nebolela prdel ani hlava, ale nemám touhu jej pustit znovu... ()

jerenymo

Horor? Thriller?........myšlenka pěkná, provedení taktéž,ale jediný co sem si z toho odnesl je, že koaly jsou telepati a řídí počasí. Věřím že spoustě lidí se tento snímek bude líbit. Je to určitě odpočinkový filmeček u které čekáte na finální rozuzlení, které konečně objasní "9",ale bohužel sem se tomu je trochu pousmál :)))) ()

kukentipla

O čem to je? Tři příběhy, v nichž se vyskytují stejní herci hrající různé osoby, nebo stejné? Co já NATO? Mám rád tajemné filmy a ani my nevadí že je ve výsledku nepochopím (David Lynch). Nemůžu si pomoct ale v tomhle filmu podle mého názoru nic nefungovalo. Provázání jednotlivých dílů my přišlo příliš šroubovité a nucené, ve výsledku pak nezvládnuté. Zkusím film skouknout ještě jednou. Prozatím velké zklamání. Asi nejsem devítka. ()