Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

zapalik

Jedna z mála komedií, která mě baví tak, že ji můžu vidět každý rok. Vtípky na obě znesvářený strany, legendární telefonní scéna :-) ()

Nix

Já tyhle parodie fakt nemám rád a nebaví mne to. Hlavně mi v těchto filmech Sandlerův humor přišel fakt trapnej. Pro mne je to ztráta času. ()

rublik05

Šílená, střelená, ujetá, oplzlá komedie Adama Sandlera, která má tu výhodu, že je opravdu vtipná a že je Zohan v podání Adama Sandlera neskutečný sympaťák, jenž si každou scénu vyloženě krade pro sebe. Bavil mě ale i John Turturro jako Fantom, jehož postava je taktéž naprosto ztřeštěná, o to víc mě zamrzelo, že mu tvůrci nedali mnohem více prostoru. Filmu musím také vytknout lehce přestřelenou stopáž, najde se i pár hluchých míst, závěr je na můj vkus zbytečně moc klišoidní. Celkově je Zohan: Krycí jméno Kadeřník vcelku povedená komedie, podle mě jedna z těch lepších „sandlerovek“. 6/10. ()

Chamyl

Adam Sandler ve velmi dobré formě, jako nepřemožitelný agent izraelské armády s velmi důstojným protivníkem v podobě arabského teroristy Johna Turturra. Klasická letní bláznivka u které nesmíte příliš přemýšlet, ale pouze se nechat bavit více či méně povedenými gagy a vtípky. Škoda jenom té zoufalé snahy o politickou korektnost, která všechny brzdí ve větším rozletu. V neposlední řadě pak nesmím zapomenout na slaďounkou Emmanuelle Chriqui, díky níž oko mužského diváka s radostí přehlédne nějakou tu nelogičnost. Jediná výtka tedy snad: proboha, co je to za příšerný český název?! ()

zipacna

Parádní rozjezd, ale potom už to ztrácelo na kvalitě. Někdy jsem měl dokonce pocit,ž e je mi špatně z věčných narážek na sex a Sandlerovu "tyčku". Zdá se mi, že to v poslední době v komediích už trochu přehánějí. ()

Lichty

Jasně jeden z nejodpornějších a nejdebilnějších filmů, které kdy vznikly. Hranice mezi dobrou komedií a nehoráznou kokotinou nabírá nových rozměrů, ale když u toho stojí Adam Sandler, John Turturro, Rob Schneider a... no a Mariah, dost možná se budete výborně bavit. ()

Jerry_87

Pre mňa 5/10 a hlavne vďaka tomu, že Sandlera môžem. Prehnané množstvo scén s babičkami a neustále poukazovanie na Zohanov rozkrok mi miestami dosť vadilo a navyše druhá časť filmu už nebola taká zábavná ako začiatok. ()

godspeed

poprvé viděno v kině podruhé na blu-ray a ......přidávám hvězdičku. ten film je tak nehorázně vykroutěnej, obscénní, politicky nekorektní a hlavní představitelé slizcí, že nemůžu jinak. :) ()

D.awi.d

Možná kdyby se Sandler nepokoušel mluvit jako Borat (to mě strašně štvalo) a kdyby ostatní nemluvili jako Chytilová (to mě taky strašně štvalo) a kdyby nepřipadl jeden super vtip na pět slabých a tři retardované a kdyby to dávalo aspoň trochu smysl.... tak by to docela šlo. ()

BaronX

Bohužel Adam Sandler má problém. A tou je bezesporu jeho herecká nevyrovnanost, jak může v některý komedii doslova perlit a v další pak 113 minut hejbat ptákem??? Tenhle film je tak slabej, že jsem mu chtěl tu rybu ze začátku narvat pořádně do zadku. Doufám, že to uviděj pravý palestinci a upravěj mu tu jeho načesanou fazónu ;-) za tenhle film by si to skutečně zasloužil. Nikdy více Zohane! ()

Banger888

Je to naprosto ujetá a trapná kravina, ale nemůžu si pomoct, prostě jsem se dobře bavil. Co bych tomuhle filmu vytknul byla zbytečně dlouhá stopáž a to závěrečné moralizování. Ale s tím už je třeba se smířit, američani jsou na to zatížení :-) ()

Marty_v.S.

totální oddychovka .. dlouho jsem se takhle u komedie nepobavil .. fórky sice občas předem jasně daný, ale kouzelný. Linka Hizbaláhu výborná. Hádka o politice mezi palestinci a izraelci postupně přecházející v to, kdo by "vojel" jakou paní prezidentovou ;) .. "ale střeva to má ze Sony" ;) .. preclík ;) ()

KdG

Výborný nápad i zpracování, od půlky filmu jsou ale dost hluchá místa. Každopádně to stojí za skouknutí. ()

TedTonks

Totálně nejlepší nejvíc humorná komedie ze všech "Tohle Sony je za $450, moment. Ano? Ano! Sony je za $300!" Skvělá je finální bitka, kdy si povídají o kadeřnictví a o botách, a kdy Fantom měří Zohanovi nohu :-D Chč*l jsem u toho smíchy. ()